Офіційний сайт Білицької міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Пенсійний фонд України інформує
Пенсійний фонд України інформує

Поділитися новиною:

Пенсійний фонд України інформує

«День Пенсійного фонду»

20 грудня 2017 перший заступник начальника Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Пітик Неоніла Євгеніївна провела «День Пенсійного фонду» для сільських голів, керівників підприємств, установ та організацій.

Під час зустрічі Неоніла Євгеніївна наглядно презентувала статистичний та аналітичний матеріал в діаграмах, графіках з питань виконання доходної частини бюджету управління, вжиття заходів щодо примусового стягнення боргу, забезпеченості власними коштами потреби на виплату пенсій. Також вона проаналізувала результати роботи по легалізації зайнятості та зарплати.

По закінченню заходу Неоніла Євгеніївна відповіла на всі питання присутніх та зазначила, що кожен може контролювати дані про заробітну плату та страховий стаж за допомогою веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.

 

«День Пенсионного фонда» в Добропольской райгосадминистрации

20 декабря 2017 первый заместитель начальника Добропольского объединенного управления Пенсионного фонда Украины Питык Неонила Евгеньевна провела «День Пенсионного фонда» для сельских голов, руководителей предприятий, учреждений и организаций.

Во время встречи Неонила Евгеньевна наглядно представила статистический и аналитический материал в диаграммах, графиках по вопросам исполнения доходной части бюджета управления, принятые меры о принудительном взыскании долга, обеспеченности собственными средствами необходимыми на выплату пенсий. Также она проанализировала результаты роботы по легализации занятости и зарплаты.

По окончании мероприятия Неонила Евгеньевна ответила на все вопросы присутствующих и отметила, что каждый может контролировать данные о заработной плате и страховом стаже с помощью веб-портала электронных услуг Пенсионного фонда Украины.

 

Начальник управління                                                                  О. Б. Гулан

Юдіна 066 783 36 42

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/287 | Переглядів: 5Дата публікації: 09:33 20.12.2017
Міський голова

Заварзін Олександр Тихонович

Анонс подій
26.01.2018
14:00 - Засідання сесії Білицької міської ради Засідання сесії Білицької міської ради
ПОРЯДОК ДЕННИЙ
Засідання чергової 34 сесії Білицької міської ради
26 січня 2018 року

1. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2018 рік.
Доповідає: Мельник С.В. – начальник відділу обліку і звітності

2. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/33-9 від 22.12.2017 „Про міський бюджет на 2018 рік”.
Доповідає: Мельник С.В. – начальник відділу обліку і звітності

3. Про надання пільг з оплати за харчування в дошкільних навчальних закладах.
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

4. Про безоплатне прийняття майна до комунальної власності територіальної громади м.Білицьке
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

5.. Про передачу у власність земельної ділянки Буйницькому П.А .Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

6. Про поновлення дії договору оренди земельної ділянки Борковському І.Б. (14115070300:00:035:0001) Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

7. Про надання в оренду транспортний засіб (трактор колісний та причеп)
комунальному підприємству ”Білицький міський парк культури та відпочинку”
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

8. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) КП «Білицький міський парк культури та відпочинку» (будівля гуртожитку)
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст виконкому

9. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) КП «Білицький міський парк культури та відпочинку» (будівля Палацу спорту)
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст виконкому

10. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) КП «Білицький міський парк культури та відпочинку» (будівля Будинку культури)
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст виконкому

11. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) КП «Білицький міський парк культури та відпочинку» (будівля клубу)
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст виконкомуРізне.

Організатор:Білицька міська рада Час проведення:26.01.2018 14:00 Місце проведення:Зал засідань (1 поверх) будівлі Виконавчого комітету Білицької міської ради

Докладніше
Стрічка подій:
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих