"Світлячок" завітав у гості до Білицького парку культури та відпочинку
\"Світлячок\" завітав у гості до Білицького парку культури та відпочинку

"Світлячок" завітав у гості до Білицького парку культури та відпочинку

22 червня 2017 року Білицький парк культури та відпочинку запросив до себе дітей дитячого садка № 13 «Світлячок».

22 червня 2017 року Білицький парк «Культури та відпочинку» запросив до себе дітей дитячого садка № 13 «Світлячок».

Свято для дітей розпочалося з привітань ведучого та організаторів свята.  Вихованці активно брали участь у різноманітних конкурсах та з захопленням грали в ігри, які запропоновував ведучий-аніматор.

Малята отримали не тільки радість від концерту, а ще мали можливість побавитися на дитячих атракціонах «Веселий  потяг» та «Вітрячок». Приємною несподіванкою для малят були солодкі подарунки.

В цей день діти отримали радість, гарний настрій, багато усмішок і щасливих хвилин.

Це свято назавжди залишиться у дитячих спогадах яскравим промінчиком світла.

Альбом: "Світлячок" завітав у гості до Білицького парку культури та відпочинку Альбом: "Світлячок" завітав у гості до Білицького парку культури та відпочинку Альбом: "Світлячок" завітав у гості до Білицького парку культури та відпочинку Альбом: "Світлячок" завітав у гості до Білицького парку культури та відпочинку Альбом: "Світлячок" завітав у гості до Білицького парку культури та відпочинку Альбом: "Світлячок" завітав у гості до Білицького парку культури та відпочинку
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/216 | Переглядів: 40Дата публікації: 10:30 26.06.2017

22.09.2017
14:00 - Засідання чергової 19 сесії Білицької міської ради Засідання чергової 19 сесії Білицької міської ради
1. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

2. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

3. Про затвердження розпорядження міського голови, прийнятих у міжсесійний період

4. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

5 Про затвердження Статуту КП “Білицькеспецсервіс” в новій редакції.

6. Про передачу у власність земельної ділянки Амельченкову С.Ю

7. Про передачу у власність земельної ділянки Казанчук О.П.

8. Про поновлення дії договору оренди земельної ділянки Вовк Н.В. (1411545300:00:002:0005)

9. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Вяткіна О.М.

10. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Підгородецькій І.М.

11. Про затвердження детального плану території для обслуговування та експлуатації комплексу об’єктів нерухомості ДНЗ «Білицький професійний ліцей» в м.Білицьке вул..Харківська, буд.22.

Організатор:Секретар міської ради Час проведення:22.09.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (І поверх)