Пенсійний фонд України інформує

Пенсійний фонд України інформує

«День Пенсійного фонду»

20 грудня 2017 перший заступник начальника Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Пітик Неоніла Євгеніївна провела «День Пенсійного фонду» для сільських голів, керівників підприємств, установ та організацій.

Під час зустрічі Неоніла Євгеніївна наглядно презентувала статистичний та аналітичний матеріал в діаграмах, графіках з питань виконання доходної частини бюджету управління, вжиття заходів щодо примусового стягнення боргу, забезпеченості власними коштами потреби на виплату пенсій. Також вона проаналізувала результати роботи по легалізації зайнятості та зарплати.

По закінченню заходу Неоніла Євгеніївна відповіла на всі питання присутніх та зазначила, що кожен може контролювати дані про заробітну плату та страховий стаж за допомогою веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.

«День Пенсионного фонда» в Добропольской райгосадминистрации

20 декабря 2017 первый заместитель начальника Добропольского объединенного управления Пенсионного фонда Украины Питык Неонила Евгеньевна провела «День Пенсионного фонда» для сельских голов, руководителей предприятий, учреждений и организаций.

Во время встречи Неонила Евгеньевна наглядно представила статистический и аналитический материал в диаграммах, графиках по вопросам исполнения доходной части бюджета управления, принятые меры о принудительном взыскании долга, обеспеченности собственными средствами необходимыми на выплату пенсий. Также она проанализировала результаты роботы по легализации занятости и зарплаты.

По окончании мероприятия Неонила Евгеньевна ответила на все вопросы присутствующих и отметила, что каждый может контролировать данные о заработной плате и страховом стаже с помощью веб-портала электронных услуг Пенсионного фонда Украины.

Начальник управління                                                                  О. Б. Гулан

Юдіна 066 783 36 42

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/287 | Переглядів: 5Дата публікації: 09:33 20.12.2017

26.01.2018
14:00 - Засідання сесії Білицької міської ради Засідання сесії Білицької міської ради
Засідання чергової 34 сесії Білицької міської ради
26 січня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати за харчування в дошкільних навчальних закладах.
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

4. Про безоплатне прийняття майна до комунальної власності територіальної громади м.Білицьке
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

5.. Про передачу у власність земельної ділянки Буйницькому П.А .Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради