Офіційний сайт Білицької міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Тиждень української мови та писемності
Тиждень української мови та писемності

Поділитися новиною:

Тиждень української мови та писемності

Ти, рідна мово, чиста як роса. Цілюща й невичерпна, як криниця. Святиня наша, гордість і краса Ти - розуму народного скарбниця!

                                   Ти, рідна мово, чиста як роса.

                                             Цілюща й невичерпна, як криниця.

                                      Святиня наша, гордість і краса

                                            Ти -  розуму народного скарбниця!

           З 6 по 9 листопада 2017 року в дошкільному навчальному закладі № 13 «Світлячок» традиційно пройшов тиждень української мови та писемності. Вихователі ДНЗ № 13 «Світлячок» збагачують знаннями дітей про поетів, письменників, про їх твори, виховують любов до національних традицій народної мудрості, до краси і гармонії рідного слова; показують її красу і багатство; розвивають бажання вивчати українську мову; виховують любов і повагу до рідного слова. Також залучили батьків до активної участі  у тижні української мови та писемності.

Альбом: Тиждень української мови та писемності Альбом: Тиждень української мови та писемності Альбом: Тиждень української мови та писемності Альбом: Тиждень української мови та писемності Альбом: Тиждень української мови та писемності Альбом: Тиждень української мови та писемності Альбом: Тиждень української мови та писемності Альбом: Тиждень української мови та писемності Альбом: Тиждень української мови та писемності Альбом: Тиждень української мови та писемності Альбом: Тиждень української мови та писемності Альбом: Тиждень української мови та писемності Альбом: Тиждень української мови та писемності Альбом: Тиждень української мови та писемності Альбом: Тиждень української мови та писемності Альбом: Тиждень української мови та писемності
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/266 | Переглядів: 45Дата публікації: 16:31 09.11.2017
Міський голова

Заварзін Олександр Тихонович

Анонс подій
Подій не заплановано
Стрічка подій:
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих