ОГОЛОШЕННЯ

ОГОЛОШЕННЯ

Оголошення про проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад

З метою проведення громадського обговорення добровільного об’єднання територіальних громад, відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та на виконання розпорядження Добропільського міського голови від 16.08.2017 № 88-р «Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад сіл, селищ, міст» та розпорядження Білицького міського голови від 19.09.2017 № 92-р «Про проведення громадських слухань з питань добровільного об’єднання територіальних громад»,

Білицька міська рада повідомляє про проведення громадських слухань, що відбудуться 21 вересня 2017 року  о 10-00 год. в залі засідань міської ради за адресою м. Білицьке, вул. Миру, 20.

Для обговорення виноситься питання щодо добровільного об’єднання територіальної громади міста Білицьке з адміністративним центром в місті Добропілля.

На громадські слухання запрошуються депутати Білицької міської ради, члени виконавчого комітету міської ради, представники громадських організацій, місцевих засобів інформації, керівники комунальних установ та підприємств, та жителі м. Білицьке.
  Для реєстрації учасників громадських слухань, прохання мати з собою паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу.

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/235 | Переглядів: 32Дата публікації: 15:35 20.09.2017

20.12.2017
14:00 - Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради
1. Про Програму економічного і соціального розвитку міста Білицьке та смт. Водянське на 2018 рік.
Доповідає: Іванова Т.В.
2. Про проект бюджету на 2018 рік.
Доповідає: Мельник С.В.
3. Про внесення змін до рішення № 89 від 23.12.2016 р.”Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв у фізичних обсягах бюджетним установам на 2017 рік”
Доповідає : Мельник С.В.
4. Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв у фізичних обсягах бюджетним установам на 2018 рік.
Доповідає: Мельник С.В.
5. Про підготовку та проведення Новорічних та Різдвіних свят 2018 року.
Доповідає: Романенко Г.М. директор КП “БМПКтаВ”.
6. Про затвердження об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для засуджених, яких судом засуджено до покарання у виді громадських робіт на 2018 рік.
Доповідає: Мостицька К.О.
7. Про затвердження об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для порушників на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт 2018 рік.
Доповідає: Мостицька К.О.
8. Про стан роботи із кадрами в виконкомі Білицької міської ради.
Доповідає: Мостицька К.О.
9. Про план роботи виконавчого комітету на 1 півріччя 2017 року.
Доповідає: Мостицька К.О.
10. Про план роботи виконавчого комітету на 1 квартал 2017 року.
11.Про затвердження номенклатури справ виконкому Білицької міської
ради на 2018 рік.
12. Житлові питання.
Організатор:керуючий справами виконкому Час проведення:20.12.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (ІІ поверх)