Офіційний сайт Білицької міської ради, міського голови, виконавчого комітету
ПОВІДОМЛЕННЯ Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м.Білицьке, вул.Швецова між буд.17 та 21»
ПОВІДОМЛЕННЯ

Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території  для обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд в м.Білицьке, вул.Швецова між буд.17 та 21»

Поділитися новиною:

ПОВІДОМЛЕННЯ Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м.Білицьке, вул.Швецова між буд.17 та 21»

Детальний план території для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Білицьке, вул. Швецова між буд. 17 та 21

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території  для обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд в м.Білицьке, вул.Швецова між буд.17 та 21»

 

  1. Мета, склад та зміст детального плану території.

Проект детального плану території розроблений з метою розміщення об’єкта будівництва, визначенні всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами та отриманні правовстановлюючих документів на земельну ділянку. Детальний план складається із пояснювальної записки та графічних матеріалів. В проекті дана оцінка існуючої ситуації території та визначені: основні принципи планування та забудови території.

  1. Основні техніко-економічні показники:

Для обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд будівництва потребується земельне відведення загальною площею 0,084 га,

  1. Відомості про замовника та розробника детального плану території та підстави розроблення.

Детальний план розроблений на підставі рішення Білицької міської  ради від 23.06.2017 № VII/ 26-11 «Про надання дозволу на розробку детального плану  за адресою: м.Білицьке, вул.Швецова,  між буд.17 та 21 Головко Д.Ю.»

Замовником           розроблення          проекту           є          Білицька міська рада.

Розробником – ФОП Віх О.В., кваліфікаційний сертифікат від 02.03.2017 серія АА № 003718.

  1. Інформація про місце і строки ознайомлення з детальним планом: з проектом детального плану території можна ознайомитися з 25.09.2017 по 25.10.2017 в  адмінбудівлі  виконкому Білицької міської ради,     за     адресою    м.     Білицьке вул. Миру, 20, І поверх, а також на офіційному веб-сайті Білицької міської ради (http://belickoe-rada.gov.ua/ в рубріці

«Новини»).

  1. Інформація про посадову особу, відповідальну за організацію розгляду пропозицій: головний архітектор м.Добропілля:

Радченко Анатолій Вадимович (м.Добропілля, вул.. Першотравнева, 83,  тел. 2-78-95).

6.Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій: Пропозиції до проекту приймаються в строки з 25.09.2017 по 25.09.2017 у письмовому вигляді за адресою: м. Білицьке вул. Миру, 20, І поверх, тел.6-23-05). за особистим підписом із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, та повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

 

 

Головний архітектор м.Добропілля                   Радченко А.В.           

 

 

Приєднані документи:

план сущ проектн план располож в плане
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/239 | Переглядів: 51Дата публікації: 15:06 25.09.2017
Міський голова

Заварзін Олександр Тихонович

Анонс подій
Подій не заплановано
Стрічка подій:
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих