Сердечно вітаю вас зі святом Покрови Пресвятої Богородиці.

Сердечно вітаю вас зі святом Покрови Пресвятої Богородиці.

На день Покрови чудотворний Хочу Вам щастя побажати. Працювати в радість, плідно, І ніколи не сумувати. Нехай Богородиця закриє Вас від хвороб і біди. А все нечисте, погане Розтане просто, мов дим.

Від імені Виконавчого комітету Білицької міської ради  та від себе особисто щиро вітаю вас з великим християнським святом, яке особливо шанується українцями, – Покровою Пресвятої Богородиці.

З давніх-давен Пресвята Богородиця вважалася покровителькою   всього українського люду. З вірою і надією до неї молитовно зверталися наші предки, покладаючись на Її материнське заступництво та непереможну опіку.

І сьогодні ми звертаємось за допомогою до високої покровительки українства, ревно просячи про мир, добро і суспільну злагоду на батьківській землі, про гідне і щасливе майбутнє рідного народу. Аби на людей зійшла благодать, а душі наповнилися любов’ю, щирістю і всепрощенням.

Сердечно бажаю всім вам щастя, радості, добра та наснаги на успішні починання .  Нехай єднає нас незгасне світло віри і у всьому допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці.

Білицький міський голова                                  О.Т.Заварзін

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/246 | Переглядів: 16Дата публікації: 14:53 13.10.2017

Подій не заплановано