До уваги фізичних осіб – підприємців віднесених до першої групи платників Єдиного податку
До уваги фізичних осіб – підприємців
віднесених до першої групи платників Єдиного податку

Важлива інформація

Добропільське об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області звертає увагу, що з 1 січня 2017 року фізичні особи – підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, та віднесені до першої групи платників єдиного податку, зобов’язані сплачувати єдиний внесок за місяць у сумі не менше 0,5 мінімального страхового внеску. Відповідні періоди здійснення підприємницької діяльності до страхового стажу зараховуються пропорційно до сплаченого єдиного внеску. У 2017 році мінімальний страховий внесок для фізичних осіб підприємців становить 704 грн. на місяць (3200*22%).

Отже, для фізичних осіб – підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, та віднесені до першої групи платників єдиного податку, обов’язковою є сплата єдиного внеску у сумі не менше 352 грн. щомісяця.

У разі сплати єдиного внеску у сумі 352 грн. за місяць страховий буде зараховано пропорційно, а саме 0,5 місяця, що в подальшому вплине на визначення права на пенсію за віком та її розмір, соціальні виплати.

Для зарахування періодів здійснення підприємницької діяльності до страхового стажу як повний місяць, необхідно сплатити за місяць єдиний внесок в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок, тобто 704 грн.

Добропільське об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/219 | Переглядів: 19Дата публікації: 16:15 04.07.2017

28.07.2017
14:00 - Засідання чергової сесії Білицької міської ради Засідання чергової сесії Білицької міської ради
Засідання чергової 27 сесії Білицької міської ради
липня 2017 року

1.Про стан роботи комунальних підприємств міста по вивезенню твердих побутових відходів
Доповідає: Романенко Г.М. – заступник міського голови

2. Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Білицьке і смт.Водянське за І півріччя 2017 року.

3. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

4. Про затвердження звіту „Про виконання міського бюджету за 1 півріччя 2017 року”.

5. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

6. Про внесення доповнень до рішення Білицької міської ради від 23.12.2016 № 7/20-9 «Про умови оплати праці Білицького міського голови в 2017 році»

7. Про затвердження розпорядження міського голови, прийнятих у міжсесійний період

8. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

9. Про дострокове припинення повноважень депутата Білицької міської ради Чалої Г.І.

10. Про надання в оренду нежитлового приміщення виробничої бази, основних засобів та необоротних активів ФОП Прокопов П.П. у зв’язку із закінченням строку договору оренди.

11. Про надання в оренду нежитлового приміщення виробничої бази, основних засобів та необоротних активів ФОП Солопієва Н.П. у зв’язку із закінченням строку договору оренди.

12. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Казанчук О.П.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

13. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Ловіна І.О.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

14. Про надання дозволу на розробку детального плану території ДНЗ «Білицький професійний ліцей» за адресою: м.Білицьке, вул.Харківська буд.22.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

15. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Підгородецькому Д.В.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

16. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки Кеді К.П.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

Організатор:Не визначено! Час проведення:28.07.2017 14:00 Місце проведення:Не визначено!