Шевченківські читання в ДНЗ "Берізка"
Шевченківські читання в ДНЗ \"Берізка\"

Шевченківські читання в ДНЗ "Берізка"

Щовесни, коли тануть сніги

І у рясті ясніє веселка

Повні сил і живої снаги

Ми вшановуєм пам'ять Шевченка.

У дошкільному навчальному закладі №16 «Берізка» у святково прибраній Світлиці пройшли Шевченківські читання.. Розпочала захід вихователь Камінська Юля Вікторівна, яка розповіла дошкільникам про творчість видатного поета та його життєвий шлях. Куліш Віта Мечиславівна провела цікаву літературну вікторину. Педагоги читали улюблені шевченківські твори «Зацвіла в долині червона калина» та інші. Завдяки Шевченківським читанням дошкільники ще раз отримали чудову нагоду насолодитися поезією Кобзаря.

Альбом: Шевченківські читання в ДНЗ "Берізка" Альбом: Шевченківські читання в ДНЗ "Берізка" Альбом: Шевченківські читання в ДНЗ "Берізка"
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/24 | Переглядів: 57Дата публікації: 05:52 12.03.2016

22.09.2017
14:00 - Засідання чергової 19 сесії Білицької міської ради Засідання чергової 19 сесії Білицької міської ради
1. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

2. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

3. Про затвердження розпорядження міського голови, прийнятих у міжсесійний період

4. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

5 Про затвердження Статуту КП “Білицькеспецсервіс” в новій редакції.

6. Про передачу у власність земельної ділянки Амельченкову С.Ю

7. Про передачу у власність земельної ділянки Казанчук О.П.

8. Про поновлення дії договору оренди земельної ділянки Вовк Н.В. (1411545300:00:002:0005)

9. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Вяткіна О.М.

10. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Підгородецькій І.М.

11. Про затвердження детального плану території для обслуговування та експлуатації комплексу об’єктів нерухомості ДНЗ «Білицький професійний ліцей» в м.Білицьке вул..Харківська, буд.22.

Організатор:Секретар міської ради Час проведення:22.09.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (І поверх)