Цікаві ранки в ДНЗ "Берізка"
Цікаві ранки в ДНЗ \"Берізка\"

Цікаві ранки в ДНЗ "Берізка"

В дошкільному навчальному закладі №16 «Берізка» с.м.т.Водянське пройшли цікаві ранки до свята 8 березня

Вихованці всіх груп дивували дорослих своїми казковими перевтіленнями, а саме - дзвінкими й радісними голосочками, майстерністю в  танцях,  декламуванням віршів, та неперевершеним дитячим артистизмом.

На святах звучали лагідні пісні про маму, дитячий гумор, слова вдячності і  любові – які розчулювали  присутніх до сліз.

Свято 8 березня в дитячому садку пройшло  цікаво і незвично. А результатом свята стали незабутні дитячі враження, емоції та посмішки батьків, та слова вдячності батьків  за організацію та проведення  дитячих свят.

Любі жінки!
Прийміть наші найщиріші і теплі вітання зі святом 8 Березня!
Сучасне життя неможливо без жінок: вони зберігають вогнище, працюють, рятують життя, приймають закони і навіть захищають Батьківщину. Саме жінки формують наше сьогодення і закладають основу для майбутнього.
Бажаємо всім благополуччя, краси і тієї унікальній здатності, яка дозволяє нам поєднувати ролі дружини, матері і навіть бабусь з повноцінним розвитком особистості і професійними успіхами. І обов'язково великої і дружної родини!Колектив ДНЗ №16 «Берізка»

Альбом: Цікаві ранки в ДНЗ "Берізка" Альбом: Цікаві ранки в ДНЗ "Берізка" Альбом: Цікаві ранки в ДНЗ "Берізка" Альбом: Цікаві ранки в ДНЗ "Берізка" Альбом: Цікаві ранки в ДНЗ "Берізка" Альбом: Цікаві ранки в ДНЗ "Берізка" Альбом: Цікаві ранки в ДНЗ "Берізка" Альбом: Цікаві ранки в ДНЗ "Берізка" Альбом: Цікаві ранки в ДНЗ "Берізка" Альбом: Цікаві ранки в ДНЗ "Берізка" Альбом: Цікаві ранки в ДНЗ "Берізка"
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/23 | Переглядів: 94Дата публікації: 05:41 11.03.2016

25.05.2018
14:00 - Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

4. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання Підгородецького Дениса Вікторовича

5. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 листопада 2015 року щодо складу постійної комісії

6. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Глущенко О.П.

7. Про надання доручення Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військово-цивільній адміністрації про передачу в оренду, концесію або під заставу об»єктів комунальної власності, які забезпечують спільні потреби територіальних громад і перебуваюит в управлінні обласної ради.

8. Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень
міського голови прийнятих у міжсесійний період

9. Про надання в постійне користування земельної ділянки відділу освіти Добропільської міської ради»

Організатор:Не визначено! Час проведення:25.05.2018 14:00 Місце проведення:Не визначено!