Офіційний сайт Білицької міської ради, міського голови, виконавчого комітету
ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ
ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ

Поділитися новиною:

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ

Добропільске об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє

ШАНОВНІ ПЕНСІОНЕРИ !

 

       Добропільске об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що на території Добропільского району є 3 банківські установи, які отримали право здійснювати операції з обслуговування поточних рахунків пенсіонерів з виплати пенсій: АТ «Державний ощадбанк України», ПАТ «Райффайзен Банк Аваль», ПАТ КБ «Приватбанк».

      Виплата пенсій через банківські установи має ряд переваг а саме: зарахування коштів на пенсійні рахунки відбувається не пізніше наступного банківського дня після проведення фінансування,  відсутність черг,  можливість отримання пенсії в будь-який зручний для громадян час,  зняття з поточного пенсійного рахунку як усієї зарахованої суми, так і її частини, можливість розраховуватися пластиковою карткою за товари та послуги (наприклад, оплату комунальних послуг). У разі переїзду, від’їзду на лікування або відпочинок не виникає необхідності брати з собою значну суму коштів готівкою. Картковий рахунок дає можливість отримати гроші через мережу банкоматів, або в будь-якому відділенні уповноваженого банку по всій території України. В отримувачів пенсій через банк є ще одна незаперечна перевага. Якщо пенсіонер з якоїсь причини не зміг отримати пенсію через поштове відділення, кошти після 25 числа повертаються до Пенсійного фонду і одержати їх можна буде лише у наступному місяці. Кошти, які перераховуються на рахунок у банку, залишаються доступними у будь-який момент після надходження на рахунок (карту).

     Для одержання пенсійної виплати через банківську установу, необхідно відкрити рахунок в банку і написати відповідну заяву, яку можна залишити у відділенні банку, і працівники фінансової установи передадуть її до управління ПФ. Відкриття і обслуговування пенсійних рахунків – безкоштовне. В будь-який час пенсіонер має право відмовитись від послуг одного банку і скористатись послугами іншого,

    При цьому слід зазначити, що якщо суми пенсій банківськими установами виплачуються за дорученням більше одного року або не знімаються одержувачем з поточного рахунку більш одного року, пенсіонер зобов’язаний подати нову заяву про продовження виплати пенсії через установи банку в орган Пенсійного фонду. Із заявою про зміну способу виплати пенсії необхідно звернутися до органу Пенсійного фонду за місцем проживання.

     Детальну інформацію з питань отримання пенсії через банківські установи можна отримати, безпосередньо звернувшись до Добропільського  об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької  області за телефоном: 2-89-04, 2-89-05

 

Начальник відділу з питань

призначення, перерахунку та 

виплати пенсій №2                                                                                                    Н.С. Корнєєва

 

 

 

 

 

 

 

 

Основні аспекти Закону України “Про престижність шахтарської праці”

 

Право на обчислення пенсії відповідно до статті 8 Закону України “Про престижність шахтарської праці” ( далі - Закон 345 ) мають працівники, що видобувають вугілля, залізну руду, руди кольорових і рідкісних металів, марганцеві та уранові руди, працівники шахтобудівних підприємств, які відпрацювали повний робочий день (чоловіки не менш 15 років, жінки - 7,5 років) на підземних роботах за списком № 1 виробництв, робіт, професій посад, посад і показників, затвердженим Кабінетом Міністрів України.

Мінімальний розмір пенсії шахтарям встановлюється у розмірі 80 відсотків середньої заробітної плати шахтаря, але не менш як  три розміри прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність.

        Дія статтей 1 та 8 Закону 345 поширюється на працівників, передбачених пунктами «а», «б», «в» та не поширюється на працівників, передбачених пунктами «г», «д», «е» підрозділу 1 «Підземні роботи в шахтах, рудниках і копальнях на видобуванні корисних копалин, в геологорозвідці, на дренажних шахтах, на будівництві шахт, рудників, копалень» розділу 1 «Гірничі роботи» Списку № 1 виробництв, робіт, професій посад, посад і показників на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці, зайнятість в яких повний робочий день  дає право на пенсію за віком на пільгових умовах затверджених постановами № 1173, № 10, № 162, № 36, № 461.
Періоди роботи працівників у державних воєнізованих аварійно- рятувальних службах (формувань), які підпорядковувались Міністерству вугільної промисловості України та міністерству палива та енергетики України зараховується до стажу роботи, що дає право на обчислення пенсії відповідно до Закону України “Про престижність шахтарської праці”.
На працівників державних воєнізованих аварійно - рятувальних службах (формувань), підпорядкованих Міністерству України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Закон 345 не поширюється.
Згідно ч. 1 статті 7 Закону 345 членам сімей шахтарів, смерть яких настала внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, до пенсії у зв’язку з втратою годувальника на кожного непрацездатного члена сім’ї встановлюється доплата в розмірі прожиткового мінімуму, встановленого законом для осіб, які втратили працездатність.
        Періоди навчання у професійно-технічному навчальному закладі, проходження строкової військової служби, час перебування на інвалідності у зв’язку з нещасним випадком на виробництві або професійним захворюванням зараховується до шахтарського стажу роботи.

