«СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР»

«СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР»

21 вересня світ відзначає Міжнародний день миру. Привернути увагу до проблеми миру на землі - ось основна мета цього свята.

21 вересня світ відзначає Міжнародний день миру.  Привернути увагу до проблеми миру на землі - ось основна мета цього свята.

В цей день вихованці дошкільного навчального закладу №13  «Світлячок» всі без винятку стали учасниками Всесвітнього Дня миру «СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР»  Діти старшої групи на занятті з натхненням виготовляли голубів миру, яких потім вручали знайомим та незнайомим. Посмішки на обличчях, радість в серцях малят, вихователів вселяли надію та впевненість в тому, що в Україні та в усьому світі не буде місця війнам.

У рамках відзначення Міжнародного дня миру було проведено флешмоб «Ми маленькі українці, ми — за мир»,під час якого діти з синіми і жовтими повітряними кульками та плакатами,  скандували гасла «Ми – за мир!», «Миру - так», "Ні - війні!".

Альбом: «СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР»  Альбом: «СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР»  Альбом: «СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР»  Альбом: «СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР»  Альбом: «СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР»  Альбом: «СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР»  Альбом: «СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР»  Альбом: «СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР»  Альбом: «СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР»  Альбом: «СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР»  Альбом: «СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР»  Альбом: «СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР»  Альбом: «СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР»  Альбом: «СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР»  Альбом: «СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР»  Альбом: «СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР»  Альбом: «СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР»  Альбом: «СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР»  Альбом: «СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР»
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/237 | Переглядів: 22Дата публікації: 08:28 22.09.2017

25.10.2017
14:00 - Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради
1. Про хід виконання бюджету за 9 місяців 2016 року
Доповідає: Мельник — начальник відділу обліку та звітності.
2. Про підсумки виконання Програми економічного та соціального розвитку м.Білицьке та смт.Водянське смт.Водянське.
Доповідає: Мельник — начальник відділу обліку та звітності.

3. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконкомі Білицької міської ради за 9 місяців 2016 року.
Доповідає: Барковська О.О.-спеціаліст відділу обліку та звітності

4. Про стан роботи зі зверненнями громадян в установах та організаціях міста.
Доповідає: Барковська О.О.-спеціаліст відділу обліку та звітності

3. Про виконання плану роботи виконавчого комітету за 3 квартал 2016 року.
Доповідає: Мостицька К.О.- керуючий справами виконкому

Організатор:керуючий справами виконкому Час проведення:25.10.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (ІІ поверх)

27.10.2017