Свята наближаються - Дива починаються !
Свята наближаються -
Дива починаються !

Свята наближаються - Дива починаються !

…І дійсно. Красуня – ялинка в ДНЗ№12 «Дзвіночок» (завідувач Рябчук М.М.) запалила свої яскраві вогники, закликаючи малят на Новорічні свята. З нетерпінням та з піднесеним настроєм дітлахи зустрічали особливе, незвичайно,таємниче свято - Новий рік.

Хоч надворі зовсім не зимова погода але музична зала нагадує зимові пейзажі,відчувається морозна свіжість.

Тому і настрій, як у молодших малюків, так і у старших   ,бадьорий та радісний.

І почалися новорічні дива…

Багато казкових героїв завітали до дітлахів:Кіт Базиліо з Лисицею Алісою,  веселі сніговички , Бабуся Ягуся , не кажучи про Діда Мороза та Снігуроньку.

Завдяки творчому колективу педагогів дитячого закладу (Горбань О.Г.,Кириченко Н.Г.,Чирви О.Я., Мосейчук К.М., Горбань Н.П., Моденко Г.С.,Капустіної Н.В.,Осмятченко В.М. та інші) свята для дітей були веселі та яскраві.

Здійснилися новорічні мрії і побажання дітлахів старшої групи «Чомусики» (вихователь Кириченко Н.Г.,муз.керівник Чирва О.Я.).

Новий рік вони зустріли в «аеропорту». Артисти з різних країн дивували глядачів своїми талантами: запальними танцями, грою на музичних інструментах,чудовими піснями. У бабусі Ягусі (вихователь Капустіна Н.В.) прокинувся талант до продюсерства і на «біс» пройшов виступ її групи «Заї-заї».

Свято видалося незабутнім і феєричним. Цьому сприяли чудові костюми, талант маленьких акторів, підтримка батьків, тепла атмосфера в залі. А запальний Дід Мороз (вихователь Мосейчук К.М.) спонукав дітей до ігор і хороводів, порадував смачненькими ласощами ,які знайшлися у валізах багажу Дідуся. «Як Новий рік зустрінеш ,то таким буде цілий рік», - кажуть у народі. Веселого, незабутнього Нового року і Різдва Христова бажаємо всім: і дорослим і малим. Нехай Здійсняться Ваші мрії!

Дива починаються !
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/292 | Переглядів: 30Дата публікації: 11:23 29.12.2017

25.05.2018
14:00 - Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

4. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання Підгородецького Дениса Вікторовича

5. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 листопада 2015 року щодо складу постійної комісії

6. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Глущенко О.П.

7. Про надання доручення Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військово-цивільній адміністрації про передачу в оренду, концесію або під заставу об»єктів комунальної власності, які забезпечують спільні потреби територіальних громад і перебуваюит в управлінні обласної ради.

8. Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень
міського голови прийнятих у міжсесійний період

9. Про надання в постійне користування земельної ділянки відділу освіти Добропільської міської ради»

Організатор:Не визначено! Час проведення:25.05.2018 14:00 Місце проведення:Не визначено!