ТИЖДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК»

ТИЖДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК»

В дошкільному навчальному закладі «Світлячок» з 18.09.2017 р. розпочався Тиждень Дошкілля, що дає змогу батькам, гостям ознайомитись із роботою дитячого садка.

В  дошкільному навчальному закладі «Світлячок» з 18.09.2017 р. розпочався     Тиждень Дошкілля, що дає змогу батькам, гостям ознайомитись із роботою дитячого садка.

Вихователі Дугельна Л.А.,Жукотська Л.Б.,Лебедюк,Гофман В.І. проводили консультації з батьками: «Організація ігор на прогулянці з дошкільниками», «Засоби загартовування дошкільників восени», «Профілактика гострих респіраторних захворювань дітей дошкільного віку», «Безпека життєдіяльності дітей» давали  поради та обговорювали проблеми виховання маленьких біличан.

Кожен день тижня має свою назву та свій настрій.

Понеділок, був днем відкритих дверей, який пройшов під девізом «Садочок рідний – ти найкращий!». Діти, під керівництвом дорослих, виготовляли колективні роботи на тему «Осінь – чарівна пора!», з цікавістю слухали художні твори про дружбу, мир, дітей; заучували прислів'я та приказки.

Вівторок було проведено художньо-естетичне заняття на тему «Мій садочок», де дітки малювали свій садочок, як вони його уявляють. А також, по завершенню була зроблена виставка цих малюнків.

Не менш важливим дійством став і третій день,середа, Тижня Дошкілля – « Ми - діти нашої країни» - під таким девізом пройшов флеш-моб, в санаторній групі пройшла гра- квест «Яблуневий рай». Діти старшої групи прийняли участь у футбольному матчі де перемогу здобула дружба.

Тиждень тільки распочався а всі учасники отримали емоційне задоволення від проведених заходів

Альбом: ТИЖДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК» Альбом: ТИЖДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК» Альбом: ТИЖДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК» Альбом: ТИЖДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК» Альбом: ТИЖДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК» Альбом: ТИЖДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК» Альбом: ТИЖДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК» Альбом: ТИЖДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК» Альбом: ТИЖДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК» Альбом: ТИЖДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК» Альбом: ТИЖДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК» Альбом: ТИЖДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК» Альбом: ТИЖДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК»
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/236 | Переглядів: 45Дата публікації: 08:18 22.09.2017

20.12.2017
14:00 - Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради
1. Про Програму економічного і соціального розвитку міста Білицьке та смт. Водянське на 2018 рік.
Доповідає: Іванова Т.В.
2. Про проект бюджету на 2018 рік.
Доповідає: Мельник С.В.
3. Про внесення змін до рішення № 89 від 23.12.2016 р.”Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв у фізичних обсягах бюджетним установам на 2017 рік”
Доповідає : Мельник С.В.
4. Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв у фізичних обсягах бюджетним установам на 2018 рік.
Доповідає: Мельник С.В.
5. Про підготовку та проведення Новорічних та Різдвіних свят 2018 року.
Доповідає: Романенко Г.М. директор КП “БМПКтаВ”.
6. Про затвердження об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для засуджених, яких судом засуджено до покарання у виді громадських робіт на 2018 рік.
Доповідає: Мостицька К.О.
7. Про затвердження об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для порушників на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт 2018 рік.
Доповідає: Мостицька К.О.
8. Про стан роботи із кадрами в виконкомі Білицької міської ради.
Доповідає: Мостицька К.О.
9. Про план роботи виконавчого комітету на 1 півріччя 2017 року.
Доповідає: Мостицька К.О.
10. Про план роботи виконавчого комітету на 1 квартал 2017 року.
11.Про затвердження номенклатури справ виконкому Білицької міської
ради на 2018 рік.
12. Житлові питання.
Організатор:керуючий справами виконкому Час проведення:20.12.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (ІІ поверх)