ТИЖДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК»

ТИЖДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК»

В дошкільному навчальному закладі «Світлячок» з 18.09.2017 р. розпочався Тиждень Дошкілля, що дає змогу батькам, гостям ознайомитись із роботою дитячого садка.

В  дошкільному навчальному закладі «Світлячок» з 18.09.2017 р. розпочався     Тиждень Дошкілля, що дає змогу батькам, гостям ознайомитись із роботою дитячого садка.

Вихователі Дугельна Л.А.,Жукотська Л.Б.,Лебедюк,Гофман В.І. проводили консультації з батьками: «Організація ігор на прогулянці з дошкільниками», «Засоби загартовування дошкільників восени», «Профілактика гострих респіраторних захворювань дітей дошкільного віку», «Безпека життєдіяльності дітей» давали  поради та обговорювали проблеми виховання маленьких біличан.

Кожен день тижня має свою назву та свій настрій.

Понеділок, був днем відкритих дверей, який пройшов під девізом «Садочок рідний – ти найкращий!». Діти, під керівництвом дорослих, виготовляли колективні роботи на тему «Осінь – чарівна пора!», з цікавістю слухали художні твори про дружбу, мир, дітей; заучували прислів'я та приказки.

Вівторок було проведено художньо-естетичне заняття на тему «Мій садочок», де дітки малювали свій садочок, як вони його уявляють. А також, по завершенню була зроблена виставка цих малюнків.

Не менш важливим дійством став і третій день,середа, Тижня Дошкілля – « Ми - діти нашої країни» - під таким девізом пройшов флеш-моб, в санаторній групі пройшла гра- квест «Яблуневий рай». Діти старшої групи прийняли участь у футбольному матчі де перемогу здобула дружба.

Тиждень тільки распочався а всі учасники отримали емоційне задоволення від проведених заходів

Альбом: ТИЖДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК» Альбом: ТИЖДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК» Альбом: ТИЖДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК» Альбом: ТИЖДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК» Альбом: ТИЖДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК» Альбом: ТИЖДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК» Альбом: ТИЖДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК» Альбом: ТИЖДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК» Альбом: ТИЖДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК» Альбом: ТИЖДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК» Альбом: ТИЖДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК» Альбом: ТИЖДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК» Альбом: ТИЖДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК»
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/236 | Переглядів: 76Дата публікації: 08:18 22.09.2017

Подій не заплановано