ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ у ДНЗ "МАЛЯТКО"
ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ у ДНЗ \"МАЛЯТКО\"

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ у ДНЗ "МАЛЯТКО"

Немає нічого найважливішого у світі ніж життя дитини. Саме тому завжди є актуальним проведення тижня безпеки в дитячому садку. З 09.10.2017р. по 13.10.2017р. вихователі ДНЗ №15 «Малятко» вкотре нагадали малечі про безпеку життєдіяльності.

Роботу проводили із залученням дітей до різних форм роботи: заняття, ігрова діяльність, театралізована діяльність, розваги, конкурси, бесіди (індивідуальні, групові та колективні), екскурсії, читання художньої літератури з використанням українського фольклору, самостійно-художня діяльність, психогімнастика, пошуково-дослідницька діяльність, моделювання ситуацій та їх розв’язання.

Робота проводилася згідно плану проведення тижня. Всі заходи, які були заплановані – вчасно проведені. Діти добре засвоїли норми та правила безпеки.

Здійснили цільові екскурсії: на кухню, пральню, де педагоги водночас формували у дітей уявлення про те, що вогонь і електрика потрібна людині, однак, при недбалому та неуважному відношенні до них, представляють небезпеку для життя, а також для всього того, що створено руками людини; до пожежної частини, для розширення знань дітей про працю пожежника, відповідальність за життя та здоров’я людей; до медичного кабінету та аптеки  з метою закріплення знань про працю лікаря та медичної сестри; до магазину побутової хімії для закріплення знань про поводження з побутовою хімією.

Всі діти старшого дошкільного віку, без винятку знають номер телефонів пожежної частини (101), поліції (102), швидкої допомоги (103), вміють користуватися ними у випадку необхідності. Свої дії діти закріплювали в дидактичних та сюжетно-рольових іграх. Всі небезпечні  ситуації супроводжуються розповіддю, показом, демонстрацією та поясненням вихователя про небезпеку та наслідки зневажливого ставлення до них.

Педагоги піклуються про те, щоб перед вихованцями розкрився зміст дії, її ціль та засоби рішення, і по можливості пропонують дітям самостійно шукати рішення поставлених завдань. Вихователі  дуже ефективно попрацювали над тим, щоб діти засвоїли правила, чого не слід робити:

• при відсутності дорослих  вмикати побутові електроприлади;
  • розпалювати вогонь без нагляду дорослих;
  • грати з сірниками та на дорозі, та інші.

Впродовж тижня велася робота з батьками через: групове та індивідуальне консультування, інформаційні листи, залучення батьків до  роботи ДНЗ з цього питання.

Альбом: ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ у ДНЗ "МАЛЯТКО" Альбом: ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ у ДНЗ "МАЛЯТКО" Альбом: ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ у ДНЗ "МАЛЯТКО" Альбом: ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ у ДНЗ "МАЛЯТКО" Альбом: ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ у ДНЗ "МАЛЯТКО" Альбом: ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ у ДНЗ "МАЛЯТКО" Альбом: ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ у ДНЗ "МАЛЯТКО" Альбом: ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ у ДНЗ "МАЛЯТКО" Альбом: ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ у ДНЗ "МАЛЯТКО" Альбом: ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ у ДНЗ "МАЛЯТКО" Альбом: ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ у ДНЗ "МАЛЯТКО" Альбом: ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ у ДНЗ "МАЛЯТКО" Альбом: ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ у ДНЗ "МАЛЯТКО" Альбом: ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ у ДНЗ "МАЛЯТКО" Альбом: ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ у ДНЗ "МАЛЯТКО" Альбом: ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ у ДНЗ "МАЛЯТКО" Альбом: ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ у ДНЗ "МАЛЯТКО" Альбом: ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ у ДНЗ "МАЛЯТКО" Альбом: ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ у ДНЗ "МАЛЯТКО" Альбом: ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ у ДНЗ "МАЛЯТКО" Альбом: ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ у ДНЗ "МАЛЯТКО"
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/245 | Переглядів: 9Дата публікації: 16:54 12.10.2017

25.10.2017
14:00 - Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради
1. Про хід виконання бюджету за 9 місяців 2016 року
Доповідає: Мельник — начальник відділу обліку та звітності.
2. Про підсумки виконання Програми економічного та соціального розвитку м.Білицьке та смт.Водянське смт.Водянське.
Доповідає: Мельник — начальник відділу обліку та звітності.

3. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконкомі Білицької міської ради за 9 місяців 2016 року.
Доповідає: Барковська О.О.-спеціаліст відділу обліку та звітності

4. Про стан роботи зі зверненнями громадян в установах та організаціях міста.
Доповідає: Барковська О.О.-спеціаліст відділу обліку та звітності

3. Про виконання плану роботи виконавчого комітету за 3 квартал 2016 року.
Доповідає: Мостицька К.О.- керуючий справами виконкому

Організатор:керуючий справами виконкому Час проведення:25.10.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (ІІ поверх)

27.10.2017