«Навчання як розвага»

«Навчання як розвага»

Навчання , що дарує радість і дітям і педагогам

Навчання , що дарує радість і дітям і педагогам -  едьютейнмент (поєднує  в собі розважальні прийоми ,методи інтерактивного й активного навчання ,  мотивацію до пізнання та взаємодії).

Едьютейнмент – нова освітня технологія яка ґрунтується на отриманні дитиною та педагогами задоволення від процесу навчання (первинного інтересу до предмета, явищ, інформації). Про це дуже детально на сторінках журналу «Дошкільного виховання» розкриває доктрину педагогічних наук,  професор Катерина Крутій.

В ДНЗ№12 «Дзвіночок» (завідувач Рябчук М.М.) педагоги зацікавились новою технологією та успішно  її використовують.

Починаючи з молодшої групи вихователь Горбань О.Г. вдало застосовує ідеї едьютейнтменту. Недавно показала «майстер – класс» для молодих спеціалістів ,де педагоги пересвідчились , в ефективності методів та прийомів.

Малюки отримали за невеликий час великий обсяг знань; з сенсорики, знайомства з оточуючим ,зображальної діяльності ,фізичного розвитку експериментально - дослідницької діяльності ,розвитку мови , художньої літератури математичних понять та морально - етичного досвіду).Активність дітлахів протягом заняття - розваги була надзвичайно висока.

Альбом: «Навчання як розвага» Альбом: «Навчання як розвага» Альбом: «Навчання як розвага» Альбом: «Навчання як розвага» Альбом: «Навчання як розвага» Альбом: «Навчання як розвага» Альбом: «Навчання як розвага» Альбом: «Навчання як розвага» Альбом: «Навчання як розвага» Альбом: «Навчання як розвага»
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/290 | Переглядів: 2Дата публікації: 11:00 04.12.2017

26.01.2018
14:00 - Засідання сесії Білицької міської ради Засідання сесії Білицької міської ради
Засідання чергової 34 сесії Білицької міської ради
26 січня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати за харчування в дошкільних навчальних закладах.
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

4. Про безоплатне прийняття майна до комунальної власності територіальної громади м.Білицьке
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

5.. Про передачу у власність земельної ділянки Буйницькому П.А .Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради