ТИЖДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК»

ТИЖДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК»

В дошкільному навчальному закладі «Світлячок» з 18.09.2017 р. розпочався Тиждень Дошкілля, що дає змогу батькам, гостям ознайомитись із роботою дитячого садка.

В  дошкільному навчальному закладі «Світлячок» з 18.09.2017 р. розпочався     Тиждень Дошкілля, що дає змогу батькам, гостям ознайомитись із роботою дитячого садка.

Вихователі Дугельна Л.А.,Жукотська Л.Б.,Лебедюк,Гофман В.І. проводили консультації з батьками: «Організація ігор на прогулянці з дошкільниками», «Засоби загартовування дошкільників восени», «Профілактика гострих респіраторних захворювань дітей дошкільного віку», «Безпека життєдіяльності дітей» давали  поради та обговорювали проблеми виховання маленьких біличан.

Кожен день тижня має свою назву та свій настрій.

Понеділок, був днем відкритих дверей, який пройшов під девізом «Садочок рідний – ти найкращий!». Діти, під керівництвом дорослих, виготовляли колективні роботи на тему «Осінь – чарівна пора!», з цікавістю слухали художні твори про дружбу, мир, дітей; заучували прислів'я та приказки.

Вівторок було проведено художньо-естетичне заняття на тему «Мій садочок», де дітки малювали свій садочок, як вони його уявляють. А також, по завершенню була зроблена виставка цих малюнків.

Не менш важливим дійством став і третій день,середа, Тижня Дошкілля – « Ми - діти нашої країни» - під таким девізом пройшов флеш-моб, в санаторній групі пройшла гра- квест «Яблуневий рай». Діти старшої групи прийняли участь у футбольному матчі де перемогу здобула дружба.

Тиждень тільки распочався а всі учасники отримали емоційне задоволення від проведених заходів

Альбом: ТИЖДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК» Альбом: ТИЖДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК» Альбом: ТИЖДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК» Альбом: ТИЖДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК» Альбом: ТИЖДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК» Альбом: ТИЖДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК» Альбом: ТИЖДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК» Альбом: ТИЖДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК» Альбом: ТИЖДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК» Альбом: ТИЖДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК» Альбом: ТИЖДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК» Альбом: ТИЖДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК» Альбом: ТИЖДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК»
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/236 | Переглядів: 28Дата публікації: 08:18 22.09.2017

25.10.2017
14:00 - Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради
1. Про хід виконання бюджету за 9 місяців 2016 року
Доповідає: Мельник — начальник відділу обліку та звітності.
2. Про підсумки виконання Програми економічного та соціального розвитку м.Білицьке та смт.Водянське смт.Водянське.
Доповідає: Мельник — начальник відділу обліку та звітності.

3. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконкомі Білицької міської ради за 9 місяців 2016 року.
Доповідає: Барковська О.О.-спеціаліст відділу обліку та звітності

4. Про стан роботи зі зверненнями громадян в установах та організаціях міста.
Доповідає: Барковська О.О.-спеціаліст відділу обліку та звітності

3. Про виконання плану роботи виконавчого комітету за 3 квартал 2016 року.
Доповідає: Мостицька К.О.- керуючий справами виконкому

Організатор:керуючий справами виконкому Час проведення:25.10.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (ІІ поверх)

27.10.2017