Вокальний міжрегіональний фестиваль – конкурс «Мирноградські зорі 2017».

Вокальний міжрегіональний фестиваль – конкурс «Мирноградські зорі 2017».

31 жовтня 2017р. у м. Мирноград. відбувся вокальний міжрегіональний фестиваль – конкурс «Мирноградські зорі 2017». Фестиваль присвячений Дню визволення України, заснований Відділом культури Мирноградської міської ради, при підтримці Мирноградської міської ради, благодійного фонду «Соціально - економічного розвитку м. Мирноград».

м. Білицьке БК ім. Т.Г.Шевченко представляли та стали дипломантами та переможцями солісти – вокалісти

І вікова категорія:

Болтєнкова Софія, Бутенко Наталя, Пономарьова Анна, Новоженова Світлана – отримали дипломи учасника

ІІвікова категорія:

Кіпаренко Анастасія - диплом учасника

Ісаєнкова Вікторія - диплом переможця, ІІ місце

ІІІ вікова категорія:

Воровська Дар`я - диплом учасника

Доля Людмила - диплом переможця, ІІ місце

Курівник: Овчарук Марина Ойратівна.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших творчих успіхів.

Альбом: Вокальний міжрегіональний фестиваль – конкурс «Мирноградські зорі 2017». Альбом: Вокальний міжрегіональний фестиваль – конкурс «Мирноградські зорі 2017». Альбом: Вокальний міжрегіональний фестиваль – конкурс «Мирноградські зорі 2017». Альбом: Вокальний міжрегіональний фестиваль – конкурс «Мирноградські зорі 2017». Альбом: Вокальний міжрегіональний фестиваль – конкурс «Мирноградські зорі 2017». Альбом: Вокальний міжрегіональний фестиваль – конкурс «Мирноградські зорі 2017». Альбом: Вокальний міжрегіональний фестиваль – конкурс «Мирноградські зорі 2017». Альбом: Вокальний міжрегіональний фестиваль – конкурс «Мирноградські зорі 2017».
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/274 | Переглядів: 48Дата публікації: 15:54 11.12.2017

Подій не заплановано