Цікаві ранки в ДНЗ "Берізка"
Цікаві ранки в ДНЗ \"Берізка\"

Цікаві ранки в ДНЗ "Берізка"

В дошкільному навчальному закладі №16 «Берізка» с.м.т.Водянське пройшли цікаві ранки до свята 8 березня

Вихованці всіх груп дивували дорослих своїми казковими перевтіленнями, а саме - дзвінкими й радісними голосочками, майстерністю в  танцях,  декламуванням віршів, та неперевершеним дитячим артистизмом.

На святах звучали лагідні пісні про маму, дитячий гумор, слова вдячності і  любові – які розчулювали  присутніх до сліз.

Свято 8 березня в дитячому садку пройшло  цікаво і незвично. А результатом свята стали незабутні дитячі враження, емоції та посмішки батьків, та слова вдячності батьків  за організацію та проведення  дитячих свят.

Любі жінки!
Прийміть наші найщиріші і теплі вітання зі святом 8 Березня!
Сучасне життя неможливо без жінок: вони зберігають вогнище, працюють, рятують життя, приймають закони і навіть захищають Батьківщину. Саме жінки формують наше сьогодення і закладають основу для майбутнього.
Бажаємо всім благополуччя, краси і тієї унікальній здатності, яка дозволяє нам поєднувати ролі дружини, матері і навіть бабусь з повноцінним розвитком особистості і професійними успіхами. І обов'язково великої і дружної родини!Колектив ДНЗ №16 «Берізка»

Альбом: Цікаві ранки в ДНЗ "Берізка" Альбом: Цікаві ранки в ДНЗ "Берізка" Альбом: Цікаві ранки в ДНЗ "Берізка" Альбом: Цікаві ранки в ДНЗ "Берізка" Альбом: Цікаві ранки в ДНЗ "Берізка" Альбом: Цікаві ранки в ДНЗ "Берізка" Альбом: Цікаві ранки в ДНЗ "Берізка" Альбом: Цікаві ранки в ДНЗ "Берізка" Альбом: Цікаві ранки в ДНЗ "Берізка" Альбом: Цікаві ранки в ДНЗ "Берізка" Альбом: Цікаві ранки в ДНЗ "Берізка"
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/23 | Переглядів: 62Дата публікації: 05:41 11.03.2016

Подій не заплановано