Офіційний сайт Білицької міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Складові професійної майстерності музичного керівника як засіб стимулювання до інноваційної освітянської діяльності
Складові професійної майстерності музичного керівника як засіб стимулювання до інноваційної освітянської діяльності

Поділитися новиною:

Складові професійної майстерності музичного керівника як засіб стимулювання до інноваційної освітянської діяльності

У дошкільному навчальному закладі №12 «Дзвіночок» м.Білицьке (завідувач Рябчук М.М.) пройшло засідання методичного об’єднання музичних керівників ДНЗ м. Добропілля .

Згідно плану роботи методичного кабінету відділу освіти Добропільської міської ради в дошкільному навчальному закладі  №12 «Дзвіночок» м.Білицьке (завідувач Рябчук М.М.) пройшло засідання методичного об’єднання музичних керівників ДНЗ м. Добропілля за темою «Складові професійної майстерності музичного керівника як засіб стимулювання до інноваційної освітянської діяльності».

Керівник МО Капаєва Т.М. (музичний керівник ДНЗ №6) проаналізувала роботу методичного об’єднання за минулий навчальний рік та визначила пріоритетні напрямки роботи педагогів в новому 2017-2018 н.р. Не менш актуальну тему «Дитиноцентризм - як підґрунтя розвитку дошкільної освіти» висвітлила в своїй доповіді методист методичного кабінету Героєва В.І. Музичні керівники Солопова Н.О. (ДНЗ №36) та Деньгуб С.В. (ДНЗ №22) зупинилися на вимогах законодавчих та нормативних документів з питань музичного виховання, зокрема оновленого Базового компоненту дошкільної освіти та програм «Українське дошкілля» і «Впевнений старт».

На високому методичному рівні пройшло заняття «Подорож до осіннього лісу» в старшій групі (музичний керівник ДНЗ№12 Чирва О.Я. та вихователь Кириченко Н.Г.). Педагоги застосували безліч методів та прийомів, щоб донести до малюків звуки музики, які дарує природа (шелест сухого листя, шум дощу, гуркіт грому тощо). Свої відчуття під час спостережень в навколишньому середовищі  діти із захватом відтворювали на дитячих музичних інструментах.

Не залишилися байдужими педагоги міста від перегляду «Фестивалю талантів нашого городу» (свято врожаю). Дітлахи в яскравих костюмах овочів танцювали, жартували, співали, розповідаючи про смакові та корисні якості кожного з них. А «Опудало» (головний пан на городі) покорив всіх присутніх своїм гумором, піснями та завзятими танцями. Вихователь Мосейчук К.М. дуже відповідально поставилась до створення цього образу (сучасний костюм, металеві прикраси, дзвінкий голос, жарти). Не тільки діти, а й дорослі не зводили очей з неперевершеного «Пана». Фестиваль вдався на славу!

Підводячи підсумки методист МК Героєва В.І. визначила, що головною метою роботи музичного керівника має бути удосконалення знань про сучасні технології розвитку у дітей музикальності, музичних і творчих здібностей та шляхи формування музичного смаку, елементарних уявлень про музичну культуру, щоб підняття суспільний рейтинг музичних керівників ДНЗ.

 

Альбом: Складові професійної майстерності музичного керівника як засіб стимулювання до інноваційної освітянської діяльності Альбом: Складові професійної майстерності музичного керівника як засіб стимулювання до інноваційної освітянської діяльності Альбом: Складові професійної майстерності музичного керівника як засіб стимулювання до інноваційної освітянської діяльності Альбом: Складові професійної майстерності музичного керівника як засіб стимулювання до інноваційної освітянської діяльності Альбом: Складові професійної майстерності музичного керівника як засіб стимулювання до інноваційної освітянської діяльності Альбом: Складові професійної майстерності музичного керівника як засіб стимулювання до інноваційної освітянської діяльності Альбом: Складові професійної майстерності музичного керівника як засіб стимулювання до інноваційної освітянської діяльності Альбом: Складові професійної майстерності музичного керівника як засіб стимулювання до інноваційної освітянської діяльності Альбом: Складові професійної майстерності музичного керівника як засіб стимулювання до інноваційної освітянської діяльності
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/243 | Переглядів: 44Дата публікації: 10:17 06.10.2017
Міський голова

Заварзін Олександр Тихонович

Анонс подій
21.03.2018
14:00 - Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради
1.Про організацію робіт щодо підготовки населених пунктів м.Білицьке та смт.Водянське до весняно-літнього періоду 2018 року
2. Про розгляд та затвердження проекту рішення виконкому Білицької міської ради “Про зміну тарифів на ритуальні послуги КП “Білицькеспецсервіс”
3. Про план роботи виконавчого комітету Білицької міської ради на ІІ квартал 2018 року
4.Про стан медичного обслуговування міста та селища в тому числі пільгової категорії
громадян, заходи його з поліпшення
Організатор:керуючий справами виконкому Час проведення:21.03.2018 14:00 Місце проведення:Зал засідання (ІІ поверх)

23.03.2018
14:00 - Засідання сесії Білицької міської ради Засідання сесії Білицької міської ради
ПОРЯДОК ДЕННИЙ
Засідання чергової 39 сесії Білицької міської ради
23 березня 2018 року

1. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2018 рік.
Доповідає: Мельник С.В. – начальник відділу обліку і звітності

2. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/33-9 від 22.12.2017 „Про міський бюджет на 2018 рік”.
Доповідає: Мельник С.В. – начальник відділу обліку і звітності

3. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних
закладах
Доповідає: Іванова Т.В. – секретар міської ради

3. Про внесення змін до рішення міської ради від 29.01.2015 року №6/62-3 “Про затвердження Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки”
Доповідає: Мельник С.В. – начальник відділу обліку і звітності

4. Про внесення змін до рішення міської ради від 29.01.2015 року №6/62-1 “Про затвердження Положення про єдиний податок в новій редакції”
Доповідає: Мельник С.В. – начальник відділу обліку і звітності

5. Про внесення змін до рішення міської ради від 20.02.2015 року №6/63-3“Про затвердження Положення про податок на майно в частині плати за землю”
Доповідає: Мельник С.В. – начальник відділу обліку і звітності

6. Про затвердження детального плану території для обслуговування та експлуатації громадської будівлі станції юних техніків за адресою м.Білицьке, вул.Вознесенського, буд. 17.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст виконкому

7. Про продовження оренди транспортного засобу (вантажний сміттєвоз)
комунальному підприємству ”Білицькеміськкомунгосп”
Доповідає: Іванова Т.В. – секретар міської ради

8. Про продовження оренди транспортного засобу (бульдозер) комунальному підприємству ”Білицький міський парк культури та відпочинку ”
Доповідає: Іванова Т.В. – секретар міської ради

Різне.
Організатор:Не визначено! Час проведення:23.03.2018 14:00 Місце проведення:Не визначено!

Докладніше
Стрічка подій:
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих