Офіційний сайт Білицької міської ради, міського голови, виконавчого комітету
КОЗАЦЬКІ РОЗВАГИ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК»
КОЗАЦЬКІ РОЗВАГИ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК»

Поділитися новиною:

КОЗАЦЬКІ РОЗВАГИ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК»

13 жовтня 2017 р.,напередодні свята «Покрова» та «Дня Захисника України» у ДНЗ №13 «Світлячок» пройшли «Козацькі розваги».

                 13 жовтня 2017 р.,напередодні свята «Покрова» та «Дня Захисника України» у ДНЗ №13 «Світлячок» пройшли  «Козацькі розваги».

                Дошкільнята дуже весело зустріли це свято - піснями,таночками іграми «Сила духа», «Зручне взуття». А у вікторині «Хто такі козаки?» діти пізнали дуже багато цікавого про козацький рід :хто вони такі, де живуть,їх зачіска та одяг. Бойовий гопак став кульмінацією цієї розваги. Також діти старшої групи написали листа з малюнками про своє життя своїм друзям - бійцям батальйону КИЇВ – 1 з привітанням з Днем Захисника України та подякували за героїзм та відданість нашій Батьківщині.

Альбом: КОЗАЦЬКІ РОЗВАГИ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК» Альбом: КОЗАЦЬКІ РОЗВАГИ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК» Альбом: КОЗАЦЬКІ РОЗВАГИ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК» Альбом: КОЗАЦЬКІ РОЗВАГИ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК» Альбом: КОЗАЦЬКІ РОЗВАГИ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК» Альбом: КОЗАЦЬКІ РОЗВАГИ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК» Альбом: КОЗАЦЬКІ РОЗВАГИ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК» Альбом: КОЗАЦЬКІ РОЗВАГИ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК» Альбом: КОЗАЦЬКІ РОЗВАГИ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК» Альбом: КОЗАЦЬКІ РОЗВАГИ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК» Альбом: КОЗАЦЬКІ РОЗВАГИ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК» Альбом: КОЗАЦЬКІ РОЗВАГИ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК» Альбом: КОЗАЦЬКІ РОЗВАГИ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК» Альбом: КОЗАЦЬКІ РОЗВАГИ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК» Альбом: КОЗАЦЬКІ РОЗВАГИ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК» Альбом: КОЗАЦЬКІ РОЗВАГИ У ДНЗ №13 «СВІТЛЯЧОК»
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/248 | Переглядів: 48Дата публікації: 15:25 13.10.2017
Міський голова

Заварзін Олександр Тихонович

Анонс подій
Подій не заплановано
Стрічка подій:
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих