ПОВІДОМЛЕННЯ Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м.Білицьке, вул.Швецова між буд.17 та 21»
ПОВІДОМЛЕННЯ

Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території  для обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд в м.Білицьке, вул.Швецова між буд.17 та 21»

Детальний план території для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Білицьке, вул. Швецова між буд. 17 та 21

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території  для обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд в м.Білицьке, вул.Швецова між буд.17 та 21»

1. Мета, склад та зміст детального плану території.

Проект детального плану території розроблений з метою розміщення об’єкта будівництва, визначенні всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами та отриманні правовстановлюючих документів на земельну ділянку. Детальний план складається із пояснювальної записки та графічних матеріалів. В проекті дана оцінка існуючої ситуації території та визначені: основні принципи планування та забудови території.

1. Основні техніко-економічні показники:

Для обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд будівництва потребується земельне відведення загальною площею 0,084 га,

1. Відомості про замовника та розробника детального плану території та підстави розроблення.

Детальний план розроблений на підставі рішення Білицької міської  ради від 23.06.2017 № VII/ 26-11 «Про надання дозволу на розробку детального плану  за адресою: м.Білицьке, вул.Швецова,  між буд.17 та 21 Головко Д.Ю.»

Замовником           розроблення          проекту           є          Білицька міська рада.

Розробником – ФОП Віх О.В., кваліфікаційний сертифікат від 02.03.2017 серія АА № 003718.

1. Інформація про місце і строки ознайомлення з детальним планом: з проектом детального плану території можна ознайомитися з 25.09.2017 по 25.10.2017 в  адмінбудівлі  виконкому Білицької міської ради,     за     адресою    м.     Білицьке вул. Миру, 20, І поверх, а також на офіційному веб-сайті Білицької міської ради (http://belickoe-rada.gov.ua/ в рубріці

«Новини»).

1. Інформація про посадову особу, відповідальну за організацію розгляду пропозицій: головний архітектор м.Добропілля:

Радченко Анатолій Вадимович (м.Добропілля, вул.. Першотравнева, 83,  тел. 2-78-95).

6.Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій: Пропозиції до проекту приймаються в строки з 25.09.2017 по 25.09.2017 у письмовому вигляді за адресою: м. Білицьке вул. Миру, 20, І поверх, тел.6-23-05). за особистим підписом із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, та повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Головний архітектор м.Добропілля                   Радченко А.В.

Приєднані документи:

план сущ проектн план располож в плане
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/239 | Переглядів: 22Дата публікації: 15:06 25.09.2017

25.10.2017
14:00 - Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради
1. Про хід виконання бюджету за 9 місяців 2016 року
Доповідає: Мельник — начальник відділу обліку та звітності.
2. Про підсумки виконання Програми економічного та соціального розвитку м.Білицьке та смт.Водянське смт.Водянське.
Доповідає: Мельник — начальник відділу обліку та звітності.

3. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконкомі Білицької міської ради за 9 місяців 2016 року.
Доповідає: Барковська О.О.-спеціаліст відділу обліку та звітності

4. Про стан роботи зі зверненнями громадян в установах та організаціях міста.
Доповідає: Барковська О.О.-спеціаліст відділу обліку та звітності

3. Про виконання плану роботи виконавчого комітету за 3 квартал 2016 року.
Доповідає: Мостицька К.О.- керуючий справами виконкому

Організатор:керуючий справами виконкому Час проведення:25.10.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (ІІ поверх)

27.10.2017