Сердечно вітаю вас зі святом Покрови Пресвятої Богородиці.

Сердечно вітаю вас зі святом Покрови Пресвятої Богородиці.

На день Покрови чудотворний Хочу Вам щастя побажати. Працювати в радість, плідно, І ніколи не сумувати. Нехай Богородиця закриє Вас від хвороб і біди. А все нечисте, погане Розтане просто, мов дим.

Від імені Виконавчого комітету Білицької міської ради  та від себе особисто щиро вітаю вас з великим християнським святом, яке особливо шанується українцями, – Покровою Пресвятої Богородиці.

З давніх-давен Пресвята Богородиця вважалася покровителькою   всього українського люду. З вірою і надією до неї молитовно зверталися наші предки, покладаючись на Її материнське заступництво та непереможну опіку.

І сьогодні ми звертаємось за допомогою до високої покровительки українства, ревно просячи про мир, добро і суспільну злагоду на батьківській землі, про гідне і щасливе майбутнє рідного народу. Аби на людей зійшла благодать, а душі наповнилися любов’ю, щирістю і всепрощенням.

Сердечно бажаю всім вам щастя, радості, добра та наснаги на успішні починання .  Нехай єднає нас незгасне світло віри і у всьому допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці.

Білицький міський голова                                  О.Т.Заварзін

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/246 | Переглядів: 37Дата публікації: 14:53 13.10.2017

23.05.2018
14:00 - Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради
1. Про підготовку і проведення урочистих заходів з святкування Дня останнього шкільного дзвоника, шкільного випускного балу у 2018 році
Доповідає: Мостицька К.О.- керуючий справам, Дворецька С.М. -директор КП”БМПКтаВ”
2. Про підготовку і проведення урочистих заходів з святкування Міжнародного Дня захисту дитини у 2018 році
Доповідає : Дворецька С М.-директор КП “БМПКтаВ”
3. Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року
Доповідає : Мостицька К.О.-керуючий справами виконкому.
4. Про роботу комунального підприємства “Добро”, котельні якого забезпечують постачання тепла житловому фонду та окремим об'єктам соціальної сфери в м.Білицьке та смт.Водянське
Доповідає: Капінос Ю.В. - начальник дільниці
5. Про результати господарської діяльності ПП «БРЕС Надія»
Доповідає : Симоненко Л.В. - директор ПП “БРЕС “Надія”
5. Про створення складу та Положення Координаційної ради з питань діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків в місті Білицьке та смт.Водянське
Доповідає: Романенко Г.М.- заступник міського голови
6. Про затвердження видів робіт та переліку об’єктів на яких будуть працювати порушники, на яких накладено адміністративне стягнення у виді суспільно корисних робіт
Доповопідає: Романенко Г.М.- заступник міського голови
7. Житлові питання
Доповідає : Євстюніч Н.В. - спеціаліст виконкому
Організатор:керуючий справами виконкому Час проведення:23.05.2018 14:00 Місце проведення:Зал засідання (ІІ поверх)

25.05.2018
14:00 - Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

4. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання Підгородецького Дениса Вікторовича

5. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 листопада 2015 року щодо складу постійної комісії

6. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Глущенко О.П.

7. Про надання доручення Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військово-цивільній адміністрації про передачу в оренду, концесію або під заставу об»єктів комунальної власності, які забезпечують спільні потреби територіальних громад і перебуваюит в управлінні обласної ради.

8. Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень
міського голови прийнятих у міжсесійний період

9. Про надання в постійне користування земельної ділянки відділу освіти Добропільської міської ради»

Організатор:Не визначено! Час проведення:25.05.2018 14:00 Місце проведення:Не визначено!