Національне виховання в ДНЗ № 12 «Дзвіночок»

Національне виховання в ДНЗ № 12 «Дзвіночок»

Лише національне виховання спроможне виплекати цілісну, високоморальну, патріотично налаштовану особистість.

Тому в дитячому садку обов'язково має відчуватись національний дух: діти мають буди ближчі до природи рідного краю, до невпинної хліборобської праці українців. Необхідно широко використовувати народну творчість – словесні ігри, пісні, розваги, інсценізації.

В ДНЗ № 12 «Дзвіночок» багато уваги приділяється народознавству, українському мистецтву. Національні традиції – безцінний доробок багатьох поколінь, ефективний засіб духовного виховання дітей. Проведено низка заходів з цієї важливої теми: показ відкритих занять «Знай і люби Україну», «Граємо – рідний край вивчаємо», «Народне мистецтво – дітям» декоративне малювання за мотивами Опішнянських майстрів, Косовських, Петриківських тощо.

Особливо малюкам сподобались Різдвяні свята з колядками, Український ярмарок з піснями, жартами тощо.

У ці березневі дні весь світ вшановує пам'ять великого Кобзаря – Тараса Шевченко. Діти з захопленням слухали вірші великого поета та й самі з задоволенням декламували рядки присвячені українській природі. Зацікавила нелегка доля цієї видатної людини.

« Виховання патріотизму та національної гідності – один із основних чинників морально – етичних норм поведінки дитини» - така тема педагогічної ради, яку висвітлили в лютому цього року, де педагоги закладу виступили з таких питань «Моральна платформа формування патріотичних почуттів» (Мосейчук К.М.), «Умови ефективного національно – патріотичного виховання дошкільників» (Горбань Н.П.) та багато іншого.

Альбом: Національне виховання в ДНЗ № 12 «Дзвіночок» Альбом: Національне виховання в ДНЗ № 12 «Дзвіночок» Альбом: Національне виховання в ДНЗ № 12 «Дзвіночок» Альбом: Національне виховання в ДНЗ № 12 «Дзвіночок» Альбом: Національне виховання в ДНЗ № 12 «Дзвіночок» Альбом: Національне виховання в ДНЗ № 12 «Дзвіночок» Альбом: Національне виховання в ДНЗ № 12 «Дзвіночок» Альбом: Національне виховання в ДНЗ № 12 «Дзвіночок»
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/25 | Переглядів: 69Дата публікації: 06:02 13.03.2016

28.07.2017
14:00 - Засідання чергової сесії Білицької міської ради Засідання чергової сесії Білицької міської ради
Засідання чергової 27 сесії Білицької міської ради
липня 2017 року

1.Про стан роботи комунальних підприємств міста по вивезенню твердих побутових відходів
Доповідає: Романенко Г.М. – заступник міського голови

2. Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Білицьке і смт.Водянське за І півріччя 2017 року.

3. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

4. Про затвердження звіту „Про виконання міського бюджету за 1 півріччя 2017 року”.

5. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

6. Про внесення доповнень до рішення Білицької міської ради від 23.12.2016 № 7/20-9 «Про умови оплати праці Білицького міського голови в 2017 році»

7. Про затвердження розпорядження міського голови, прийнятих у міжсесійний період

8. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

9. Про дострокове припинення повноважень депутата Білицької міської ради Чалої Г.І.

10. Про надання в оренду нежитлового приміщення виробничої бази, основних засобів та необоротних активів ФОП Прокопов П.П. у зв’язку із закінченням строку договору оренди.

11. Про надання в оренду нежитлового приміщення виробничої бази, основних засобів та необоротних активів ФОП Солопієва Н.П. у зв’язку із закінченням строку договору оренди.

12. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Казанчук О.П.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

13. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Ловіна І.О.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

14. Про надання дозволу на розробку детального плану території ДНЗ «Білицький професійний ліцей» за адресою: м.Білицьке, вул.Харківська буд.22.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

15. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Підгородецькому Д.В.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

16. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки Кеді К.П.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

Організатор:Не визначено! Час проведення:28.07.2017 14:00 Місце проведення:Не визначено!