Веселі старти

Веселі старти

З нагоди Дня незалежності в палаці спорту м.Білицьке 22 серпня відбулися «Веселі старти» серед дошкільних навчальних закладі нашого міста.

З нагоди  Дня незалежності  в палаці спорту м.Білицьке 22 серпня відбулися «Веселі старти» серед дошкільних навчальних закладі нашого міста.

Основною метою такого свята є залучення дітей до фізичної культури та спорту, а також покращення фізичного стану за допомогою фізичних вправ та рухової активності, адже рух - це життя, а діти - це наше майбутнє!

Малеча відчула, що це дійсно їхнє свято. Спільні дії дорослих та дітей об’єднали їх спільними переживаннями, створили атмосферу піднесеності, дружелюбності, взаємоповаги та доброзичливості. Вони демонстрували свої вміння бути активними, спритними, витривалими, поєднуючи різні види фізичних навантажень.  Піднесений настрій у дітей викликала весела музика, наявність різноманітного спортивного інвентарю та несподівані музичні моменти.

Це було справжнє свято спорту, яке пройшло дуже цікаво і яскраво, зі спортивним запалом, шумно та весело.

Такі свята дуже подобаються дошкільникам насамперед тому, що об’єднують їх спільними переживаннями, дарують відчуття емоційного задоволення. Головне, що фізкультурні свята допомагають формувати бажання бути сильними, спритними, витривалими, займатися спортом.

Наша команда «Непоседи» ДНЗ №13 «Світлячок» зайняла 1 місце і була нагороджена грамотою та   подарунком від виконавчого комітету Білицької міської ради.

Альбом: Веселі старти Альбом: Веселі старти Альбом: Веселі старти Альбом: Веселі старти Альбом: Веселі старти Альбом: Веселі старти Альбом: Веселі старти Альбом: Веселі старти Альбом: Веселі старти Альбом: Веселі старти Альбом: Веселі старти Альбом: Веселі старти Альбом: Веселі старти Альбом: Веселі старти Альбом: Веселі старти Альбом: Веселі старти Альбом: Веселі старти Альбом: Веселі старти Альбом: Веселі старти
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/227 | Переглядів: 31Дата публікації: 12:37 23.08.2017

22.09.2017
14:00 - Засідання чергової 19 сесії Білицької міської ради Засідання чергової 19 сесії Білицької міської ради
1. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

2. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

3. Про затвердження розпорядження міського голови, прийнятих у міжсесійний період

4. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

5 Про затвердження Статуту КП “Білицькеспецсервіс” в новій редакції.

6. Про передачу у власність земельної ділянки Амельченкову С.Ю

7. Про передачу у власність земельної ділянки Казанчук О.П.

8. Про поновлення дії договору оренди земельної ділянки Вовк Н.В. (1411545300:00:002:0005)

9. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Вяткіна О.М.

10. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Підгородецькій І.М.

11. Про затвердження детального плану території для обслуговування та експлуатації комплексу об’єктів нерухомості ДНЗ «Білицький професійний ліцей» в м.Білицьке вул..Харківська, буд.22.

Організатор:Секретар міської ради Час проведення:22.09.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (І поверх)