"Маленькими ніжками-заповідними доріжками",
\"Маленькими ніжками-заповідними доріжками\",

"Маленькими ніжками-заповідними доріжками",

6 жовтня вихованці ДНЗ №13 " Світлячок" Білицької міської ради отримали подарунок- посібники з екологічного виховання "Маленькими ніжками-заповідними доріжками",які розроблено директором департаменту екології і природних ресурсів Донецької облдержадміністрації Натрусом Сергієм Петровичем при підримці голови Донецької обласної державної адміністрації Жебрівського Павла Івановича,
Ці корисні, цікаві книги вручила дітям представниця департаменту екології і природних ресурсів Донецької облдержадміністрації, начальник відділу земельних відносин, надр та водних ресурсів - Рєзнікова Ганна Іванівна. Вона зазначила, що ці посібники допоможуть нашим малюкам більше дізнатися про птахів,тварин,рослини,які знаходяться в нашому рідному краю.На яскравих сторінках - конкурси,завдання,розмальовки та ігри.
Дітям дуже сподобалися ці книжки,які з дитинства допоможуть виховувати любов до природи.
Тож від щирого серця виносимо подяку Павлу Івановичу Жибрівському та Сергію Петровичу Натрусу за чудовий подарунок.

Альбом: "Маленькими ніжками-заповідними доріжками", Альбом: "Маленькими ніжками-заповідними доріжками", Альбом: "Маленькими ніжками-заповідними доріжками", Альбом: "Маленькими ніжками-заповідними доріжками", Альбом: "Маленькими ніжками-заповідними доріжками", Альбом: "Маленькими ніжками-заповідними доріжками",
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/244 | Переглядів: 19Дата публікації: 15:41 09.10.2017

25.10.2017
14:00 - Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради
1. Про хід виконання бюджету за 9 місяців 2016 року
Доповідає: Мельник — начальник відділу обліку та звітності.
2. Про підсумки виконання Програми економічного та соціального розвитку м.Білицьке та смт.Водянське смт.Водянське.
Доповідає: Мельник — начальник відділу обліку та звітності.

3. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконкомі Білицької міської ради за 9 місяців 2016 року.
Доповідає: Барковська О.О.-спеціаліст відділу обліку та звітності

4. Про стан роботи зі зверненнями громадян в установах та організаціях міста.
Доповідає: Барковська О.О.-спеціаліст відділу обліку та звітності

3. Про виконання плану роботи виконавчого комітету за 3 квартал 2016 року.
Доповідає: Мостицька К.О.- керуючий справами виконкому

Організатор:керуючий справами виконкому Час проведення:25.10.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (ІІ поверх)

27.10.2017