Міжнародний фестиваль – конкурс мистецтв «KIEV ART FEST»

Міжнародний фестиваль – конкурс мистецтв «KIEV ART FEST»

2-3 грудня 2017р. у м. Київ, відбувся міжнародний фестиваль – конкурс мистецтв «KIEV ART FEST». Організатори та партнери якого: МГО «Європейська молодіжна ліга», ПОВ «Національна всеукраїнська музична спілка», «Агентство по обслуговуванню театральної та концертної діяльності», Департаменту культури Київської міської державної адміністрації, Медіа-група «Репортер».

У номінації «Вокальне мистецтво» (жанр - естрадний вокал) м. Білицьке БК ім. Т.Г.Шевченко представляли та стали переможцями солісти – вокалісти

І вікова категорія:

Моденко Поліна – лауреат ІІІ ступеня

Болтєнкова Софія – ГРАН – ПРІ, отримала кубок та сертифікат 50євро на участь у міжнародному фестивалі - конкурсі м. Кітен, Болгарія

ІІ вікова категорія:

Бутенко Наталя, Пономарьова Анна, Новоженова Світлана – лауреати ІІ ступеня

ІV вікова категорія:

Воровська Дар`я – лауреат ІІІ ступеня

Курівник: Овчарук Марина Ойратівна.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших творчих успіхів.

Альбом: Міжнародний фестиваль – конкурс мистецтв «KIEV ART FEST» Альбом: Міжнародний фестиваль – конкурс мистецтв «KIEV ART FEST» Альбом: Міжнародний фестиваль – конкурс мистецтв «KIEV ART FEST» Альбом: Міжнародний фестиваль – конкурс мистецтв «KIEV ART FEST»
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/276 | Переглядів: 59Дата публікації: 16:34 11.12.2017

26.01.2018
14:00 - Засідання сесії Білицької міської ради Засідання сесії Білицької міської ради
Засідання чергової 34 сесії Білицької міської ради
26 січня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати за харчування в дошкільних навчальних закладах.
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

4. Про безоплатне прийняття майна до комунальної власності територіальної громади м.Білицьке
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

5.. Про передачу у власність земельної ділянки Буйницькому П.А .Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради