МИ ЗА МИР!

МИ ЗА МИР!

Сьогодні, 21 вересня,весь світ відзначає День миру

Сьогодні, 21 вересня,весь світ відзначає День миру. Не залишились в стороні відцього свята і жителі «Малятка». Дітям Донбасу сьогодні, як ніколи, потрібен мир.Своє бажання жити без війни діти відтворили під час флеш-мобу під гаслом «Ми за МИР!». Бажаємо усім дітям світу сонця, дружби, миру!

Альбом: МИ ЗА МИР! Альбом: МИ ЗА МИР! Альбом: МИ ЗА МИР! Альбом: МИ ЗА МИР! Альбом: МИ ЗА МИР! Альбом: МИ ЗА МИР! Альбом: МИ ЗА МИР!
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/238 | Переглядів: 23Дата публікації: 08:45 22.09.2017

25.10.2017
14:00 - Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради
1. Про хід виконання бюджету за 9 місяців 2016 року
Доповідає: Мельник — начальник відділу обліку та звітності.
2. Про підсумки виконання Програми економічного та соціального розвитку м.Білицьке та смт.Водянське смт.Водянське.
Доповідає: Мельник — начальник відділу обліку та звітності.

3. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконкомі Білицької міської ради за 9 місяців 2016 року.
Доповідає: Барковська О.О.-спеціаліст відділу обліку та звітності

4. Про стан роботи зі зверненнями громадян в установах та організаціях міста.
Доповідає: Барковська О.О.-спеціаліст відділу обліку та звітності

3. Про виконання плану роботи виконавчого комітету за 3 квартал 2016 року.
Доповідає: Мостицька К.О.- керуючий справами виконкому

Організатор:керуючий справами виконкому Час проведення:25.10.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (ІІ поверх)

27.10.2017