ПОВІДОМЛЕННЯ

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території для обслуговування та експлуатації комплексу об’єктів нерухомості ДНЗ «Білицький професійний ліцей» в м.Білицьке, вул..Харківська, 22»

Проект детального плану території розроблений з метою розміщення об’єкта будівництва, визначенні всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами та отриманні правовстановлюючих документів на земельну ділянку. Детальний план складається із пояснювальної записки та графічних матеріалів. В проекті дана оцінка існуючої ситуації території та визначені: основні принципи планування та забудови території.

Детальний план розроблений на підставі рішення Білицької міської  ради від 28.07.2017 № VII/ 27-14 «Про надання дозволу на розробку детального плану  території ДНЗ «Білицький професійний ліцей» за адресою: м.Білицьке, вул.Харківська, буд.22»  Замовником                  розроблення   проекту є Білицька міська рада.

Розробником – ФОП Віх О.В., кваліфікаційний сертифікат від 02.03.2017 серія АА № 003718.

Пропозиції до проекту приймаються у письмовому вигляді за адресою: м. Білицьке вул. Миру, 20, І поверх, тел.6-23-05). за особистим підписом із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, та повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Альбом: ПОВІДОМЛЕННЯ Альбом: ПОВІДОМЛЕННЯ Альбом: ПОВІДОМЛЕННЯ Альбом: ПОВІДОМЛЕННЯ

Приєднані документи:

Белицкое лицей план сущ. исп. Белицкое лицей проектн. план Белицкое лицей схема инжен. сетей Белицкое лицей схема распол в плане
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/226 | Переглядів: 34Дата публікації: 11:08 23.08.2017

Подій не заплановано