Веселі старти

Веселі старти

З нагоди Дня незалежності в палаці спорту м.Білицьке 22 серпня відбулися «Веселі старти» серед дошкільних навчальних закладі нашого міста.

З нагоди  Дня незалежності  в палаці спорту м.Білицьке 22 серпня відбулися «Веселі старти» серед дошкільних навчальних закладі нашого міста.

Основною метою такого свята є залучення дітей до фізичної культури та спорту, а також покращення фізичного стану за допомогою фізичних вправ та рухової активності, адже рух - це життя, а діти - це наше майбутнє!

Малеча відчула, що це дійсно їхнє свято. Спільні дії дорослих та дітей об’єднали їх спільними переживаннями, створили атмосферу піднесеності, дружелюбності, взаємоповаги та доброзичливості. Вони демонстрували свої вміння бути активними, спритними, витривалими, поєднуючи різні види фізичних навантажень.  Піднесений настрій у дітей викликала весела музика, наявність різноманітного спортивного інвентарю та несподівані музичні моменти.

Це було справжнє свято спорту, яке пройшло дуже цікаво і яскраво, зі спортивним запалом, шумно та весело.

Такі свята дуже подобаються дошкільникам насамперед тому, що об’єднують їх спільними переживаннями, дарують відчуття емоційного задоволення. Головне, що фізкультурні свята допомагають формувати бажання бути сильними, спритними, витривалими, займатися спортом.

Наша команда «Непоседи» ДНЗ №13 «Світлячок» зайняла 1 місце і була нагороджена грамотою та   подарунком від виконавчого комітету Білицької міської ради.

Альбом: Веселі старти Альбом: Веселі старти Альбом: Веселі старти Альбом: Веселі старти Альбом: Веселі старти Альбом: Веселі старти Альбом: Веселі старти Альбом: Веселі старти Альбом: Веселі старти Альбом: Веселі старти Альбом: Веселі старти Альбом: Веселі старти Альбом: Веселі старти Альбом: Веселі старти Альбом: Веселі старти Альбом: Веселі старти Альбом: Веселі старти Альбом: Веселі старти Альбом: Веселі старти
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/227 | Переглядів: 79Дата публікації: 12:37 23.08.2017

25.05.2018
14:00 - Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

4. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання Підгородецького Дениса Вікторовича

5. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 листопада 2015 року щодо складу постійної комісії

6. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Глущенко О.П.

7. Про надання доручення Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військово-цивільній адміністрації про передачу в оренду, концесію або під заставу об»єктів комунальної власності, які забезпечують спільні потреби територіальних громад і перебуваюит в управлінні обласної ради.

8. Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень
міського голови прийнятих у міжсесійний період

9. Про надання в постійне користування земельної ділянки відділу освіти Добропільської міської ради»

Організатор:Не визначено! Час проведення:25.05.2018 14:00 Місце проведення:Не визначено!