ПРО ПЕРЕРАХУНКИ ПЕНСІЙ ЗГІДНО ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА

ПРО ПЕРЕРАХУНКИ ПЕНСІЙ ЗГІДНО ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА

Порядок проведення перерахунку пенсії передбачений частиною четвертою статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” за умови, що застрахована особа після призначення пенсії продовжувала працювати.

Порядок проведення перерахунку пенсії передбачений частиною четвертою статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”  за умови, що застрахована особа після призначення пенсії продовжувала працювати.

У разі якщо після призначення чи попереднього перерахунку пенсії особа працювала та набула не менше 24  місяців страхового стажу, перерахунок здійснюється з урахуванням відпрацьованого страхового стажу.

Крім того, під час перерахунку спеціаліст Пенсійного фонду прораховує всі можливі варіанти розрахунку пенсії, тобто визначає, чи доцільно врахувати заробіток за ці 24 місяці страхового стажу, чи залишити заробіток без змін.

Якщо ж пенсіонер після призначення (попереднього перерахунку) пенсії набув менше 24 місяців страхового стажу, перерахунок пенсії здійснюється не раніше ніж через два роки після призначення  (попереднього перерахунку) з урахуванням страхового стажу, набутого після призначення (попереднього перерахунку) пенсії. Заробітна плата в такому разі не переглядається. Тобто заробіток, який особа отримувала після призначення або попереднього перерахунку пенсії, в цьому випадку не враховується.

Якщо пенсіонер, який продовжував працювати, набув стаж, достатній для обчислення пенсії в мінімальному розмірі  тобто 35 років для чоловіків та 30 років   для жінок, чи набув право на мінімальну пенсію як шахтар, за його заявою здійснюється   перерахунок пенсії незалежно від того, скільки часу минуло після призначення чи попереднього перерахунку.   Заробітна плата при цьому не переглядається.

Слід зазначити, що   пенсіонери, яким призначено пенсію за вислугу років   та які не досягли віку, встановленого статтею 26 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” право на перерахунок пенсії не мають.

Начальник відділу з питань призначення,

перерахунку та виплати пенсій №1                                                         І.П.Дегтяр

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/259 | Переглядів: 33Дата публікації: 10:59 30.10.2017

25.05.2018
14:00 - Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

4. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання Підгородецького Дениса Вікторовича

5. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 листопада 2015 року щодо складу постійної комісії

6. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Глущенко О.П.

7. Про надання доручення Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військово-цивільній адміністрації про передачу в оренду, концесію або під заставу об»єктів комунальної власності, які забезпечують спільні потреби територіальних громад і перебуваюит в управлінні обласної ради.

8. Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень
міського голови прийнятих у міжсесійний період

9. Про надання в постійне користування земельної ділянки відділу освіти Добропільської міської ради»

Організатор:Не визначено! Час проведення:25.05.2018 14:00 Місце проведення:Не визначено!