ПОВІДОМЛЕННЯ

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території для обслуговування та експлуатації комплексу об’єктів нерухомості ДНЗ «Білицький професійний ліцей» в м.Білицьке, вул..Харківська, 22»

Проект детального плану території розроблений з метою розміщення об’єкта будівництва, визначенні всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами та отриманні правовстановлюючих документів на земельну ділянку. Детальний план складається із пояснювальної записки та графічних матеріалів. В проекті дана оцінка існуючої ситуації території та визначені: основні принципи планування та забудови території.

Детальний план розроблений на підставі рішення Білицької міської  ради від 28.07.2017 № VII/ 27-14 «Про надання дозволу на розробку детального плану  території ДНЗ «Білицький професійний ліцей» за адресою: м.Білицьке, вул.Харківська, буд.22»  Замовником                  розроблення   проекту є Білицька міська рада.

Розробником – ФОП Віх О.В., кваліфікаційний сертифікат від 02.03.2017 серія АА № 003718.

Пропозиції до проекту приймаються у письмовому вигляді за адресою: м. Білицьке вул. Миру, 20, І поверх, тел.6-23-05). за особистим підписом із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, та повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Альбом: ПОВІДОМЛЕННЯ Альбом: ПОВІДОМЛЕННЯ Альбом: ПОВІДОМЛЕННЯ Альбом: ПОВІДОМЛЕННЯ

Приєднані документи:

Белицкое лицей план сущ. исп. Белицкое лицей проектн. план Белицкое лицей схема инжен. сетей Белицкое лицей схема распол в плане
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/226 | Переглядів: 25Дата публікації: 11:08 23.08.2017

22.09.2017
14:00 - Засідання чергової 19 сесії Білицької міської ради Засідання чергової 19 сесії Білицької міської ради
1. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

2. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

3. Про затвердження розпорядження міського голови, прийнятих у міжсесійний період

4. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

5 Про затвердження Статуту КП “Білицькеспецсервіс” в новій редакції.

6. Про передачу у власність земельної ділянки Амельченкову С.Ю

7. Про передачу у власність земельної ділянки Казанчук О.П.

8. Про поновлення дії договору оренди земельної ділянки Вовк Н.В. (1411545300:00:002:0005)

9. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Вяткіна О.М.

10. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Підгородецькій І.М.

11. Про затвердження детального плану території для обслуговування та експлуатації комплексу об’єктів нерухомості ДНЗ «Білицький професійний ліцей» в м.Білицьке вул..Харківська, буд.22.

Організатор:Секретар міської ради Час проведення:22.09.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (І поверх)