ПОВІДОМЛЕННЯ Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м.Білицьке, вул.Швецова між буд.17 та 21»
ПОВІДОМЛЕННЯ

Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території  для обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд в м.Білицьке, вул.Швецова між буд.17 та 21»

Детальний план території для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Білицьке, вул. Швецова між буд. 17 та 21

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території  для обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд в м.Білицьке, вул.Швецова між буд.17 та 21»

1. Мета, склад та зміст детального плану території.

Проект детального плану території розроблений з метою розміщення об’єкта будівництва, визначенні всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами та отриманні правовстановлюючих документів на земельну ділянку. Детальний план складається із пояснювальної записки та графічних матеріалів. В проекті дана оцінка існуючої ситуації території та визначені: основні принципи планування та забудови території.

1. Основні техніко-економічні показники:

Для обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд будівництва потребується земельне відведення загальною площею 0,084 га,

1. Відомості про замовника та розробника детального плану території та підстави розроблення.

Детальний план розроблений на підставі рішення Білицької міської  ради від 23.06.2017 № VII/ 26-11 «Про надання дозволу на розробку детального плану  за адресою: м.Білицьке, вул.Швецова,  між буд.17 та 21 Головко Д.Ю.»

Замовником           розроблення          проекту           є          Білицька міська рада.

Розробником – ФОП Віх О.В., кваліфікаційний сертифікат від 02.03.2017 серія АА № 003718.

1. Інформація про місце і строки ознайомлення з детальним планом: з проектом детального плану території можна ознайомитися з 25.09.2017 по 25.10.2017 в  адмінбудівлі  виконкому Білицької міської ради,     за     адресою    м.     Білицьке вул. Миру, 20, І поверх, а також на офіційному веб-сайті Білицької міської ради (http://belickoe-rada.gov.ua/ в рубріці

«Новини»).

1. Інформація про посадову особу, відповідальну за організацію розгляду пропозицій: головний архітектор м.Добропілля:

Радченко Анатолій Вадимович (м.Добропілля, вул.. Першотравнева, 83,  тел. 2-78-95).

6.Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій: Пропозиції до проекту приймаються в строки з 25.09.2017 по 25.09.2017 у письмовому вигляді за адресою: м. Білицьке вул. Миру, 20, І поверх, тел.6-23-05). за особистим підписом із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, та повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Головний архітектор м.Добропілля                   Радченко А.В.

Приєднані документи:

план сущ проектн план располож в плане
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/239 | Переглядів: 29Дата публікації: 15:06 25.09.2017

20.12.2017
14:00 - Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради
1. Про Програму економічного і соціального розвитку міста Білицьке та смт. Водянське на 2018 рік.
Доповідає: Іванова Т.В.
2. Про проект бюджету на 2018 рік.
Доповідає: Мельник С.В.
3. Про внесення змін до рішення № 89 від 23.12.2016 р.”Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв у фізичних обсягах бюджетним установам на 2017 рік”
Доповідає : Мельник С.В.
4. Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв у фізичних обсягах бюджетним установам на 2018 рік.
Доповідає: Мельник С.В.
5. Про підготовку та проведення Новорічних та Різдвіних свят 2018 року.
Доповідає: Романенко Г.М. директор КП “БМПКтаВ”.
6. Про затвердження об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для засуджених, яких судом засуджено до покарання у виді громадських робіт на 2018 рік.
Доповідає: Мостицька К.О.
7. Про затвердження об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для порушників на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт 2018 рік.
Доповідає: Мостицька К.О.
8. Про стан роботи із кадрами в виконкомі Білицької міської ради.
Доповідає: Мостицька К.О.
9. Про план роботи виконавчого комітету на 1 півріччя 2017 року.
Доповідає: Мостицька К.О.
10. Про план роботи виконавчого комітету на 1 квартал 2017 року.
11.Про затвердження номенклатури справ виконкому Білицької міської
ради на 2018 рік.
12. Житлові питання.
Організатор:керуючий справами виконкому Час проведення:20.12.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (ІІ поверх)