ВИЗНАЧЕННЯ СЕРЕДНЬОМІСЯЧНОГО ЗАРОБІТКУ ДЛЯ ОБЧИСЛЕННЯ ПЕНСІЙ

ВИЗНАЧЕННЯ СЕРЕДНЬОМІСЯЧНОГО ЗАРОБІТКУ ДЛЯ ОБЧИСЛЕННЯ ПЕНСІЙ

Для обчислення пенсії враховується ...

Для обчислення пенсії враховується заробітна плата (дохід) за весь період страхового стажу починаючи з 01.07.2000. За бажанням пенсіонера та за умови підтвердження довідки про заробітну плату первинними документами або в разі, якщо страховий стаж починаючи з 01 липня 2000 року становить менше 60 місяців, для обчислення пенсії також враховується заробітна плата (дохід) за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд по 30 червня 2000 року незалежно від перерв.

Якщо страховий стаж починаючи з 01.07.2000 становить менше 60 місяців, та у заявника не має можливості надати довідку про заробітну плату у зв’язку з тим, що підприємство не працює,  документи до архіву не надані, за заявою пенсіонера, заробітну плату можливо врахувати нулями.

Для обчислення пенсії заробіток за сумісництвом  підтверджується довідкою про заробітну плату  до 01.07.2000.  Починаючи 01.07.2000 заробітна плата за сумісництвом   враховується за даними персоніфікованого обліку.

При визначенні заробітної плати для обчислення пенсії з 1 жовтня 2017 року враховується середня заробітна плата у середньому на одну застраховану особу в цілому в Україні, з якої сплачено страхові внески, за три календарні роки в розмірі 3764,40 грн.

Начальник відділу з питань призначення,

перерахунку та виплати пенсій                                                                І.П.Дегтяр

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/294 | Переглядів: 8Дата публікації: 11:41 29.12.2017

26.01.2018
14:00 - Засідання сесії Білицької міської ради Засідання сесії Білицької міської ради
Засідання чергової 34 сесії Білицької міської ради
26 січня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати за харчування в дошкільних навчальних закладах.
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

4. Про безоплатне прийняття майна до комунальної власності територіальної громади м.Білицьке
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

5.. Про передачу у власність земельної ділянки Буйницькому П.А .Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради