Пресвята Покрiвонько, Перед твоiм кривалом Голови схиляємо

Пресвята Покрiвонько, Перед твоiм кривалом Голови схиляємо

До дітей щасливих.

14 жовтня — свято Покрови Пресвятої Богородиці – воно посідає почесне місце серед шанованих свят на Україні. З недавніх пір свято Покрови відзначається ще й як день українського козацтва. Для розширення знань дошкільнят про історію славного українського козацтва, формування в них таких рис характеру, як: патріотизм, гуманізм, милосердя; виховання правильного ставлення та любові до історії українського народу вихователі  дитячого садка № 15 «Малятко» підготували і провели в дошкільному закладі тематичне свято.

Тут діти могли проявити всі свої знання і вміння: розповідали вірші про Україну , танцювали запальні українські таночки, а наші славні козачата виконали таночок з шаблями та показували свою спритність, силу та майстерність в народних іграх та змаганнях.
        Такі заходи допомагають осмисленню самих себе, своєї історії, свого коріння - це те, від чого починається самоусвідомлення особистості, як українця.

Голови схиляємо
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/247 | Переглядів: 14Дата публікації: 15:13 13.10.2017

Подій не заплановано