День Нептуна в дитячому садочку – це свято літа, води і веселощів

День Нептуна в дитячому садочку – це свято літа, води і веселощів

13 липня в дошкільному навчальному закладі №13 «Світлячок» відбулося свято Нептуна – повелителя морів та океанів.

13 липня в дошкільному навчальному закладі №13 «Світлячок»  відбулося свято Нептуна  – повелителя морів та океанів. Усі вихованці дитячого садка святкували цей день, а діти старшої групи «Чомучки» підготувалися  заздалегідь, зустрічали шановного гостя веселими таночками.  Вихователі разом із веселою дітворою вирушають у дивовижне підводне царство Нептуна. Разом з Нептуном, русалкою, чортом, кікіморою, водяним та піратом  діти гралися в ігри з водою, співали пісні про море, танцювали, відгадували загадки про морських мешканців. Нептун побажав всім гарного літнього відпочинку. Було так весело! Шкода було розлучатися, та на морського Царя Нептуна чекали важливі державні справи, а діти ще довго веселилися. За велінням Нептуна свято пройшло весело та цікаво!

Альбом: День Нептуна в дитячому садочку – це свято літа, води і веселощів Альбом: День Нептуна в дитячому садочку – це свято літа, води і веселощів Альбом: День Нептуна в дитячому садочку – це свято літа, води і веселощів Альбом: День Нептуна в дитячому садочку – це свято літа, води і веселощів Альбом: День Нептуна в дитячому садочку – це свято літа, води і веселощів Альбом: День Нептуна в дитячому садочку – це свято літа, води і веселощів Альбом: День Нептуна в дитячому садочку – це свято літа, води і веселощів Альбом: День Нептуна в дитячому садочку – це свято літа, води і веселощів Альбом: День Нептуна в дитячому садочку – це свято літа, води і веселощів Альбом: День Нептуна в дитячому садочку – це свято літа, води і веселощів Альбом: День Нептуна в дитячому садочку – це свято літа, води і веселощів Альбом: День Нептуна в дитячому садочку – це свято літа, води і веселощів Альбом: День Нептуна в дитячому садочку – це свято літа, води і веселощів Альбом: День Нептуна в дитячому садочку – це свято літа, води і веселощів Альбом: День Нептуна в дитячому садочку – це свято літа, води і веселощів Альбом: День Нептуна в дитячому садочку – це свято літа, води і веселощів
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/220 | Переглядів: 103Дата публікації: 08:58 17.07.2017

25.05.2018
14:00 - Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

4. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання Підгородецького Дениса Вікторовича

5. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 листопада 2015 року щодо складу постійної комісії

6. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Глущенко О.П.

7. Про надання доручення Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військово-цивільній адміністрації про передачу в оренду, концесію або під заставу об»єктів комунальної власності, які забезпечують спільні потреби територіальних громад і перебуваюит в управлінні обласної ради.

8. Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень
міського голови прийнятих у міжсесійний період

9. Про надання в постійне користування земельної ділянки відділу освіти Добропільської міської ради»

Організатор:Не визначено! Час проведення:25.05.2018 14:00 Місце проведення:Не визначено!