Масляна... Масляниця..

Масляна... Масляниця..

Педагоги та вихованці ДНЗ "Світлячок" відмітили свято проводів Зими та зустрічі Весни

Метою свята було залучити батьків та дітей до  вивчення культури та духовних
цінностей українського народу, рідного краю. Разом з батьками та педагогами діти підготували
святкову програму в дусі народних традицій, насмажили млинців.
Свято розпочалося в групах із знайомства з історією його винекнення, співів та читання віршів,
показу української народної казки на новий лад «Вовк і семеро козенят» та  продовжилося  свято
 на території закладу.

Діти закличками та веснянками запрошували Весну , водили хоровод, пригощалися млинцями.
Усі з радістю приймали участь в різноманітних конкурсах та розвагах, відгадували загадки, весело сміялися.
 Цікава святкова програма, підготовлена педагогами   (Симонова О.К., Конякина К.О., Єфименко В.А.,Бойченко О.В.,Гофман В.І.,Жукотська Л.Б.) сприяла  позитивному настрою  та незабутнім     враженням, а це - успіх на здоров'я.

Альбом: Масляна... Масляниця.. Альбом: Масляна... Масляниця.. Альбом: Масляна... Масляниця.. Альбом: Масляна... Масляниця.. Альбом: Масляна... Масляниця..
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/30 | Переглядів: 79Дата публікації: 07:04 13.03.2016

25.05.2018
14:00 - Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

4. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання Підгородецького Дениса Вікторовича

5. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 листопада 2015 року щодо складу постійної комісії

6. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Глущенко О.П.

7. Про надання доручення Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військово-цивільній адміністрації про передачу в оренду, концесію або під заставу об»єктів комунальної власності, які забезпечують спільні потреби територіальних громад і перебуваюит в управлінні обласної ради.

8. Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень
міського голови прийнятих у міжсесійний період

9. Про надання в постійне користування земельної ділянки відділу освіти Добропільської міської ради»

Організатор:Не визначено! Час проведення:25.05.2018 14:00 Місце проведення:Не визначено!