ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДИТИНИ В " СВІТЛЯЧКУ"
                   ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДИТИНИ В \" СВІТЛЯЧКУ\"

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДИТИНИ В " СВІТЛЯЧКУ"

20 листопада, в Україні та інших країнах світу відзначається Всесвітній день дитини, або Всесвітній день допомоги дітям.У світі – понад 2 мільярди дітей, 8 мільйонів з яких – це маленькі українці. Кожен з них народжується з правами громадянина України. Кожна дитина має право на освіту, право на здоров'я і належну медичну допомогу, право на ім'я і громадянство. Кожна дитина має право зростати у турботливій сімейному середовищі та бути захищеною від жорстокого поводження та насильства.
В цей день вихователі ДНЗ №13" Світлячок" ще раз розповідили своїм вихованцям про права кожної маленької дитини. Діти грали, малювали, співали та танцювали свої улюблені таночки.
Варто пам'ятати, що діти - це прошарок суспільства, який в будь-якому віці вважається особливо незахищеним. Їм потрібна допомога і опіка дорослих до того часу, поки вони не стануть самостійними.

Альбом:                    ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДИТИНИ В " СВІТЛЯЧКУ" Альбом:                    ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДИТИНИ В " СВІТЛЯЧКУ" Альбом:                    ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДИТИНИ В " СВІТЛЯЧКУ" Альбом:                    ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДИТИНИ В " СВІТЛЯЧКУ" Альбом:                    ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДИТИНИ В " СВІТЛЯЧКУ" Альбом:                    ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДИТИНИ В " СВІТЛЯЧКУ" Альбом:                    ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДИТИНИ В " СВІТЛЯЧКУ" Альбом:                    ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДИТИНИ В " СВІТЛЯЧКУ" Альбом:                    ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДИТИНИ В " СВІТЛЯЧКУ" Альбом:                    ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДИТИНИ В " СВІТЛЯЧКУ"
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/272 | Переглядів: 11Дата публікації: 09:46 23.11.2017

20.12.2017
14:00 - Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради
1. Про Програму економічного і соціального розвитку міста Білицьке та смт. Водянське на 2018 рік.
Доповідає: Іванова Т.В.
2. Про проект бюджету на 2018 рік.
Доповідає: Мельник С.В.
3. Про внесення змін до рішення № 89 від 23.12.2016 р.”Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв у фізичних обсягах бюджетним установам на 2017 рік”
Доповідає : Мельник С.В.
4. Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв у фізичних обсягах бюджетним установам на 2018 рік.
Доповідає: Мельник С.В.
5. Про підготовку та проведення Новорічних та Різдвіних свят 2018 року.
Доповідає: Романенко Г.М. директор КП “БМПКтаВ”.
6. Про затвердження об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для засуджених, яких судом засуджено до покарання у виді громадських робіт на 2018 рік.
Доповідає: Мостицька К.О.
7. Про затвердження об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для порушників на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт 2018 рік.
Доповідає: Мостицька К.О.
8. Про стан роботи із кадрами в виконкомі Білицької міської ради.
Доповідає: Мостицька К.О.
9. Про план роботи виконавчого комітету на 1 півріччя 2017 року.
Доповідає: Мостицька К.О.
10. Про план роботи виконавчого комітету на 1 квартал 2017 року.
11.Про затвердження номенклатури справ виконкому Білицької міської
ради на 2018 рік.
12. Житлові питання.
Організатор:керуючий справами виконкому Час проведення:20.12.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (ІІ поверх)