«СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР»

«СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР»

21 вересня світ відзначає Міжнародний день миру. Привернути увагу до проблеми миру на землі - ось основна мета цього свята.

21 вересня світ відзначає Міжнародний день миру.  Привернути увагу до проблеми миру на землі - ось основна мета цього свята.

В цей день вихованці дошкільного навчального закладу №13  «Світлячок» всі без винятку стали учасниками Всесвітнього Дня миру «СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР»  Діти старшої групи на занятті з натхненням виготовляли голубів миру, яких потім вручали знайомим та незнайомим. Посмішки на обличчях, радість в серцях малят, вихователів вселяли надію та впевненість в тому, що в Україні та в усьому світі не буде місця війнам.

У рамках відзначення Міжнародного дня миру було проведено флешмоб «Ми маленькі українці, ми — за мир»,під час якого діти з синіми і жовтими повітряними кульками та плакатами,  скандували гасла «Ми – за мир!», «Миру - так», "Ні - війні!".

Альбом: «СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР»  Альбом: «СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР»  Альбом: «СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР»  Альбом: «СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР»  Альбом: «СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР»  Альбом: «СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР»  Альбом: «СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР»  Альбом: «СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР»  Альбом: «СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР»  Альбом: «СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР»  Альбом: «СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР»  Альбом: «СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР»  Альбом: «СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР»  Альбом: «СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР»  Альбом: «СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР»  Альбом: «СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР»  Альбом: «СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР»  Альбом: «СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР»  Альбом: «СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР»
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/237 | Переглядів: 30Дата публікації: 08:28 22.09.2017

20.12.2017
14:00 - Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради
1. Про Програму економічного і соціального розвитку міста Білицьке та смт. Водянське на 2018 рік.
Доповідає: Іванова Т.В.
2. Про проект бюджету на 2018 рік.
Доповідає: Мельник С.В.
3. Про внесення змін до рішення № 89 від 23.12.2016 р.”Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв у фізичних обсягах бюджетним установам на 2017 рік”
Доповідає : Мельник С.В.
4. Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв у фізичних обсягах бюджетним установам на 2018 рік.
Доповідає: Мельник С.В.
5. Про підготовку та проведення Новорічних та Різдвіних свят 2018 року.
Доповідає: Романенко Г.М. директор КП “БМПКтаВ”.
6. Про затвердження об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для засуджених, яких судом засуджено до покарання у виді громадських робіт на 2018 рік.
Доповідає: Мостицька К.О.
7. Про затвердження об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для порушників на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт 2018 рік.
Доповідає: Мостицька К.О.
8. Про стан роботи із кадрами в виконкомі Білицької міської ради.
Доповідає: Мостицька К.О.
9. Про план роботи виконавчого комітету на 1 півріччя 2017 року.
Доповідає: Мостицька К.О.
10. Про план роботи виконавчого комітету на 1 квартал 2017 року.
11.Про затвердження номенклатури справ виконкому Білицької міської
ради на 2018 рік.
12. Житлові питання.
Організатор:керуючий справами виконкому Час проведення:20.12.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (ІІ поверх)