Офіційний сайт Білицької міської ради, міського голови, виконавчого комітету
«СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР»
«СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР»

Поділитися новиною:

«СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР»

21 вересня світ відзначає Міжнародний день миру. Привернути увагу до проблеми миру на землі - ось основна мета цього свята.

    21 вересня світ відзначає Міжнародний день миру.  Привернути увагу до проблеми миру на землі - ось основна мета цього свята.

    В цей день вихованці дошкільного навчального закладу №13  «Світлячок» всі без винятку стали учасниками Всесвітнього Дня миру «СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР»  Діти старшої групи на занятті з натхненням виготовляли голубів миру, яких потім вручали знайомим та незнайомим. Посмішки на обличчях, радість в серцях малят, вихователів вселяли надію та впевненість в тому, що в Україні та в усьому світі не буде місця війнам.

    У рамках відзначення Міжнародного дня миру було проведено флешмоб «Ми маленькі українці, ми — за мир»,під час якого діти з синіми і жовтими повітряними кульками та плакатами,  скандували гасла «Ми – за мир!», «Миру - так», "Ні - війні!".

Альбом: «СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР» Альбом: «СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР» Альбом: «СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР» Альбом: «СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР» Альбом: «СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР» Альбом: «СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР» Альбом: «СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР» Альбом: «СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР» Альбом: «СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР» Альбом: «СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР» Альбом: «СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР» Альбом: «СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР» Альбом: «СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР» Альбом: «СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР» Альбом: «СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР» Альбом: «СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР» Альбом: «СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР» Альбом: «СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР» Альбом: «СВІТЛЯЧКИ ЗА МИР»
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/237 | Переглядів: 59Дата публікації: 08:28 22.09.2017
Міський голова

Заварзін Олександр Тихонович

Анонс подій
Подій не заплановано
Стрічка подій:
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих