«Тиждень безпеки дитини» в ДНЗ №12 "Дзвіночок"
«Тиждень безпеки дитини»   в ДНЗ №12 \"Дзвіночок\"

«Тиждень безпеки дитини» в ДНЗ №12 "Дзвіночок"

Тиждень «безпеки дитини» в закладі пройшов плідно та цікаво.

На виховання наказу №282 від 04.10.17р.«Про організацію та проведення Тижня безпеки дитини» в дошкільних навчальних закладах по відділу освіти Добропільської міської ради в ДНЗ№12 «Дзвіночок» (завідувач Рябчук М.М.) було заплановано та проведено низку заходів. В усіх вікових групах пройшли цікаві заняття з теми : «Увага!Незнайомці» (Кириченко Н.Г. старша група); «Небезпечні тварини» (Капустіна Н.В. середня група); «Дитина на вулицях міста» (Горбань Н.П. молодша група). Художні твори ,яскраві ілюстрації, плакати ,добірка мультфільмів сприяли тому ,щоб малята усвідомили правила поведінки в екстримальних ситуаціях. Всі набуті знання закріпили під час дидактичних ігор: «Свої-чужі», «Небезпечні речі для малечі!», «Пожежний щит» і  дослідів «Свічечко, гори» (Горбань О.Г. молодша група).

Діти старшої групи відвідали пожежну частину, де їх більш детально познайомили з необхідною і дуже небезпечною працею пожежників. Малюки приміряли шоломи і уявили себе справжніми пожежниками. Під час бесіди з інспектором пожежної охорони дітлахи усвідомили ,як треба поводитись з незнайомими вибуховими знаряддями.

Старша медична сестра Ганнич А.О. провела змістовну бесіду з батьками вихованців: «Отруєння  грибами і їх профілактика». Лекція « Поведінка під час екстремальних та надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру» закінчилися діловою грою « Мої дії в надзвичайних  ситуаціях».

На загальних зборах  колективу завідувач Рябчук М.М. виступила з лекцією «Загальні відомості про надзвичайні ситуації», зокрема наголосила на наслідках надзвичайних ситуацій та їх попередженні.

А спортивна розвага  «Ми  здолаємо всі перешкоди» ,продемонструвала злагодженість дій дітей та батьків,вміння використовувати набуті знання.

Масу задоволення ,емоцій ,гарного настрою отримали діти і батьки під час дійства-розваги «Фестиваль талантів нашого городу».

За допомогою яскравих костюмів малеча перевтілилась  в «живих» овочів ,які в піснях та танцях відзначили важливість  їх споживання .А Опудало Городнє (вихователь Мосейчук К.М.), всім  відомий «морквотренер» , розучив з дітьми морквовправи – фітнес - аеробіку і пригостив овочевим міксом.

Виставка «Як прийшла біда у дім ,набирайте -101!» показала, що діти знають номери екстрених служб,вміють правильно вести діалог ,розрізняють і називають призначення обладнання пожежного щита. На практиці закріпили евакуацію дітей під час надзвичайних ситуацій.

Таким чином , «Тиждень безпеки дитини» в закладі пройшов плідно та цікаво.

Завідувач ДНЗ№12 «Дзвіночок» М.М.Рябчук

Альбом: «Тиждень безпеки дитини»   в ДНЗ №12 "Дзвіночок" Альбом: «Тиждень безпеки дитини»   в ДНЗ №12 "Дзвіночок" Альбом: «Тиждень безпеки дитини»   в ДНЗ №12 "Дзвіночок" Альбом: «Тиждень безпеки дитини»   в ДНЗ №12 "Дзвіночок" Альбом: «Тиждень безпеки дитини»   в ДНЗ №12 "Дзвіночок" Альбом: «Тиждень безпеки дитини»   в ДНЗ №12 "Дзвіночок" Альбом: «Тиждень безпеки дитини»   в ДНЗ №12 "Дзвіночок" Альбом: «Тиждень безпеки дитини»   в ДНЗ №12 "Дзвіночок" Альбом: «Тиждень безпеки дитини»   в ДНЗ №12 "Дзвіночок"
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/250 | Переглядів: 23Дата публікації: 13:52 17.10.2017

Подій не заплановано