Служба порятунку у ДНЗ "Світлячок"
Служба порятунку у ДНЗ \"Світлячок\"

Служба порятунку у ДНЗ "Світлячок"

14 листопада 2017 р. інспектор відділення запобігання надзвичайним ситуаціям 19 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області Рябенко Оксана Миколаївна провела інформаційно-роз’яснювальну роботу з вихованцями, педагогами та робітниками дошкільного навчального закладу №13 «Світлячок» м.Білицьке. Під час заходу фахівць Служби порятунку приділила увагу роз’ясненню правил безпеки у разі виникнення різноманітних ситуацій, розповіла про принцип роботи вогнегасника та його правильного використання.
Зокрема, Оксана Миколаївна розповіла малюкам, що до пожеж дуже часто призводять недбалість дорослих і пустощі дітей, тож закликала дошкільнят за жодних обставин не гратися сірниками та запальничками. Крім того, працівник Служби порятунку застерегла дітей ніколи не ховатися від пожежі під ліжком чи у шафі, тому що це не лише ускладнює роботу пожежних-рятувальників, але й може стати причиною травмування або навіть загибелі малечі. Натомість необхідно вибігти на вулицю та кликати на допомогу дорослих.
Також представник ДСНС пограла с дошкільнятами у пожежних рятувальників та нагадала, що у разі знаходження вибухонебезпечного пристрою заборонено наближатися до нього, пересувати його або брати в руки, розряджати, кидати, ударяти по ньому, розпалювати поряд багаття або кидати в нього предмет. Про небезпечну знахідку необхідно негайно повідомити до Служби порятунку «101».
Наприкінці зустрічі діти подякували гості та пообіцяли бути дуже обережними. У свою чергу, інспектор побажала малечі безпечних та безтурботних ігор та забавок.

Альбом: Служба порятунку у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Служба порятунку у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Служба порятунку у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Служба порятунку у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Служба порятунку у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Служба порятунку у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Служба порятунку у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Служба порятунку у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Служба порятунку у ДНЗ "Світлячок"
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/269 | Переглядів: 49Дата публікації: 10:01 15.11.2017

Подій не заплановано