Перереєстрація громадян

Перереєстрація громадян

С 01 жовтня 2017 року розпочалася щорічна перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку Білицької міської ради.

В ході перереєстрації перевіряються облікові дані громадян, що потребують поліпшення житлових умов. Запрошуємо мешканців міста Білицьке та смт.Водянське, які перебувають на квартирному обліку, терміново надати документи, що підтверджують наявність підстав для перебування на обліку потребуючих поліпшення житлових умов, а саме:

- довідка про реєстрацію місця проживання;

- довідка з місця роботи;

- копія паспорту та довідки про отримання реєстраційного номеру облікової картки платника податків членів родини;

- документ, що підтверджує право на пільги (при наявності пільг).

Звертаємо увагу, що вказана перереєстрація триватиме в період з 01 жовтня по 31 грудня 2017 року.

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/242 | Переглядів: 44Дата публікації: 08:24 05.10.2017

20.12.2017
14:00 - Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради
1. Про Програму економічного і соціального розвитку міста Білицьке та смт. Водянське на 2018 рік.
Доповідає: Іванова Т.В.
2. Про проект бюджету на 2018 рік.
Доповідає: Мельник С.В.
3. Про внесення змін до рішення № 89 від 23.12.2016 р.”Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв у фізичних обсягах бюджетним установам на 2017 рік”
Доповідає : Мельник С.В.
4. Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв у фізичних обсягах бюджетним установам на 2018 рік.
Доповідає: Мельник С.В.
5. Про підготовку та проведення Новорічних та Різдвіних свят 2018 року.
Доповідає: Романенко Г.М. директор КП “БМПКтаВ”.
6. Про затвердження об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для засуджених, яких судом засуджено до покарання у виді громадських робіт на 2018 рік.
Доповідає: Мостицька К.О.
7. Про затвердження об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для порушників на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт 2018 рік.
Доповідає: Мостицька К.О.
8. Про стан роботи із кадрами в виконкомі Білицької міської ради.
Доповідає: Мостицька К.О.
9. Про план роботи виконавчого комітету на 1 півріччя 2017 року.
Доповідає: Мостицька К.О.
10. Про план роботи виконавчого комітету на 1 квартал 2017 року.
11.Про затвердження номенклатури справ виконкому Білицької міської
ради на 2018 рік.
12. Житлові питання.
Організатор:керуючий справами виконкому Час проведення:20.12.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (ІІ поверх)