ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ

Запис на прийом до управління Пенсійного фонду України через Веб-портал

Шановні пенсіонери! Добропільське об’єднане управління Пенсійного фонду повідомляє, що Ви можете записатися на прийом до органу Пенсійного фонду засобами Веб-порталу. Сервіс надається для всіх користувачів Веб-порталу незалежно від наявності у користувача електронного цифрового підпису.

Процес запису на прийом включає:

1 крок:  визначення дати та теми відвідування органу ПФУ;

2 крок: за даними графіку прийому громадян по визначеним датою та темою відвідування ПФУ формується список годин прийому спеціалістами. В ньому зеленим кольором виділено вільні години прийому, червоним – години прийому, вибрані клієнтом порталу, помаранчевим – години прийому, зайняті іншими клієнтами порталу;

3 крок: вибір часу, зручного для відвідування (натиснути кнопку «Записатися на прийом»);

4 крок: отримання талону щодо відвідування органу ПФУ – кнопка «Друк талону». Наявність талону не є обов’язковою.

Начальник відділу

обслуговування громадян № 1

Добропільського об’єднаного

управління Пенсійного фонду

України Донецької області                                                      Юлія Нікітенко

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/213 | Переглядів: 54Дата публікації: 10:51 22.06.2017

20.12.2017
14:00 - Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради
1. Про Програму економічного і соціального розвитку міста Білицьке та смт. Водянське на 2018 рік.
Доповідає: Іванова Т.В.
2. Про проект бюджету на 2018 рік.
Доповідає: Мельник С.В.
3. Про внесення змін до рішення № 89 від 23.12.2016 р.”Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв у фізичних обсягах бюджетним установам на 2017 рік”
Доповідає : Мельник С.В.
4. Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв у фізичних обсягах бюджетним установам на 2018 рік.
Доповідає: Мельник С.В.
5. Про підготовку та проведення Новорічних та Різдвіних свят 2018 року.
Доповідає: Романенко Г.М. директор КП “БМПКтаВ”.
6. Про затвердження об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для засуджених, яких судом засуджено до покарання у виді громадських робіт на 2018 рік.
Доповідає: Мостицька К.О.
7. Про затвердження об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для порушників на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт 2018 рік.
Доповідає: Мостицька К.О.
8. Про стан роботи із кадрами в виконкомі Білицької міської ради.
Доповідає: Мостицька К.О.
9. Про план роботи виконавчого комітету на 1 півріччя 2017 року.
Доповідає: Мостицька К.О.
10. Про план роботи виконавчого комітету на 1 квартал 2017 року.
11.Про затвердження номенклатури справ виконкому Білицької міської
ради на 2018 рік.
12. Житлові питання.
Організатор:керуючий справами виконкому Час проведення:20.12.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (ІІ поверх)