Міжнародний фестиваль – конкурс мистецтв «GRAND MUSIC FEST» у м. Харків

Міжнародний фестиваль – конкурс мистецтв «GRAND MUSIC FEST» у м. Харків

3-5 листопада 2017р. відбувся міжнародний фестиваль – конкурс мистецтв «GRAND MUSIC FEST» у м. Харків, яке по праву вважається історичною столицею України.

У номінації «Вокальне мистецтво» (жанр - естрадний вокал) м. Білицьке БК ім. Т.Г.Шевченко представляли та стали переможцями солісти – вокалісти

І вікова категорія:

Болтєнкова Софія – лауреат ІІ ступеня

ІІ вікова категорія:

Новоженова Світлана – лауреат ІІ ступеня

ІV вікова категорія:

Воровська Дар`я – лауреат ІІІ ступеня.

У категорії «Професіонали» лауреатом ІІ ступеня став вокальний колектив «Гармонія».

Курівник: Овчарук Марина Ойратівна.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших творчих успіхів.

Альбом: Міжнародний фестиваль – конкурс мистецтв «GRAND MUSIC FEST» у м. Харків Альбом: Міжнародний фестиваль – конкурс мистецтв «GRAND MUSIC FEST» у м. Харків Альбом: Міжнародний фестиваль – конкурс мистецтв «GRAND MUSIC FEST» у м. Харків Альбом: Міжнародний фестиваль – конкурс мистецтв «GRAND MUSIC FEST» у м. Харків Альбом: Міжнародний фестиваль – конкурс мистецтв «GRAND MUSIC FEST» у м. Харків Альбом: Міжнародний фестиваль – конкурс мистецтв «GRAND MUSIC FEST» у м. Харків
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/275 | Переглядів: 26Дата публікації: 16:22 11.12.2017

26.01.2018
14:00 - Засідання сесії Білицької міської ради Засідання сесії Білицької міської ради
Засідання чергової 34 сесії Білицької міської ради
26 січня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати за харчування в дошкільних навчальних закладах.
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

4. Про безоплатне прийняття майна до комунальної власності територіальної громади м.Білицьке
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

5.. Про передачу у власність земельної ділянки Буйницькому П.А .Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради