З ДНЕМ ВИХОВАТЕЛЯ!!!

З ДНЕМ ВИХОВАТЕЛЯ!!!

З професійним святом вітаємо вихователів і всіх дошкільних працівників!

Вихователь - одна з найблагородніших професій. Виховувати дітей, вкладати в них частинку своєї душі, оточувати турботою, бути терпимим до їх витівок і капризів - все це легко вдається Вам. Ми хочемо привітати Вас з професійним святом - днем працівника дошкільної освіти! У цей день бажаємо Вам лише щасливих і безхмарних днів, слухняності, любові дітей, подяки і розуміння від їхніх батьків.

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/240 | Переглядів: 24Дата публікації: 15:22 25.09.2017

25.10.2017
14:00 - Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради
1. Про хід виконання бюджету за 9 місяців 2016 року
Доповідає: Мельник — начальник відділу обліку та звітності.
2. Про підсумки виконання Програми економічного та соціального розвитку м.Білицьке та смт.Водянське смт.Водянське.
Доповідає: Мельник — начальник відділу обліку та звітності.

3. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконкомі Білицької міської ради за 9 місяців 2016 року.
Доповідає: Барковська О.О.-спеціаліст відділу обліку та звітності

4. Про стан роботи зі зверненнями громадян в установах та організаціях міста.
Доповідає: Барковська О.О.-спеціаліст відділу обліку та звітності

3. Про виконання плану роботи виконавчого комітету за 3 квартал 2016 року.
Доповідає: Мостицька К.О.- керуючий справами виконкому

Організатор:керуючий справами виконкому Час проведення:25.10.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (ІІ поверх)

27.10.2017