Общегородской выпускной вечер

Общегородской выпускной вечер

Всем школьникам - счастья и радости, На годы, столетья вперед! Учителю – мудрости, благости, Пусть свят будет школьный порог!

24 июня 2017 года  в 18:00 на площади ДК им.Т.Г.Шевченко состоится общегородской выпускной вечер для учеников 11-х классов общеобразовательных школ города Белицкое. Приглашаются жители и гости города.

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/211 | Переглядів: 181Дата публікації: 11:45 21.06.2017

25.10.2017
14:00 - Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради
1. Про хід виконання бюджету за 9 місяців 2016 року
Доповідає: Мельник — начальник відділу обліку та звітності.
2. Про підсумки виконання Програми економічного та соціального розвитку м.Білицьке та смт.Водянське смт.Водянське.
Доповідає: Мельник — начальник відділу обліку та звітності.

3. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконкомі Білицької міської ради за 9 місяців 2016 року.
Доповідає: Барковська О.О.-спеціаліст відділу обліку та звітності

4. Про стан роботи зі зверненнями громадян в установах та організаціях міста.
Доповідає: Барковська О.О.-спеціаліст відділу обліку та звітності

3. Про виконання плану роботи виконавчого комітету за 3 квартал 2016 року.
Доповідає: Мостицька К.О.- керуючий справами виконкому

Організатор:керуючий справами виконкому Час проведення:25.10.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (ІІ поверх)

27.10.2017