Веселі старти

Веселі старти

З нагоди Дня незалежності в палаці спорту м.Білицьке 22 серпня відбулися «Веселі старти» серед дошкільних навчальних закладі нашого міста.

З нагоди  Дня незалежності  в палаці спорту м.Білицьке 22 серпня відбулися «Веселі старти» серед дошкільних навчальних закладі нашого міста.

Основною метою такого свята є залучення дітей до фізичної культури та спорту, а також покращення фізичного стану за допомогою фізичних вправ та рухової активності, адже рух - це життя, а діти - це наше майбутнє!

Малеча відчула, що це дійсно їхнє свято. Спільні дії дорослих та дітей об’єднали їх спільними переживаннями, створили атмосферу піднесеності, дружелюбності, взаємоповаги та доброзичливості. Вони демонстрували свої вміння бути активними, спритними, витривалими, поєднуючи різні види фізичних навантажень.  Піднесений настрій у дітей викликала весела музика, наявність різноманітного спортивного інвентарю та несподівані музичні моменти.

Це було справжнє свято спорту, яке пройшло дуже цікаво і яскраво, зі спортивним запалом, шумно та весело.

Такі свята дуже подобаються дошкільникам насамперед тому, що об’єднують їх спільними переживаннями, дарують відчуття емоційного задоволення. Головне, що фізкультурні свята допомагають формувати бажання бути сильними, спритними, витривалими, займатися спортом.

Наша команда «Непоседи» ДНЗ №13 «Світлячок» зайняла 1 місце і була нагороджена грамотою та   подарунком від виконавчого комітету Білицької міської ради.

Альбом: Веселі старти Альбом: Веселі старти Альбом: Веселі старти Альбом: Веселі старти Альбом: Веселі старти Альбом: Веселі старти Альбом: Веселі старти Альбом: Веселі старти Альбом: Веселі старти Альбом: Веселі старти Альбом: Веселі старти Альбом: Веселі старти Альбом: Веселі старти Альбом: Веселі старти Альбом: Веселі старти Альбом: Веселі старти Альбом: Веселі старти Альбом: Веселі старти Альбом: Веселі старти
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/227 | Переглядів: 47Дата публікації: 12:37 23.08.2017

Подій не заплановано