Різнокольорова осінь.

Різнокольорова осінь.

31 жовтня 2017 р. в дитячий садок №13 «Світлячок» завітала Цариця Осінь

31 жовтня 2017 р. в дитячий садок №13 «Світлячок» завітала Цариця Осінь. Для дітей свята - це справжнісіньке море позитивних емоцій та нескінченного щастя. Хоча осінь іноді вважають «понурою порою»,тим не менш,хто,як не діти більше всього радіють барвистому листячку ,що кружляє з дерев, веселому дощику,після якого можна пострибати по калюжах у яскравих чоботях.

Розваги у групах «Чомусики»(вихователь Лебедюк Т.Б.) та «Крабики»(вихователь Гофман В.І.) пройшли чудово,дітям та батькам  дуже сподобалося,усі залишилися у позитивному настрої від побаченого і почутого.

Запальні танці ,чудові осінні пісеньки ,ігри,драматизація казки «Про гарбузика» - зробили своє чарівне дійство.(музичний керівник Симонова О.К.)

На останок пані Осінь залишила щирі та незабутні побажання гостям та смаколики для дітей.

Альбом: Різнокольорова осінь. Альбом: Різнокольорова осінь. Альбом: Різнокольорова осінь. Альбом: Різнокольорова осінь. Альбом: Різнокольорова осінь. Альбом: Різнокольорова осінь. Альбом: Різнокольорова осінь. Альбом: Різнокольорова осінь. Альбом: Різнокольорова осінь. Альбом: Різнокольорова осінь. Альбом: Різнокольорова осінь. Альбом: Різнокольорова осінь.
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/261 | Переглядів: 15Дата публікації: 15:53 31.10.2017

Подій не заплановано