Вітання з Днем Незалежності України

Вітання з Днем Незалежності України

Прийміть сердечні вітання з нагоди всенародного свята - Дня незалежності України.

Від імені Виконавчого комітету Білицької міської ради та від себе особисто щиро вітаю вас із нагоди 26-ї річниці Незалежності України.Безумовно, ці роки незалежності стали випробовуванням для всіх нас - випробовуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність, нарешті – на здоровий глузд. І не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України в змозі поліпшити життя у своїй власній державі. Тій державі, що вистраждана поколіннями українців, за яку віддано скільки життів і крові, крові наших предків. Впевнений у безхмарному завтрашньому дні України. Цей день обов’язково настане і тим швидше, чим більш свідомо ми працюватимемо сьогодні на благо Батьківщини. Повірте, без цього дуже важко досягти поставленої мети. Вірю – ми її досягнемо! Від щирого серця й від усієї душі зичу землякам, рідним, друзям та колегам здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, на нові добрі починання.

З святом Вас!

Білицький міський голова                                                                                     О.Т.Заварзін

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/222 | Переглядів: 27Дата публікації: 10:51 21.08.2017

Подій не заплановано