Національне виховання в ДНЗ № 12 «Дзвіночок»

Національне виховання в ДНЗ № 12 «Дзвіночок»

Лише національне виховання спроможне виплекати цілісну, високоморальну, патріотично налаштовану особистість.

Тому в дитячому садку обов'язково має відчуватись національний дух: діти мають буди ближчі до природи рідного краю, до невпинної хліборобської праці українців. Необхідно широко використовувати народну творчість – словесні ігри, пісні, розваги, інсценізації.

В ДНЗ № 12 «Дзвіночок» багато уваги приділяється народознавству, українському мистецтву. Національні традиції – безцінний доробок багатьох поколінь, ефективний засіб духовного виховання дітей. Проведено низка заходів з цієї важливої теми: показ відкритих занять «Знай і люби Україну», «Граємо – рідний край вивчаємо», «Народне мистецтво – дітям» декоративне малювання за мотивами Опішнянських майстрів, Косовських, Петриківських тощо.

Особливо малюкам сподобались Різдвяні свята з колядками, Український ярмарок з піснями, жартами тощо.

У ці березневі дні весь світ вшановує пам'ять великого Кобзаря – Тараса Шевченко. Діти з захопленням слухали вірші великого поета та й самі з задоволенням декламували рядки присвячені українській природі. Зацікавила нелегка доля цієї видатної людини.

« Виховання патріотизму та національної гідності – один із основних чинників морально – етичних норм поведінки дитини» - така тема педагогічної ради, яку висвітлили в лютому цього року, де педагоги закладу виступили з таких питань «Моральна платформа формування патріотичних почуттів» (Мосейчук К.М.), «Умови ефективного національно – патріотичного виховання дошкільників» (Горбань Н.П.) та багато іншого.

Альбом: Національне виховання в ДНЗ № 12 «Дзвіночок» Альбом: Національне виховання в ДНЗ № 12 «Дзвіночок» Альбом: Національне виховання в ДНЗ № 12 «Дзвіночок» Альбом: Національне виховання в ДНЗ № 12 «Дзвіночок» Альбом: Національне виховання в ДНЗ № 12 «Дзвіночок» Альбом: Національне виховання в ДНЗ № 12 «Дзвіночок» Альбом: Національне виховання в ДНЗ № 12 «Дзвіночок» Альбом: Національне виховання в ДНЗ № 12 «Дзвіночок»
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/25 | Переглядів: 76Дата публікації: 06:02 13.03.2016

Подій не заплановано