Служба порятунку у ДНЗ "Світлячок"
Служба порятунку у ДНЗ \"Світлячок\"

Служба порятунку у ДНЗ "Світлячок"

14 листопада 2017 р. інспектор відділення запобігання надзвичайним ситуаціям 19 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області Рябенко Оксана Миколаївна провела інформаційно-роз’яснювальну роботу з вихованцями, педагогами та робітниками дошкільного навчального закладу №13 «Світлячок» м.Білицьке. Під час заходу фахівць Служби порятунку приділила увагу роз’ясненню правил безпеки у разі виникнення різноманітних ситуацій, розповіла про принцип роботи вогнегасника та його правильного використання.
Зокрема, Оксана Миколаївна розповіла малюкам, що до пожеж дуже часто призводять недбалість дорослих і пустощі дітей, тож закликала дошкільнят за жодних обставин не гратися сірниками та запальничками. Крім того, працівник Служби порятунку застерегла дітей ніколи не ховатися від пожежі під ліжком чи у шафі, тому що це не лише ускладнює роботу пожежних-рятувальників, але й може стати причиною травмування або навіть загибелі малечі. Натомість необхідно вибігти на вулицю та кликати на допомогу дорослих.
Також представник ДСНС пограла с дошкільнятами у пожежних рятувальників та нагадала, що у разі знаходження вибухонебезпечного пристрою заборонено наближатися до нього, пересувати його або брати в руки, розряджати, кидати, ударяти по ньому, розпалювати поряд багаття або кидати в нього предмет. Про небезпечну знахідку необхідно негайно повідомити до Служби порятунку «101».
Наприкінці зустрічі діти подякували гості та пообіцяли бути дуже обережними. У свою чергу, інспектор побажала малечі безпечних та безтурботних ігор та забавок.

Альбом: Служба порятунку у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Служба порятунку у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Служба порятунку у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Служба порятунку у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Служба порятунку у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Служба порятунку у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Служба порятунку у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Служба порятунку у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Служба порятунку у ДНЗ "Світлячок"
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/269 | Переглядів: 15Дата публікації: 10:01 15.11.2017

20.12.2017
14:00 - Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради
1. Про Програму економічного і соціального розвитку міста Білицьке та смт. Водянське на 2018 рік.
Доповідає: Іванова Т.В.
2. Про проект бюджету на 2018 рік.
Доповідає: Мельник С.В.
3. Про внесення змін до рішення № 89 від 23.12.2016 р.”Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв у фізичних обсягах бюджетним установам на 2017 рік”
Доповідає : Мельник С.В.
4. Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв у фізичних обсягах бюджетним установам на 2018 рік.
Доповідає: Мельник С.В.
5. Про підготовку та проведення Новорічних та Різдвіних свят 2018 року.
Доповідає: Романенко Г.М. директор КП “БМПКтаВ”.
6. Про затвердження об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для засуджених, яких судом засуджено до покарання у виді громадських робіт на 2018 рік.
Доповідає: Мостицька К.О.
7. Про затвердження об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для порушників на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт 2018 рік.
Доповідає: Мостицька К.О.
8. Про стан роботи із кадрами в виконкомі Білицької міської ради.
Доповідає: Мостицька К.О.
9. Про план роботи виконавчого комітету на 1 півріччя 2017 року.
Доповідає: Мостицька К.О.
10. Про план роботи виконавчого комітету на 1 квартал 2017 року.
11.Про затвердження номенклатури справ виконкому Білицької міської
ради на 2018 рік.
12. Житлові питання.
Організатор:керуючий справами виконкому Час проведення:20.12.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (ІІ поверх)