ОГОЛОШЕННЯ

ОГОЛОШЕННЯ

Оголошення про проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад

З метою проведення громадського обговорення добровільного об’єднання територіальних громад, відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та на виконання розпорядження Добропільського міського голови від 16.08.2017 № 88-р «Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад сіл, селищ, міст» та розпорядження Білицького міського голови від 19.09.2017 № 92-р «Про проведення громадських слухань з питань добровільного об’єднання територіальних громад»,

Білицька міська рада повідомляє про проведення громадських слухань, що відбудуться 21 вересня 2017 року  о 10-00 год. в залі засідань міської ради за адресою м. Білицьке, вул. Миру, 20.

Для обговорення виноситься питання щодо добровільного об’єднання територіальної громади міста Білицьке з адміністративним центром в місті Добропілля.

На громадські слухання запрошуються депутати Білицької міської ради, члени виконавчого комітету міської ради, представники громадських організацій, місцевих засобів інформації, керівники комунальних установ та підприємств, та жителі м. Білицьке.
  Для реєстрації учасників громадських слухань, прохання мати з собою паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу.

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/235 | Переглядів: 50Дата публікації: 15:35 20.09.2017

Подій не заплановано