Розгляд пропозицій стосовно придбання однокімнатних квартир

Розгляд пропозицій стосовно придбання однокімнатних квартир

Виконком Білицької міської ради повідомляє, що 31 жовтня 2017 року у виконкомі Білицької міської ради за адресою: м. Білицьке, вул. Миру, 20, 2 поверх, зал засідань, в 10.00 відбудеться розгляд пропозицій стосовно придбання однокімнатної квартири(придбання житла дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування та особам з їх числа, які потребують поліпшення житлових умов).

Виконком Білицької міської ради повідомляє,  що  31 жовтня            2017 року  у виконкомі Білицької міської ради за адресою: м. Білицьке,                          вул. Миру, 20, 2 поверх, зал засідань, в 10.00 відбудеться розгляд пропозицій стосовно придбання однокімнатних квартир( придбання житла дітям - сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування та особам з їх числа, які потребують поліпшення житлових умов). Документи приймаються до 27 жовтня 2017 року секретарем комісії за адресою: м. Білицьке, вул. Миру, 20 (2 поверх, ). Телефон для довідок: 6-24-20, 6-24-05.

Пропозиція надається у письмовій формі у запечатаному конверті із зазначенням  «Пропозиція з продажу квартири» з описом документів .

Подаються:

Для фізичних осіб:

- заява із зазначенням прізвища та ініціалів фізичної особи, місце її проживання, номера телефону;

- пропозицій щодо квартири – характеристика квартири (обов’язково), адреса, ціна, оплата усіх передбачених законодавством податків і зборів на придбання квартири;

- копія паспорта фізичної особи та реєстраційного номера облікової картки платника податків (власника);

- копії правовстановлюючих документів на квартиру, технічний паспорт, домова книга;

Для юридичних осіб

- заява із зазначенням юридичної особи, прізвища та ініціалів її керівника, форма власності, місцезнаходження, телефон;

- документ, що підтверджує повноваження посадової особи.

- пропозицій щодо квартири – характеристика квартири (обов’язково), ціна, адреса;

- виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, копія довідки про включення до ЄДРПОУ;

- копії установчих документів;

- копії документів, що підтверджують повноваження керівника;

- копія довідки з банку про стан відкритих розрахункових рахунків та про відсутність (наявність) простроченої заборгованості за кредитами.

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/251 | Переглядів: 54Дата публікації: 10:32 18.10.2017

Подій не заплановано