Масляна... Масляниця..

Масляна... Масляниця..

Педагоги та вихованці ДНЗ "Світлячок" відмітили свято проводів Зими та зустрічі Весни

Метою свята було залучити батьків та дітей до  вивчення культури та духовних
цінностей українського народу, рідного краю. Разом з батьками та педагогами діти підготували
святкову програму в дусі народних традицій, насмажили млинців.
Свято розпочалося в групах із знайомства з історією його винекнення, співів та читання віршів,
показу української народної казки на новий лад «Вовк і семеро козенят» та  продовжилося  свято
 на території закладу.

Діти закличками та веснянками запрошували Весну , водили хоровод, пригощалися млинцями.
Усі з радістю приймали участь в різноманітних конкурсах та розвагах, відгадували загадки, весело сміялися.
 Цікава святкова програма, підготовлена педагогами   (Симонова О.К., Конякина К.О., Єфименко В.А.,Бойченко О.В.,Гофман В.І.,Жукотська Л.Б.) сприяла  позитивному настрою  та незабутнім     враженням, а це - успіх на здоров'я.

Альбом: Масляна... Масляниця.. Альбом: Масляна... Масляниця.. Альбом: Масляна... Масляниця.. Альбом: Масляна... Масляниця.. Альбом: Масляна... Масляниця..
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/30 | Переглядів: 55Дата публікації: 07:04 13.03.2016

22.09.2017
14:00 - Засідання чергової 19 сесії Білицької міської ради Засідання чергової 19 сесії Білицької міської ради
1. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

2. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

3. Про затвердження розпорядження міського голови, прийнятих у міжсесійний період

4. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

5 Про затвердження Статуту КП “Білицькеспецсервіс” в новій редакції.

6. Про передачу у власність земельної ділянки Амельченкову С.Ю

7. Про передачу у власність земельної ділянки Казанчук О.П.

8. Про поновлення дії договору оренди земельної ділянки Вовк Н.В. (1411545300:00:002:0005)

9. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Вяткіна О.М.

10. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Підгородецькій І.М.

11. Про затвердження детального плану території для обслуговування та експлуатації комплексу об’єктів нерухомості ДНЗ «Білицький професійний ліцей» в м.Білицьке вул..Харківська, буд.22.

Організатор:Секретар міської ради Час проведення:22.09.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (І поверх)