 

 
Начальник відділу з питань призначення, 
перерахунку та виплати пенсій №1                                                     І.П.Дегтяр

 

 

 

 

 

Про виконання вимог антикорупційного законодавства

 

В Добропільському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Донецької області протягом 9 місяців 2017 року проводилась робота, спрямована на виконання Закону України «Про запобігання корупції», виконання Антикорупційної Програми  Пенсійного фонду України на 2017 рік, інших нормативно-правових актів антикорупційного характеру.

З метою недопущення корупційних ризиків впроваджено порядок обслуговування громадян та обробки звернень пенсійної документації на базі централізованих інформаційних технологій з унеможливленням підготовки документів про призначення (перерахунок) пенсій та виплати грошової допомоги спеціалістами, які безпосередньо здійснюють прийом громадян.

З метою ефективного та прозорого здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення організаційно-господарської діяльності управління, запобігання проявам корупції у сфері публічних закупівель, Добропільське об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області зареєстроване в електронній системі закупівель PROZORRO. В установленому порядку оприлюднений Річний план закупівель на 2017 рік та додаток до нього. Оприлюднення інформації про закупівлю товарів, робіт і послуг відбувається з дотриманням вимог Закону України «Про публічні закупівлі».

Для своєчасного реагування на можливі корупційні прояви на стенді управління та Веб-сайті розміщено телефони довіри з питань протидії корупції та «гарячої» телефонної лінії. Встановлена «Антикорупційна скринька» для зауважень і пропозицій, повідомлень про неправомірні дії з боку працівників управління щодо корупційних діянь, таких звернень протягом  9 місяців 2017 року не надходило.

З працівниками управління протягом 2017 року проведено 9 технічних навчань, на яких розглядаються нормативно-правові акти антикорупційного законодавства. 

В управлінні, під час апаратних нарад з керівниками структурних підрозділів, доводиться інформація з питань дотримання вимог антикорупційного законодавства.

Особи, які  приймаються на посади державних службовців в Добропільське об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області попереджаються в обов’язковому порядку про встановлення спеціальних обмежень щодо державних службовців та інших осіб, уповноважених на виконання функцій держави, спрямовані на попередження корупційних правопорушень.  

 

Завідувач сектору персоналу та

організаційно-інформаційної роботи                                      О.В. Оріщенко

 

 

 

 

 

 

 

Обговорюємо пенсійну реформу

 

 

26 вересня 2017 року в приміщенні Добропільської міської ради відбулась зустріч з представниками ветеранської організації, в якій взяла участь заступник начальника Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Громило Наталія Миколаївна.

Під час заходу Наталія Миколаївна розповіла про основні аспекти законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій».  Присутніх хвилювали питання підвищення рівня пенсійного забезпечення, виплати пенсій працюючим пенсіонерам,  індексації пенсії та ін.

По закінченню зустрічі розповіла про роботу Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України та його можливості. Присутні отримали вичерпні відповіді на всі питання.

Обсуждаем пенсионную реформу

26 сентября 2017 в помещении Добропольского городского совета состоялась встреча с представителями ветеранской организации, в которой приняла участие заместитель начальника Добропольского объединенного управления Пенсионного фонда Украины Громыло Наталья Николаевна.

Во время мероприятия Наталья Николаевна рассказала об основных аспектах законопроекта «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно повышения пенсий». Присутствующих волновали вопросы повышения уровня пенсионного обеспечения, выплаты пенсий работающим пенсионерам, индексации пенсий и др.

По окончании встречи рассказала о работе Веб-портала электронных услуг Пенсионного фонда Украины и его возможностях. Присутствующие получили исчерпывающие ответы на все вопросы.

 

В. о. начальника управління                                                    Н. Є. Пітик

Юдіна, 066 783 3642

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/241 | Переглядів: 64Дата публікації: 08:33 27.09.2017
Міський голова

Заварзін Олександр Тихонович

Анонс подій
Подій не заплановано
Стрічка подій:
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих