З любов’ю до України!

З любов’ю до України!

На виконання Наказу Президента України «Про відзначення у 2017 році Дня гідності та Свободи"

На виконання Наказу Президента України «Про відзначення у 2017 році Дня гідності та Свободи», з метою ознайомлення дошкільників з історичними подіями нашої держави , любові та поваги до України ,українського народу, та традицій в ДНЗ №12 «Дзвіночок» (завідувач М.М.Рябчук) організували з малюками та їхніми батьками виставку зображального мистецтва «З любов’ю до України». На виставку виставили кращі роботи з різної техніки зображання . Малята з цікавістю розглядали вироби ,пишались своїми роботами.

Емоційно ,з піднесеним настроєм вихователі та дітлахи провели флешмоб «Ми діти твої Україно». Яскраві костюми весела музика,спонукали малюків до енергійного танцю.

Альбом: З любов’ю до України! Альбом: З любов’ю до України! Альбом: З любов’ю до України! Альбом: З любов’ю до України! Альбом: З любов’ю до України! Альбом: З любов’ю до України! Альбом: З любов’ю до України! Альбом: З любов’ю до України! Альбом: З любов’ю до України! Альбом: З любов’ю до України!
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/271 | Переглядів: 41Дата публікації: 09:38 23.11.2017

Подій не заплановано