Офіційний сайт Білицької міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Служба порятунку у ДНЗ "Світлячок"
Служба порятунку у ДНЗ \"Світлячок\"

Поділитися новиною:

Служба порятунку у ДНЗ "Світлячок"

14 листопада 2017 р. інспектор відділення запобігання надзвичайним ситуаціям 19 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області Рябенко Оксана Миколаївна провела інформаційно-роз’яснювальну роботу

14 листопада 2017 р. інспектор відділення запобігання надзвичайним ситуаціям 19 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області Рябенко Оксана Миколаївна провела інформаційно-роз’яснювальну роботу з вихованцями, педагогами та робітниками дошкільного навчального закладу №13 «Світлячок» м.Білицьке. Під час заходу фахівць Служби порятунку приділила увагу роз’ясненню правил безпеки у разі виникнення різноманітних ситуацій, розповіла про принцип роботи вогнегасника та його правильного використання.
Зокрема, Оксана Миколаївна розповіла малюкам, що до пожеж дуже часто призводять недбалість дорослих і пустощі дітей, тож закликала дошкільнят за жодних обставин не гратися сірниками та запальничками. Крім того, працівник Служби порятунку застерегла дітей ніколи не ховатися від пожежі під ліжком чи у шафі, тому що це не лише ускладнює роботу пожежних-рятувальників, але й може стати причиною травмування або навіть загибелі малечі. Натомість необхідно вибігти на вулицю та кликати на допомогу дорослих. 
Також представник ДСНС пограла с дошкільнятами у пожежних рятувальників та нагадала, що у разі знаходження вибухонебезпечного пристрою заборонено наближатися до нього, пересувати його або брати в руки, розряджати, кидати, ударяти по ньому, розпалювати поряд багаття або кидати в нього предмет. Про небезпечну знахідку необхідно негайно повідомити до Служби порятунку «101».
Наприкінці зустрічі діти подякували гості та пообіцяли бути дуже обережними. У свою чергу, інспектор побажала малечі безпечних та безтурботних ігор та забавок.

Альбом: Служба порятунку у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Служба порятунку у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Служба порятунку у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Служба порятунку у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Служба порятунку у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Служба порятунку у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Служба порятунку у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Служба порятунку у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Служба порятунку у ДНЗ "Світлячок"
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/269 | Переглядів: 30Дата публікації: 10:01 15.11.2017
Міський голова

Заварзін Олександр Тихонович

Анонс подій
23.03.2018
14:00 - Засідання сесії Білицької міської ради Засідання сесії Білицької міської ради
ПОРЯДОК ДЕННИЙ
Засідання чергової 39 сесії Білицької міської ради
23 березня 2018 року

1. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2018 рік.
Доповідає: Мельник С.В. – начальник відділу обліку і звітності

2. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/33-9 від 22.12.2017 „Про міський бюджет на 2018 рік”.
Доповідає: Мельник С.В. – начальник відділу обліку і звітності

3. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних
закладах
Доповідає: Іванова Т.В. – секретар міської ради

3. Про внесення змін до рішення міської ради від 29.01.2015 року №6/62-3 “Про затвердження Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки”
Доповідає: Мельник С.В. – начальник відділу обліку і звітності

4. Про внесення змін до рішення міської ради від 29.01.2015 року №6/62-1 “Про затвердження Положення про єдиний податок в новій редакції”
Доповідає: Мельник С.В. – начальник відділу обліку і звітності

5. Про внесення змін до рішення міської ради від 20.02.2015 року №6/63-3“Про затвердження Положення про податок на майно в частині плати за землю”
Доповідає: Мельник С.В. – начальник відділу обліку і звітності

6. Про затвердження детального плану території для обслуговування та експлуатації громадської будівлі станції юних техніків за адресою м.Білицьке, вул.Вознесенського, буд. 17.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст виконкому

7. Про продовження оренди транспортного засобу (вантажний сміттєвоз)
комунальному підприємству ”Білицькеміськкомунгосп”
Доповідає: Іванова Т.В. – секретар міської ради

8. Про продовження оренди транспортного засобу (бульдозер) комунальному підприємству ”Білицький міський парк культури та відпочинку ”
Доповідає: Іванова Т.В. – секретар міської ради

Різне.
Організатор:Не визначено! Час проведення:23.03.2018 14:00 Місце проведення:Не визначено!

Докладніше
Стрічка подій:
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих