Новий рік у ДНЗ №16 "Берізка"
Новий рік у ДНЗ №16 \"Берізка\"

Новий рік у ДНЗ №16 "Берізка"

В дошкільному навчальному закладі №16 «Берізка» пройшли новорічні свята.

В дошкільному навчальному закладі №16   «Берізка»  пройшли новорічні свята. Новий рік – найулюбленіше свято дошкільнят. З яким нетерпінням діти чекали прикрашену ялинку, маскарадних костюмів, новорічних подарунків. Діти старанно готувались до свята, вчили пісні та вірші, запам’ятовували рухи таночків. Вони із задоволенням співали, танцювали, грали в ігри, не приховуючи святкових переживань і радісних почуттів. На святі панували до панували доброзичливість , піднесений настрій, віра у здійснення самих чарівних і завітних мрій.

Альбом: Новий рік у ДНЗ №16 "Берізка" Альбом: Новий рік у ДНЗ №16 "Берізка" Альбом: Новий рік у ДНЗ №16 "Берізка" Альбом: Новий рік у ДНЗ №16 "Берізка" Альбом: Новий рік у ДНЗ №16 "Берізка" Альбом: Новий рік у ДНЗ №16 "Берізка" Альбом: Новий рік у ДНЗ №16 "Берізка" Альбом: Новий рік у ДНЗ №16 "Берізка"
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/295 | Переглядів: 8Дата публікації: 12:45 29.12.2017

26.01.2018
14:00 - Засідання сесії Білицької міської ради Засідання сесії Білицької міської ради
Засідання чергової 34 сесії Білицької міської ради
26 січня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати за харчування в дошкільних навчальних закладах.
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

4. Про безоплатне прийняття майна до комунальної власності територіальної громади м.Білицьке
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

5.. Про передачу у власність земельної ділянки Буйницькому П.А .Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради