Праздник физкультуры и спорта в посёлке Водянское

Праздник физкультуры и спорта в посёлке Водянское

15 сентября на площади Клуба Кирова совместно с Водянской школой №11 традиционно был проведён праздник физкультуры и спорта

15 сентября на площади Клуба Кирова совместно с Водянской школой №11 традиционно  был проведён праздник физкультуры и спорта так полюбившийся школьникам. Каждая из команд подготовила девизы, кричалки, а так же принимали активное участие в эстафетах и конкурсах. Все участники были награждены дипломами.

Альбом: Праздник физкультуры и спорта в посёлке Водянское Альбом: Праздник физкультуры и спорта в посёлке Водянское Альбом: Праздник физкультуры и спорта в посёлке Водянское
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/233 | Переглядів: 29Дата публікації: 09:10 18.09.2017

25.10.2017
14:00 - Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради
1. Про хід виконання бюджету за 9 місяців 2016 року
Доповідає: Мельник — начальник відділу обліку та звітності.
2. Про підсумки виконання Програми економічного та соціального розвитку м.Білицьке та смт.Водянське смт.Водянське.
Доповідає: Мельник — начальник відділу обліку та звітності.

3. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконкомі Білицької міської ради за 9 місяців 2016 року.
Доповідає: Барковська О.О.-спеціаліст відділу обліку та звітності

4. Про стан роботи зі зверненнями громадян в установах та організаціях міста.
Доповідає: Барковська О.О.-спеціаліст відділу обліку та звітності

3. Про виконання плану роботи виконавчого комітету за 3 квартал 2016 року.
Доповідає: Мостицька К.О.- керуючий справами виконкому

Організатор:керуючий справами виконкому Час проведення:25.10.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (ІІ поверх)

27.10.2017