«Новорічна казка» у ДНЗ "Світлячок"
«Новорічна казка» у ДНЗ \"Світлячок\"

«Новорічна казка» у ДНЗ "Світлячок"

29.12.2017 в ЗДО №13 «Світлячок» в групі старшого віку «Чомусики» відбулося свято «Новорічна казка», яке підготували музичний керівник Симонова О.К. та вихователь Лебедюк Т.Б. Героями програми були Попелюшка, принц, мачуха та її дві донечки, принци та принцеси. А які костюми були підготовлені батьками, дошкільнят важко було впізнати. За сценарієм новорічної програми мачуха та її доньки хотіли зібсувати свято,та викрасти подарунки. А який Новий рік без Діда Мороза, Снігуроньки та подарунків. І тільки наполегливістю, вмінням та талантами діти перемогли всі перешкоди та зустріли Діда Мороза. Кожному вихованцю Дід Мороз начаклував та подарував новорічні подарунки.

Альбом: «Новорічна казка» у ДНЗ "Світлячок" Альбом: «Новорічна казка» у ДНЗ "Світлячок" Альбом: «Новорічна казка» у ДНЗ "Світлячок" Альбом: «Новорічна казка» у ДНЗ "Світлячок" Альбом: «Новорічна казка» у ДНЗ "Світлячок" Альбом: «Новорічна казка» у ДНЗ "Світлячок" Альбом: «Новорічна казка» у ДНЗ "Світлячок" Альбом: «Новорічна казка» у ДНЗ "Світлячок"
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/296 | Переглядів: 8Дата публікації: 16:05 29.12.2017

26.01.2018
14:00 - Засідання сесії Білицької міської ради Засідання сесії Білицької міської ради
Засідання чергової 34 сесії Білицької міської ради
26 січня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати за харчування в дошкільних навчальних закладах.
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

4. Про безоплатне прийняття майна до комунальної власності територіальної громади м.Білицьке
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

5.. Про передачу у власність земельної ділянки Буйницькому П.А .Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради