ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ

Запис на прийом до управління Пенсійного фонду України через Веб-портал

Шановні пенсіонери! Добропільське об’єднане управління Пенсійного фонду повідомляє, що Ви можете записатися на прийом до органу Пенсійного фонду засобами Веб-порталу. Сервіс надається для всіх користувачів Веб-порталу незалежно від наявності у користувача електронного цифрового підпису.

Процес запису на прийом включає:

1 крок:  визначення дати та теми відвідування органу ПФУ;

2 крок: за даними графіку прийому громадян по визначеним датою та темою відвідування ПФУ формується список годин прийому спеціалістами. В ньому зеленим кольором виділено вільні години прийому, червоним – години прийому, вибрані клієнтом порталу, помаранчевим – години прийому, зайняті іншими клієнтами порталу;

3 крок: вибір часу, зручного для відвідування (натиснути кнопку «Записатися на прийом»);

4 крок: отримання талону щодо відвідування органу ПФУ – кнопка «Друк талону». Наявність талону не є обов’язковою.

Начальник відділу

обслуговування громадян № 1

Добропільського об’єднаного

управління Пенсійного фонду

України Донецької області                                                      Юлія Нікітенко

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/213 | Переглядів: 45Дата публікації: 10:51 22.06.2017

25.10.2017
14:00 - Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради
1. Про хід виконання бюджету за 9 місяців 2016 року
Доповідає: Мельник — начальник відділу обліку та звітності.
2. Про підсумки виконання Програми економічного та соціального розвитку м.Білицьке та смт.Водянське смт.Водянське.
Доповідає: Мельник — начальник відділу обліку та звітності.

3. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконкомі Білицької міської ради за 9 місяців 2016 року.
Доповідає: Барковська О.О.-спеціаліст відділу обліку та звітності

4. Про стан роботи зі зверненнями громадян в установах та організаціях міста.
Доповідає: Барковська О.О.-спеціаліст відділу обліку та звітності

3. Про виконання плану роботи виконавчого комітету за 3 квартал 2016 року.
Доповідає: Мостицька К.О.- керуючий справами виконкому

Організатор:керуючий справами виконкому Час проведення:25.10.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (ІІ поверх)

27.10.2017