Офіційний сайт Білицької міської ради, міського голови, виконавчого комітету
«Завітали діти на осіннє свято»
«Завітали діти на осіннє свято»

Поділитися новиною:

«Завітали діти на осіннє свято»

07.11.17р. в ДНЗ №16 «Берізка» пройшло свято для дітей раннього віку...

07.11.17р. в ДНЗ  №16 «Берізка» пройшло свято для дітей раннього віку «Завітали діти на осіннє свято». Веселі пісеньки та таночки припали до душі малюкам і гостям. А діти старшої групи  мали змогу як найкраще проявити свої музичні та сценічні здібності. На при кінці свята малюків пригостила своїми гостинцями Чарівна Осінь.

 

 

 

 

 

 

 

 

10.11.17 р. у ДНЗ №16 «Берізка» відбулось музично - фізкультурне свято «Як козаки картоплю визволяли». Дітей  різновікової групи чекали дивовижні, захопливі та веселі пригоди. Сюрпризні моменти, участь у естафетах, пісні і таночок – все це справило на дітей яскраве враження. Малюки здобули море позитивних емоцій і гарний настрій

Альбом: «Завітали діти на осіннє свято» Альбом: «Завітали діти на осіннє свято» Альбом: «Завітали діти на осіннє свято» Альбом: «Завітали діти на осіннє свято» Альбом: «Завітали діти на осіннє свято» Альбом: «Завітали діти на осіннє свято» Альбом: «Завітали діти на осіннє свято» Альбом: «Завітали діти на осіннє свято» Альбом: «Завітали діти на осіннє свято» Альбом: «Завітали діти на осіннє свято»
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/267 | Переглядів: 48Дата публікації: 09:21 13.11.2017
Міський голова

Заварзін Олександр Тихонович

Анонс подій
Подій не заплановано
Стрічка подій:
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих