Диво Ярмарок до Дня святого Миколая.
Диво Ярмарок до Дня святого  Миколая.

Диво Ярмарок до Дня святого Миколая.

15 грудня 2017 року у Білицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8 відбувся щорічний благодійний Диво Ярмарок до Дня святого Миколая!

15 грудня  2017 року  у Білицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8 відбувся щорічний  благодійний  Диво Ярмарок до Дня святого  Миколая!

Святковий настрій, весела музика, яскраві костюми, смачні страви чекали усіх, хто завітав на ярмарок, але найбільше раділи діти!

Учасники ярмарку скуштували  пироги та пиріжки , торти та тістечка , гарячі  та холодні напої, різнокольорове желе, льодяники та шоколад, а також придбали ці ласощі для домашніх. На ярмарку  були представлені лоти від всіх  класів, але справжнім дивом був Пряниковий будиночок, який з великою любов’ю  та майстерністю виготовили батьки учнів 1 класу.

Усі виручені кошти скерували на реалізацію проекту ««По Вкраїні з краю в край ходить Святий Миколай» ( у межах ІІІ обласного конкурсу благодійницьких акцій, присвячених  Дню святого Миколая «Святий Миколай іде до сиріт»).

Велика подяка батькам та учням, які прийняли активну участь у підготовці та проведенні ярмарку та створили  справжнє диво своїми руками.

Зимові свята є чудовою нагодою для того, щоби зробити подарунок – навіть тому, кого ти не знаєш особисто. Як писав англійський письменник Чарльз Діккенс у своєму оповіданні «Різдвяна пісня»: «Я завжди чекав цих днів як найкращих у році. Це радісний час – дні милосердя, доброти, всепрощення».

Тож поспішаємо творити добро!

Альбом: Диво Ярмарок до Дня святого  Миколая. Альбом: Диво Ярмарок до Дня святого  Миколая. Альбом: Диво Ярмарок до Дня святого  Миколая. Альбом: Диво Ярмарок до Дня святого  Миколая. Альбом: Диво Ярмарок до Дня святого  Миколая. Альбом: Диво Ярмарок до Дня святого  Миколая.
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/280 | Переглядів: 14Дата публікації: 08:47 22.12.2017

26.01.2018
14:00 - Засідання сесії Білицької міської ради Засідання сесії Білицької міської ради
Засідання чергової 34 сесії Білицької міської ради
26 січня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати за харчування в дошкільних навчальних закладах.
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

4. Про безоплатне прийняття майна до комунальної власності територіальної громади м.Білицьке
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

5.. Про передачу у власність земельної ділянки Буйницькому П.А .Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради