Офіційний сайт Білицької міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Новорічні ранки у ЗДО №13 " Світлячок"
Новорічні ранки у ЗДО №13 \" Світлячок\"

Поділитися новиною:

Новорічні ранки у ЗДО №13 " Світлячок"

Свято вдалося на славу!

Новорічні ранки у ЗДО №13 " Світлячок" продовжуються.

Сьогодні, 28 грудня, святковий ранок провели для своїх вихованців педагоги: Жукотська Л.Б.. та Лиходієвська Я.В. - санаторна група " Гномики", Гофман В.І- друга молодша група- "Крабики", музичний керівник Симонова О.К.

До малюків завітали казкові герої - Дідусь Мороз, Сніговик, Баба Яга, Снігурка та лісові звіри. Діти із задоволенням розповідали віршики, співали, танцювали та грали у різноманітні ігри.

Свято було насичене чародійством, сюрпризами та несподіванками. Радощам малят не було меж – оченята сяяли, як вогники на ялинці, усмішка не сходила з їх обличчя, а це означає свято вдалося на славу!

 

Альбом: Новорічні ранки у ЗДО №13 " Світлячок" Альбом: Новорічні ранки у ЗДО №13 " Світлячок" Альбом: Новорічні ранки у ЗДО №13 " Світлячок" Альбом: Новорічні ранки у ЗДО №13 " Світлячок" Альбом: Новорічні ранки у ЗДО №13 " Світлячок" Альбом: Новорічні ранки у ЗДО №13 " Світлячок" Альбом: Новорічні ранки у ЗДО №13 " Світлячок" Альбом: Новорічні ранки у ЗДО №13 " Світлячок" Альбом: Новорічні ранки у ЗДО №13 " Світлячок" Альбом: Новорічні ранки у ЗДО №13 " Світлячок"
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/293 | Переглядів: 35Дата публікації: 16:38 28.12.2017
Міський голова

Заварзін Олександр Тихонович

Анонс подій
Подій не заплановано
Стрічка подій:
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих