ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ у ДНЗ "МАЛЯТКО"
ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ у ДНЗ \"МАЛЯТКО\"

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ у ДНЗ "МАЛЯТКО"

Немає нічого найважливішого у світі ніж життя дитини. Саме тому завжди є актуальним проведення тижня безпеки в дитячому садку. З 09.10.2017р. по 13.10.2017р. вихователі ДНЗ №15 «Малятко» вкотре нагадали малечі про безпеку життєдіяльності.

Роботу проводили із залученням дітей до різних форм роботи: заняття, ігрова діяльність, театралізована діяльність, розваги, конкурси, бесіди (індивідуальні, групові та колективні), екскурсії, читання художньої літератури з використанням українського фольклору, самостійно-художня діяльність, психогімнастика, пошуково-дослідницька діяльність, моделювання ситуацій та їх розв’язання.

Робота проводилася згідно плану проведення тижня. Всі заходи, які були заплановані – вчасно проведені. Діти добре засвоїли норми та правила безпеки.

Здійснили цільові екскурсії: на кухню, пральню, де педагоги водночас формували у дітей уявлення про те, що вогонь і електрика потрібна людині, однак, при недбалому та неуважному відношенні до них, представляють небезпеку для життя, а також для всього того, що створено руками людини; до пожежної частини, для розширення знань дітей про працю пожежника, відповідальність за життя та здоров’я людей; до медичного кабінету та аптеки  з метою закріплення знань про працю лікаря та медичної сестри; до магазину побутової хімії для закріплення знань про поводження з побутовою хімією.

Всі діти старшого дошкільного віку, без винятку знають номер телефонів пожежної частини (101), поліції (102), швидкої допомоги (103), вміють користуватися ними у випадку необхідності. Свої дії діти закріплювали в дидактичних та сюжетно-рольових іграх. Всі небезпечні  ситуації супроводжуються розповіддю, показом, демонстрацією та поясненням вихователя про небезпеку та наслідки зневажливого ставлення до них.

Педагоги піклуються про те, щоб перед вихованцями розкрився зміст дії, її ціль та засоби рішення, і по можливості пропонують дітям самостійно шукати рішення поставлених завдань. Вихователі  дуже ефективно попрацювали над тим, щоб діти засвоїли правила, чого не слід робити:

• при відсутності дорослих  вмикати побутові електроприлади;
  • розпалювати вогонь без нагляду дорослих;
  • грати з сірниками та на дорозі, та інші.

Впродовж тижня велася робота з батьками через: групове та індивідуальне консультування, інформаційні листи, залучення батьків до  роботи ДНЗ з цього питання.

Альбом: ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ у ДНЗ "МАЛЯТКО" Альбом: ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ у ДНЗ "МАЛЯТКО" Альбом: ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ у ДНЗ "МАЛЯТКО" Альбом: ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ у ДНЗ "МАЛЯТКО" Альбом: ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ у ДНЗ "МАЛЯТКО" Альбом: ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ у ДНЗ "МАЛЯТКО" Альбом: ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ у ДНЗ "МАЛЯТКО" Альбом: ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ у ДНЗ "МАЛЯТКО" Альбом: ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ у ДНЗ "МАЛЯТКО" Альбом: ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ у ДНЗ "МАЛЯТКО" Альбом: ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ у ДНЗ "МАЛЯТКО" Альбом: ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ у ДНЗ "МАЛЯТКО" Альбом: ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ у ДНЗ "МАЛЯТКО" Альбом: ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ у ДНЗ "МАЛЯТКО" Альбом: ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ у ДНЗ "МАЛЯТКО" Альбом: ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ у ДНЗ "МАЛЯТКО" Альбом: ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ у ДНЗ "МАЛЯТКО" Альбом: ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ у ДНЗ "МАЛЯТКО" Альбом: ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ у ДНЗ "МАЛЯТКО" Альбом: ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ у ДНЗ "МАЛЯТКО" Альбом: ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ у ДНЗ "МАЛЯТКО"
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/245 | Переглядів: 22Дата публікації: 16:54 12.10.2017

20.12.2017
14:00 - Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради
1. Про Програму економічного і соціального розвитку міста Білицьке та смт. Водянське на 2018 рік.
Доповідає: Іванова Т.В.
2. Про проект бюджету на 2018 рік.
Доповідає: Мельник С.В.
3. Про внесення змін до рішення № 89 від 23.12.2016 р.”Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв у фізичних обсягах бюджетним установам на 2017 рік”
Доповідає : Мельник С.В.
4. Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв у фізичних обсягах бюджетним установам на 2018 рік.
Доповідає: Мельник С.В.
5. Про підготовку та проведення Новорічних та Різдвіних свят 2018 року.
Доповідає: Романенко Г.М. директор КП “БМПКтаВ”.
6. Про затвердження об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для засуджених, яких судом засуджено до покарання у виді громадських робіт на 2018 рік.
Доповідає: Мостицька К.О.
7. Про затвердження об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для порушників на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт 2018 рік.
Доповідає: Мостицька К.О.
8. Про стан роботи із кадрами в виконкомі Білицької міської ради.
Доповідає: Мостицька К.О.
9. Про план роботи виконавчого комітету на 1 півріччя 2017 року.
Доповідає: Мостицька К.О.
10. Про план роботи виконавчого комітету на 1 квартал 2017 року.
11.Про затвердження номенклатури справ виконкому Білицької міської
ради на 2018 рік.
12. Житлові питання.
Організатор:керуючий справами виконкому Час проведення:20.12.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (ІІ поверх)