Новорічні ранки у ЗДО №13 " Світлячок"
Новорічні ранки у ЗДО №13 \" Світлячок\"

Новорічні ранки у ЗДО №13 " Світлячок"

Свято вдалося на славу!

Новорічні ранки у ЗДО №13 " Світлячок" продовжуються.

Сьогодні, 28 грудня, святковий ранок провели для своїх вихованців педагоги: Жукотська Л.Б.. та Лиходієвська Я.В. - санаторна група " Гномики", Гофман В.І- друга молодша група- "Крабики", музичний керівник Симонова О.К.

До малюків завітали казкові герої - Дідусь Мороз, Сніговик, Баба Яга, Снігурка та лісові звіри. Діти із задоволенням розповідали віршики, співали, танцювали та грали у різноманітні ігри.

Свято було насичене чародійством, сюрпризами та несподіванками. Радощам малят не було меж – оченята сяяли, як вогники на ялинці, усмішка не сходила з їх обличчя, а це означає свято вдалося на славу!

Альбом: Новорічні ранки у ЗДО №13 " Світлячок" Альбом: Новорічні ранки у ЗДО №13 " Світлячок" Альбом: Новорічні ранки у ЗДО №13 " Світлячок" Альбом: Новорічні ранки у ЗДО №13 " Світлячок" Альбом: Новорічні ранки у ЗДО №13 " Світлячок" Альбом: Новорічні ранки у ЗДО №13 " Світлячок" Альбом: Новорічні ранки у ЗДО №13 " Світлячок" Альбом: Новорічні ранки у ЗДО №13 " Світлячок" Альбом: Новорічні ранки у ЗДО №13 " Світлячок" Альбом: Новорічні ранки у ЗДО №13 " Світлячок"
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/293 | Переглядів: 7Дата публікації: 16:38 28.12.2017

26.01.2018
14:00 - Засідання сесії Білицької міської ради Засідання сесії Білицької міської ради
Засідання чергової 34 сесії Білицької міської ради
26 січня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати за харчування в дошкільних навчальних закладах.
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

4. Про безоплатне прийняття майна до комунальної власності територіальної громади м.Білицьке
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

5.. Про передачу у власність земельної ділянки Буйницькому П.А .Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради