У дошкільному навчальному закладі №12 «Дзвіночок» м.Білицьке (завідувач Рябчук М.М.) пройшло засідання методичного об’єднання музичних керівників ДНЗ м. Добропілля .

Згідно плану роботи методичного кабінету відділу освіти Добропільської міської ради в дошкільному навчальному закладі  №12 «Дзвіночок» м.Білицьке (завідувач Рябчук М.М.) пройшло засідання методичного об’єднання музичних керівників ДНЗ м. Добропілля за темою «Складові професійної майстерності музичного керівника як засіб стимулювання до інноваційної освітянської діяльності».

Керівник МО Капаєва Т.М. (музичний керівник ДНЗ №6) проаналізувала роботу методичного об’єднання за минулий навчальний рік та визначила пріоритетні напрямки роботи педагогів в новому 2017-2018 н.р. Не менш актуальну тему «Дитиноцентризм - як підґрунтя розвитку дошкільної освіти» висвітлила в своїй доповіді методист методичного кабінету Героєва В.І. Музичні керівники Солопова Н.О. (ДНЗ №36) та Деньгуб С.В. (ДНЗ №22) зупинилися на вимогах законодавчих та нормативних документів з питань музичного виховання, зокрема оновленого Базового компоненту дошкільної освіти та програм «Українське дошкілля» і «Впевнений старт».

На високому методичному рівні пройшло заняття «Подорож до осіннього лісу» в старшій групі (музичний керівник ДНЗ№12 Чирва О.Я. та вихователь Кириченко Н.Г.). Педагоги застосували безліч методів та прийомів, щоб донести до малюків звуки музики, які дарує природа (шелест сухого листя, шум дощу, гуркіт грому тощо). Свої відчуття під час спостережень в навколишньому середовищі  діти із захватом відтворювали на дитячих музичних інструментах.

Не залишилися байдужими педагоги міста від перегляду «Фестивалю талантів нашого городу» (свято врожаю). Дітлахи в яскравих костюмах овочів танцювали, жартували, співали, розповідаючи про смакові та корисні якості кожного з них. А «Опудало» (головний пан на городі) покорив всіх присутніх своїм гумором, піснями та завзятими танцями. Вихователь Мосейчук К.М. дуже відповідально поставилась до створення цього образу (сучасний костюм, металеві прикраси, дзвінкий голос, жарти). Не тільки діти, а й дорослі не зводили очей з неперевершеного «Пана». Фестиваль вдався на славу!

Підводячи підсумки методист МК Героєва В.І. визначила, що головною метою роботи музичного керівника має бути удосконалення знань про сучасні технології розвитку у дітей музикальності, музичних і творчих здібностей та шляхи формування музичного смаку, елементарних уявлень про музичну культуру, щоб підняття суспільний рейтинг музичних керівників ДНЗ.

Альбом: Складові професійної майстерності музичного керівника як засіб стимулювання до інноваційної освітянської діяльності Альбом: Складові професійної майстерності музичного керівника як засіб стимулювання до інноваційної освітянської діяльності Альбом: Складові професійної майстерності музичного керівника як засіб стимулювання до інноваційної освітянської діяльності Альбом: Складові професійної майстерності музичного керівника як засіб стимулювання до інноваційної освітянської діяльності Альбом: Складові професійної майстерності музичного керівника як засіб стимулювання до інноваційної освітянської діяльності Альбом: Складові професійної майстерності музичного керівника як засіб стимулювання до інноваційної освітянської діяльності Альбом: Складові професійної майстерності музичного керівника як засіб стимулювання до інноваційної освітянської діяльності Альбом: Складові професійної майстерності музичного керівника як засіб стимулювання до інноваційної освітянської діяльності Альбом: Складові професійної майстерності музичного керівника як засіб стимулювання до інноваційної освітянської діяльності
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/243 | Переглядів: 28Дата публікації: 10:17 06.10.2017

20.12.2017
14:00 - Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради
1. Про Програму економічного і соціального розвитку міста Білицьке та смт. Водянське на 2018 рік.
Доповідає: Іванова Т.В.
2. Про проект бюджету на 2018 рік.
Доповідає: Мельник С.В.
3. Про внесення змін до рішення № 89 від 23.12.2016 р.”Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв у фізичних обсягах бюджетним установам на 2017 рік”
Доповідає : Мельник С.В.
4. Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв у фізичних обсягах бюджетним установам на 2018 рік.
Доповідає: Мельник С.В.
5. Про підготовку та проведення Новорічних та Різдвіних свят 2018 року.
Доповідає: Романенко Г.М. директор КП “БМПКтаВ”.
6. Про затвердження об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для засуджених, яких судом засуджено до покарання у виді громадських робіт на 2018 рік.
Доповідає: Мостицька К.О.
7. Про затвердження об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для порушників на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт 2018 рік.
Доповідає: Мостицька К.О.
8. Про стан роботи із кадрами в виконкомі Білицької міської ради.
Доповідає: Мостицька К.О.
9. Про план роботи виконавчого комітету на 1 півріччя 2017 року.
Доповідає: Мостицька К.О.
10. Про план роботи виконавчого комітету на 1 квартал 2017 року.
11.Про затвердження номенклатури справ виконкому Білицької міської
ради на 2018 рік.
12. Житлові питання.
Організатор:керуючий справами виконкому Час проведення:20.12.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (ІІ поверх)