Офіційний сайт Білицької міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Диво Ярмарок до Дня святого Миколая.
Диво Ярмарок до Дня святого  Миколая.

Поділитися новиною:

Диво Ярмарок до Дня святого Миколая.

15 грудня 2017 року у Білицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8 відбувся щорічний благодійний Диво Ярмарок до Дня святого Миколая!

          15 грудня  2017 року  у Білицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8 відбувся щорічний  благодійний  Диво Ярмарок до Дня святого  Миколая!

       Святковий настрій, весела музика, яскраві костюми, смачні страви чекали усіх, хто завітав на ярмарок, але найбільше раділи діти!

      Учасники ярмарку скуштували  пироги та пиріжки , торти та тістечка , гарячі  та холодні напої, різнокольорове желе, льодяники та шоколад, а також придбали ці ласощі для домашніх. На ярмарку  були представлені лоти від всіх  класів, але справжнім дивом був Пряниковий будиночок, який з великою любов’ю  та майстерністю виготовили батьки учнів 1 класу.

        Усі виручені кошти скерували на реалізацію проекту ««По Вкраїні з краю в край ходить Святий Миколай» ( у межах ІІІ обласного конкурсу благодійницьких акцій, присвячених  Дню святого Миколая «Святий Миколай іде до сиріт»).

         Велика подяка батькам та учням, які прийняли активну участь у підготовці та проведенні ярмарку та створили  справжнє диво своїми руками.

       Зимові свята є чудовою нагодою для того, щоби зробити подарунок – навіть тому, кого ти не знаєш особисто. Як писав англійський письменник Чарльз Діккенс у своєму оповіданні «Різдвяна пісня»: «Я завжди чекав цих днів як найкращих у році. Це радісний час – дні милосердя, доброти, всепрощення».

                Тож поспішаємо творити добро!

 

Альбом: Диво Ярмарок до Дня святого  Миколая. Альбом: Диво Ярмарок до Дня святого  Миколая. Альбом: Диво Ярмарок до Дня святого  Миколая. Альбом: Диво Ярмарок до Дня святого  Миколая. Альбом: Диво Ярмарок до Дня святого  Миколая. Альбом: Диво Ярмарок до Дня святого  Миколая.
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/280 | Переглядів: 14Дата публікації: 08:47 22.12.2017
Міський голова

Заварзін Олександр Тихонович

Анонс подій
26.01.2018
14:00 - Засідання сесії Білицької міської ради Засідання сесії Білицької міської ради
ПОРЯДОК ДЕННИЙ
Засідання чергової 34 сесії Білицької міської ради
26 січня 2018 року

1. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2018 рік.
Доповідає: Мельник С.В. – начальник відділу обліку і звітності

2. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/33-9 від 22.12.2017 „Про міський бюджет на 2018 рік”.
Доповідає: Мельник С.В. – начальник відділу обліку і звітності

3. Про надання пільг з оплати за харчування в дошкільних навчальних закладах.
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

4. Про безоплатне прийняття майна до комунальної власності територіальної громади м.Білицьке
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

5.. Про передачу у власність земельної ділянки Буйницькому П.А .Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

6. Про поновлення дії договору оренди земельної ділянки Борковському І.Б. (14115070300:00:035:0001) Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

7. Про надання в оренду транспортний засіб (трактор колісний та причеп)
комунальному підприємству ”Білицький міський парк культури та відпочинку”
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

8. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) КП «Білицький міський парк культури та відпочинку» (будівля гуртожитку)
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст виконкому

9. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) КП «Білицький міський парк культури та відпочинку» (будівля Палацу спорту)
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст виконкому

10. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) КП «Білицький міський парк культури та відпочинку» (будівля Будинку культури)
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст виконкому

11. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) КП «Білицький міський парк культури та відпочинку» (будівля клубу)
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст виконкомуРізне.

Організатор:Білицька міська рада Час проведення:26.01.2018 14:00 Місце проведення:Зал засідань (1 поверх) будівлі Виконавчого комітету Білицької міської ради

Докладніше
Стрічка подій:
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих