"Маленькими ніжками-заповідними доріжками",
\"Маленькими ніжками-заповідними доріжками\",

"Маленькими ніжками-заповідними доріжками",

6 жовтня вихованці ДНЗ №13 " Світлячок" Білицької міської ради отримали подарунок- посібники з екологічного виховання "Маленькими ніжками-заповідними доріжками",які розроблено директором департаменту екології і природних ресурсів Донецької облдержадміністрації Натрусом Сергієм Петровичем при підримці голови Донецької обласної державної адміністрації Жебрівського Павла Івановича,
Ці корисні, цікаві книги вручила дітям представниця департаменту екології і природних ресурсів Донецької облдержадміністрації, начальник відділу земельних відносин, надр та водних ресурсів - Рєзнікова Ганна Іванівна. Вона зазначила, що ці посібники допоможуть нашим малюкам більше дізнатися про птахів,тварин,рослини,які знаходяться в нашому рідному краю.На яскравих сторінках - конкурси,завдання,розмальовки та ігри.
Дітям дуже сподобалися ці книжки,які з дитинства допоможуть виховувати любов до природи.
Тож від щирого серця виносимо подяку Павлу Івановичу Жибрівському та Сергію Петровичу Натрусу за чудовий подарунок.

Альбом: "Маленькими ніжками-заповідними доріжками", Альбом: "Маленькими ніжками-заповідними доріжками", Альбом: "Маленькими ніжками-заповідними доріжками", Альбом: "Маленькими ніжками-заповідними доріжками", Альбом: "Маленькими ніжками-заповідними доріжками", Альбом: "Маленькими ніжками-заповідними доріжками",
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/244 | Переглядів: 31Дата публікації: 15:41 09.10.2017

20.12.2017
14:00 - Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради
1. Про Програму економічного і соціального розвитку міста Білицьке та смт. Водянське на 2018 рік.
Доповідає: Іванова Т.В.
2. Про проект бюджету на 2018 рік.
Доповідає: Мельник С.В.
3. Про внесення змін до рішення № 89 від 23.12.2016 р.”Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв у фізичних обсягах бюджетним установам на 2017 рік”
Доповідає : Мельник С.В.
4. Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв у фізичних обсягах бюджетним установам на 2018 рік.
Доповідає: Мельник С.В.
5. Про підготовку та проведення Новорічних та Різдвіних свят 2018 року.
Доповідає: Романенко Г.М. директор КП “БМПКтаВ”.
6. Про затвердження об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для засуджених, яких судом засуджено до покарання у виді громадських робіт на 2018 рік.
Доповідає: Мостицька К.О.
7. Про затвердження об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для порушників на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт 2018 рік.
Доповідає: Мостицька К.О.
8. Про стан роботи із кадрами в виконкомі Білицької міської ради.
Доповідає: Мостицька К.О.
9. Про план роботи виконавчого комітету на 1 півріччя 2017 року.
Доповідає: Мостицька К.О.
10. Про план роботи виконавчого комітету на 1 квартал 2017 року.
11.Про затвердження номенклатури справ виконкому Білицької міської
ради на 2018 рік.
12. Житлові питання.
Організатор:керуючий справами виконкому Час проведення:20.12.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (ІІ поверх)