Святий Миколай у ДНЗ "Світлячок"
Святий Миколай у ДНЗ \"Світлячок\"

Святий Миколай у ДНЗ "Світлячок"

19 грудня День Святого Миколая.

Це найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями і вкидають їх в поштову скриньку, або кладуть на вікно. У день перед святом згадують усі добрі і злі вчинки, зважують чого більше. Чи буде подарунок або різка? Бо чемні діти обовязково знайдуть під подушкою подарунок, а неслухняні - прутик. Ця різочка є своєрідним попередженням дитині, що час задумуватися над своєю поведінкою і виправитися.
В сучасні часи з’явилася добра традиція - Святий Миколай приходить у дошкільні заклади

Сьогодні в ДНЗ « Світлячок», довгожданний день зустрічі з мріями та подарунками. Свято дитинства й щедрості, на яке щорічно чекають наші вихованці. От і нині малеча з самого раночку виглядає візитера, аби отримати подарунки, але не тільки отримати, а й подарувати Миколаю щось незвичне. Довго й старанно діти готували для святого справжнісіньке свято, аби показати, як вони люблять його, які вони слухняні й талановиті.

Альбом: Святий Миколай у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Святий Миколай у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Святий Миколай у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Святий Миколай у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Святий Миколай у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Святий Миколай у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Святий Миколай у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Святий Миколай у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Святий Миколай у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Святий Миколай у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Святий Миколай у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Святий Миколай у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Святий Миколай у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Святий Миколай у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Святий Миколай у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Святий Миколай у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Святий Миколай у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Святий Миколай у ДНЗ "Світлячок"
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/285 | Переглядів: 6Дата публікації: 09:13 21.12.2017

26.01.2018
14:00 - Засідання сесії Білицької міської ради Засідання сесії Білицької міської ради
Засідання чергової 34 сесії Білицької міської ради
26 січня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати за харчування в дошкільних навчальних закладах.
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

4. Про безоплатне прийняття майна до комунальної власності територіальної громади м.Білицьке
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

5.. Про передачу у власність земельної ділянки Буйницькому П.А .Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради