Про підсумки роботи за 1 півріччя 2017 року фінансово-економічного відділу Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України з питань легалізації заробітної плати
Про  підсумки роботи за 1 півріччя 2017 року  фінансово-економічного відділу Добропільського об’єднаного управління   Пенсійного фонду України
з питань легалізації заробітної плати

У поточному періоді 2017 року проведено 20 засідань міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, на які було запрошено 206 та заслухано 125 керівників юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

У поточному періоді 2017 року проведено 20 засідань міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, на які було запрошено 206 та заслухано 125 керівників  юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

За результатами проведеної роботи

• збільшено заробітну плату 16  керівникам підприємств на 2243,00 грн.;
  • 22 суб’єкти господарювання збільшили розмір заробітної плати 60 найманим працівникам, приріст фонду оплати праці  склав 6991,39 грн. та додатково отримано до бюджету єдиного соціального внеску 1538,11 грн.;
  • по виявлених фактах порушення вимог ч.5 ст.8 Закону України №2464 “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування” щодо сплати єдиного соціального внеску в розмірі не менше мінімального донараховано єдиного соціального внеску у сумі 1689,66 грн.

Крім цього, з метою підвищення мінімальної заробітної плати, недопущення скорочення чисельності та звільнення працівників, переведення їх на режим неповного робочого часу, дотримання суб’єктами господарювання вимог законодавства про працю Добропільським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Донецької області проведена широка інформаційно-роз’яснювальна робота, а саме:

1.  щоквартальне анонімне анкетування різних категорій громадян з питань відношення до нелегальної зайнятості, що дало можливість зробити конкретні висновки з якою категорією населення необхідно активно працювати;

1. проведена прес-конференція зі ЗМІ, результати якої були оприлюднені на Веб-сайтах;
  2. розміщено на Веб-ресурсах 4 статті;
  3. проведено 2 флешмоби з учнівською молоддю;
  4. 2 зустрічі з учнівською молоддю та ветеранськими організаціями;
  5. семінар для платників податків;
  6. проведено 2 «Дні Пенсійного фонду»;
  7. виготовлено та розповсюджено 311 буклетів та листівок;
  8. на зустрічах за місцем проживання та в трудових колективах темі легалізації зайнятості завжди приділяється належна увага.

Результатом проведеної роботи стало:

• кількість суб’єктів господарювання, у яких наявні факти виплати заробітної плати у мінімальному та нижче мінімального розміру зменшилась на 38
  • покращилась ситуація в питанні підвищення рівня заробітної плати 398 найманим працівникам;
  • питома вага застрахованих осіб, які працюють неповний робочий час зменшилась на  7,7 %.

Виходячи з вищевикладеного, наявна тенденція до покращення ситуації, проте дуже повільними темпами.

Управління у складі міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати продовжуватиме роботу по захисту соціальних прав найманих працівників.

Заступник начальника

фінансово-економічного відділу                                                              О.О.Соколова

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/229 | Переглядів: 21Дата публікації: 13:47 29.08.2017

22.09.2017
14:00 - Засідання чергової 19 сесії Білицької міської ради Засідання чергової 19 сесії Білицької міської ради
1. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

2. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

3. Про затвердження розпорядження міського голови, прийнятих у міжсесійний період

4. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

5 Про затвердження Статуту КП “Білицькеспецсервіс” в новій редакції.

6. Про передачу у власність земельної ділянки Амельченкову С.Ю

7. Про передачу у власність земельної ділянки Казанчук О.П.

8. Про поновлення дії договору оренди земельної ділянки Вовк Н.В. (1411545300:00:002:0005)

9. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Вяткіна О.М.

10. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Підгородецькій І.М.

11. Про затвердження детального плану території для обслуговування та експлуатації комплексу об’єктів нерухомості ДНЗ «Білицький професійний ліцей» в м.Білицьке вул..Харківська, буд.22.

Організатор:Секретар міської ради Час проведення:22.09.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (І поверх)