Звіт про діяльність дошкільного закладу "Світлячок" за 2016 – 2017 учбовий рік.
Звіт про діяльність дошкільного закладу \"Світлячок\"  за 2016 – 2017 учбовий рік.

Звіт про діяльність дошкільного закладу "Світлячок" за 2016 – 2017 учбовий рік.

«Дитячий садок – це не тільки місце реалізації програми виховання і навчання, скільки природній життєвий простір, де діти вчаться будувати свої відносини з дорослими та однолітками.»

Щорічно керівники учбових закладів звітують про проведену роботу перед педагогічними колективами, батьками та опікунськими радами, згідно Порядку звіту керівників затвердженого наказом Міністерства освіти та науки України від 23.03.2005 року № 178.

22 червня 2017 року керівник ДНЗ №13 «Світлячок» м.Білицького (Добропілля) Копцева Марина Валентинівна звітувала про діяльність дошкільного закладу за 2016 – 2017 учбовий рік.

На цьому заході відбулася дегустація деяких страв з примірного 10- денного меню. Діти привітали батьків , гостей та колектив невеличким концертом.

Марина Валентинівна своїм звітом забезп ечила інформаційну відкритість діяльності дошкільного закладу перед батьками, громадськими органами самоврядування, інформувала їх про результати і перспективи діяльності закладу, а також звернула увагу громадськості до проблеми і оцінки діяльності ДНЗ.

Підводячи підсумки свого звіту, завідувач зробила висновок в тому, що велике бажання педагогів та батьків зробити повноцінним життя дитини в ДНЗ № 13 «Світлячок» допомогло колективу реалізувати творчий потенціал і забезпечити іноваційний режим розвитку дошкільного закладу.

Альбом: Звіт про діяльність дошкільного закладу "Світлячок"  за 2016 – 2017 учбовий рік. Альбом: Звіт про діяльність дошкільного закладу "Світлячок"  за 2016 – 2017 учбовий рік. Альбом: Звіт про діяльність дошкільного закладу "Світлячок"  за 2016 – 2017 учбовий рік. Альбом: Звіт про діяльність дошкільного закладу "Світлячок"  за 2016 – 2017 учбовий рік. Альбом: Звіт про діяльність дошкільного закладу "Світлячок"  за 2016 – 2017 учбовий рік. Альбом: Звіт про діяльність дошкільного закладу "Світлячок"  за 2016 – 2017 учбовий рік. Альбом: Звіт про діяльність дошкільного закладу "Світлячок"  за 2016 – 2017 учбовий рік. Альбом: Звіт про діяльність дошкільного закладу "Світлячок"  за 2016 – 2017 учбовий рік. Альбом: Звіт про діяльність дошкільного закладу "Світлячок"  за 2016 – 2017 учбовий рік. Альбом: Звіт про діяльність дошкільного закладу "Світлячок"  за 2016 – 2017 учбовий рік. Альбом: Звіт про діяльність дошкільного закладу "Світлячок"  за 2016 – 2017 учбовий рік. Альбом: Звіт про діяльність дошкільного закладу "Світлячок"  за 2016 – 2017 учбовий рік. Альбом: Звіт про діяльність дошкільного закладу "Світлячок"  за 2016 – 2017 учбовий рік. Альбом: Звіт про діяльність дошкільного закладу "Світлячок"  за 2016 – 2017 учбовий рік.
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/217 | Переглядів: 29Дата публікації: 10:36 26.06.2017

28.07.2017
14:00 - Засідання чергової сесії Білицької міської ради Засідання чергової сесії Білицької міської ради
Засідання чергової 27 сесії Білицької міської ради
липня 2017 року

1.Про стан роботи комунальних підприємств міста по вивезенню твердих побутових відходів
Доповідає: Романенко Г.М. – заступник міського голови

2. Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Білицьке і смт.Водянське за І півріччя 2017 року.

3. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

4. Про затвердження звіту „Про виконання міського бюджету за 1 півріччя 2017 року”.

5. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

6. Про внесення доповнень до рішення Білицької міської ради від 23.12.2016 № 7/20-9 «Про умови оплати праці Білицького міського голови в 2017 році»

7. Про затвердження розпорядження міського голови, прийнятих у міжсесійний період

8. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

9. Про дострокове припинення повноважень депутата Білицької міської ради Чалої Г.І.

10. Про надання в оренду нежитлового приміщення виробничої бази, основних засобів та необоротних активів ФОП Прокопов П.П. у зв’язку із закінченням строку договору оренди.

11. Про надання в оренду нежитлового приміщення виробничої бази, основних засобів та необоротних активів ФОП Солопієва Н.П. у зв’язку із закінченням строку договору оренди.

12. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Казанчук О.П.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

13. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Ловіна І.О.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

14. Про надання дозволу на розробку детального плану території ДНЗ «Білицький професійний ліцей» за адресою: м.Білицьке, вул.Харківська буд.22.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

15. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Підгородецькому Д.В.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

16. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки Кеді К.П.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

Організатор:Не визначено! Час проведення:28.07.2017 14:00 Місце проведення:Не визначено!