Перереєстрація громадян

Перереєстрація громадян

С 01 жовтня 2017 року розпочалася щорічна перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку Білицької міської ради.

В ході перереєстрації перевіряються облікові дані громадян, що потребують поліпшення житлових умов. Запрошуємо мешканців міста Білицьке та смт.Водянське, які перебувають на квартирному обліку, терміново надати документи, що підтверджують наявність підстав для перебування на обліку потребуючих поліпшення житлових умов, а саме:

- довідка про реєстрацію місця проживання;

- довідка з місця роботи;

- копія паспорту та довідки про отримання реєстраційного номеру облікової картки платника податків членів родини;

- документ, що підтверджує право на пільги (при наявності пільг).

Звертаємо увагу, що вказана перереєстрація триватиме в період з 01 жовтня по 31 грудня 2017 року.

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/242 | Переглядів: 28Дата публікації: 08:24 05.10.2017

25.10.2017
14:00 - Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради
1. Про хід виконання бюджету за 9 місяців 2016 року
Доповідає: Мельник — начальник відділу обліку та звітності.
2. Про підсумки виконання Програми економічного та соціального розвитку м.Білицьке та смт.Водянське смт.Водянське.
Доповідає: Мельник — начальник відділу обліку та звітності.

3. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконкомі Білицької міської ради за 9 місяців 2016 року.
Доповідає: Барковська О.О.-спеціаліст відділу обліку та звітності

4. Про стан роботи зі зверненнями громадян в установах та організаціях міста.
Доповідає: Барковська О.О.-спеціаліст відділу обліку та звітності

3. Про виконання плану роботи виконавчого комітету за 3 квартал 2016 року.
Доповідає: Мостицька К.О.- керуючий справами виконкому

Організатор:керуючий справами виконкому Час проведення:25.10.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (ІІ поверх)

27.10.2017