Шевченківські читання в ДНЗ "Берізка"
Шевченківські читання в ДНЗ \"Берізка\"

Шевченківські читання в ДНЗ "Берізка"

Щовесни, коли тануть сніги

І у рясті ясніє веселка

Повні сил і живої снаги

Ми вшановуєм пам'ять Шевченка.

У дошкільному навчальному закладі №16 «Берізка» у святково прибраній Світлиці пройшли Шевченківські читання.. Розпочала захід вихователь Камінська Юля Вікторівна, яка розповіла дошкільникам про творчість видатного поета та його життєвий шлях. Куліш Віта Мечиславівна провела цікаву літературну вікторину. Педагоги читали улюблені шевченківські твори «Зацвіла в долині червона калина» та інші. Завдяки Шевченківським читанням дошкільники ще раз отримали чудову нагоду насолодитися поезією Кобзаря.

Альбом: Шевченківські читання в ДНЗ "Берізка" Альбом: Шевченківські читання в ДНЗ "Берізка" Альбом: Шевченківські читання в ДНЗ "Берізка"
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/24 | Переглядів: 89Дата публікації: 05:52 12.03.2016

25.05.2018
14:00 - Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

4. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання Підгородецького Дениса Вікторовича

5. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 листопада 2015 року щодо складу постійної комісії

6. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Глущенко О.П.

7. Про надання доручення Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військово-цивільній адміністрації про передачу в оренду, концесію або під заставу об»єктів комунальної власності, які забезпечують спільні потреби територіальних громад і перебуваюит в управлінні обласної ради.

8. Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень
міського голови прийнятих у міжсесійний період

9. Про надання в постійне користування земельної ділянки відділу освіти Добропільської міської ради»

Організатор:Не визначено! Час проведення:25.05.2018 14:00 Місце проведення:Не визначено!