"Світлячок" завітав у гості до Білицького парку культури та відпочинку
\"Світлячок\" завітав у гості до Білицького парку культури та відпочинку

"Світлячок" завітав у гості до Білицького парку культури та відпочинку

22 червня 2017 року Білицький парк культури та відпочинку запросив до себе дітей дитячого садка № 13 «Світлячок».

22 червня 2017 року Білицький парк «Культури та відпочинку» запросив до себе дітей дитячого садка № 13 «Світлячок».

Свято для дітей розпочалося з привітань ведучого та організаторів свята.  Вихованці активно брали участь у різноманітних конкурсах та з захопленням грали в ігри, які запропоновував ведучий-аніматор.

Малята отримали не тільки радість від концерту, а ще мали можливість побавитися на дитячих атракціонах «Веселий  потяг» та «Вітрячок». Приємною несподіванкою для малят були солодкі подарунки.

В цей день діти отримали радість, гарний настрій, багато усмішок і щасливих хвилин.

Це свято назавжди залишиться у дитячих спогадах яскравим промінчиком світла.

Альбом: "Світлячок" завітав у гості до Білицького парку культури та відпочинку Альбом: "Світлячок" завітав у гості до Білицького парку культури та відпочинку Альбом: "Світлячок" завітав у гості до Білицького парку культури та відпочинку Альбом: "Світлячок" завітав у гості до Білицького парку культури та відпочинку Альбом: "Світлячок" завітав у гості до Білицького парку культури та відпочинку Альбом: "Світлячок" завітав у гості до Білицького парку культури та відпочинку
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/216 | Переглядів: 25Дата публікації: 10:30 26.06.2017

28.07.2017
14:00 - Засідання чергової сесії Білицької міської ради Засідання чергової сесії Білицької міської ради
Засідання чергової 27 сесії Білицької міської ради
липня 2017 року

1.Про стан роботи комунальних підприємств міста по вивезенню твердих побутових відходів
Доповідає: Романенко Г.М. – заступник міського голови

2. Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Білицьке і смт.Водянське за І півріччя 2017 року.

3. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

4. Про затвердження звіту „Про виконання міського бюджету за 1 півріччя 2017 року”.

5. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

6. Про внесення доповнень до рішення Білицької міської ради від 23.12.2016 № 7/20-9 «Про умови оплати праці Білицького міського голови в 2017 році»

7. Про затвердження розпорядження міського голови, прийнятих у міжсесійний період

8. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

9. Про дострокове припинення повноважень депутата Білицької міської ради Чалої Г.І.

10. Про надання в оренду нежитлового приміщення виробничої бази, основних засобів та необоротних активів ФОП Прокопов П.П. у зв’язку із закінченням строку договору оренди.

11. Про надання в оренду нежитлового приміщення виробничої бази, основних засобів та необоротних активів ФОП Солопієва Н.П. у зв’язку із закінченням строку договору оренди.

12. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Казанчук О.П.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

13. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Ловіна І.О.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

14. Про надання дозволу на розробку детального плану території ДНЗ «Білицький професійний ліцей» за адресою: м.Білицьке, вул.Харківська буд.22.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

15. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Підгородецькому Д.В.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

16. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки Кеді К.П.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

Організатор:Не визначено! Час проведення:28.07.2017 14:00 Місце проведення:Не визначено!