"Світлячок" завітав у гості до Білицького парку культури та відпочинку
\"Світлячок\" завітав у гості до Білицького парку культури та відпочинку

"Світлячок" завітав у гості до Білицького парку культури та відпочинку

22 червня 2017 року Білицький парк культури та відпочинку запросив до себе дітей дитячого садка № 13 «Світлячок».

22 червня 2017 року Білицький парк «Культури та відпочинку» запросив до себе дітей дитячого садка № 13 «Світлячок».

Свято для дітей розпочалося з привітань ведучого та організаторів свята.  Вихованці активно брали участь у різноманітних конкурсах та з захопленням грали в ігри, які запропоновував ведучий-аніматор.

Малята отримали не тільки радість від концерту, а ще мали можливість побавитися на дитячих атракціонах «Веселий  потяг» та «Вітрячок». Приємною несподіванкою для малят були солодкі подарунки.

В цей день діти отримали радість, гарний настрій, багато усмішок і щасливих хвилин.

Це свято назавжди залишиться у дитячих спогадах яскравим промінчиком світла.

Альбом: "Світлячок" завітав у гості до Білицького парку культури та відпочинку Альбом: "Світлячок" завітав у гості до Білицького парку культури та відпочинку Альбом: "Світлячок" завітав у гості до Білицького парку культури та відпочинку Альбом: "Світлячок" завітав у гості до Білицького парку культури та відпочинку Альбом: "Світлячок" завітав у гості до Білицького парку культури та відпочинку Альбом: "Світлячок" завітав у гості до Білицького парку культури та відпочинку
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/216 | Переглядів: 49Дата публікації: 10:30 26.06.2017

Подій не заплановано