ОГОЛОШЕННЯ

ОГОЛОШЕННЯ

Оголошення про проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад

З метою проведення громадського обговорення добровільного об’єднання територіальних громад, відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та на виконання розпорядження Добропільського міського голови від 16.08.2017 № 88-р «Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад сіл, селищ, міст» та розпорядження Білицького міського голови від 19.09.2017 № 92-р «Про проведення громадських слухань з питань добровільного об’єднання територіальних громад»,

Білицька міська рада повідомляє про проведення громадських слухань, що відбудуться 21 вересня 2017 року  о 10-00 год. в залі засідань міської ради за адресою м. Білицьке, вул. Миру, 20.

Для обговорення виноситься питання щодо добровільного об’єднання територіальної громади міста Білицьке з адміністративним центром в місті Добропілля.

На громадські слухання запрошуються депутати Білицької міської ради, члени виконавчого комітету міської ради, представники громадських організацій, місцевих засобів інформації, керівники комунальних установ та підприємств, та жителі м. Білицьке.
  Для реєстрації учасників громадських слухань, прохання мати з собою паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу.

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/235 | Переглядів: 25Дата публікації: 15:35 20.09.2017

25.10.2017
14:00 - Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради
1. Про хід виконання бюджету за 9 місяців 2016 року
Доповідає: Мельник — начальник відділу обліку та звітності.
2. Про підсумки виконання Програми економічного та соціального розвитку м.Білицьке та смт.Водянське смт.Водянське.
Доповідає: Мельник — начальник відділу обліку та звітності.

3. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконкомі Білицької міської ради за 9 місяців 2016 року.
Доповідає: Барковська О.О.-спеціаліст відділу обліку та звітності

4. Про стан роботи зі зверненнями громадян в установах та організаціях міста.
Доповідає: Барковська О.О.-спеціаліст відділу обліку та звітності

3. Про виконання плану роботи виконавчого комітету за 3 квартал 2016 року.
Доповідає: Мостицька К.О.- керуючий справами виконкому

Організатор:керуючий справами виконкому Час проведення:25.10.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (ІІ поверх)

27.10.2017