Перереєстрація громадян

Перереєстрація громадян

С 01 жовтня 2017 року розпочалася щорічна перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку Білицької міської ради.

В ході перереєстрації перевіряються облікові дані громадян, що потребують поліпшення житлових умов. Запрошуємо мешканців міста Білицьке та смт.Водянське, які перебувають на квартирному обліку, терміново надати документи, що підтверджують наявність підстав для перебування на обліку потребуючих поліпшення житлових умов, а саме:

- довідка про реєстрацію місця проживання;

- довідка з місця роботи;

- копія паспорту та довідки про отримання реєстраційного номеру облікової картки платника податків членів родини;

- документ, що підтверджує право на пільги (при наявності пільг).

Звертаємо увагу, що вказана перереєстрація триватиме в період з 01 жовтня по 31 грудня 2017 року.

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/242 | Переглядів: 74Дата публікації: 08:24 05.10.2017

Подій не заплановано